Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 454
  • 756
# 660
Ами примерно като започнеме новата тема за да може да се сложи анкета за гласуване.
Виж целия пост
# 661
Check Please, аз бих отишла на лекар   Blush
Виж целия пост
# 662
Ами примерно като започнеме новата тема за да може да се сложи анкета за гласуване.
значи след 2 часа  Rolling Eyes


ето нещо от мен, което ми хареса
http://www.youtube.com/watch?v=-K4urs9EOew&feature=related

Виж целия пост
# 663
Да, май някакви капки ми трябват.   Peace
Виж целия пост
# 664
Check Please, може да не ти понася лосиона и/или молива.
По принцип е хубаво да не се използват продукти, които се махат много мъчно. Така хем се търкат очите и стават раздразнения, хем се получават бръчки.
Най-добре е очите изобщо да не се търкат и опъват


~Elg~, темата ще е само име. За да не гледаме снимки и клипове предварително. Така всеки ще може да направи нещо индивидуално и креативно. А ако преди това го гледаме вече ще имаме план в главата
Виж целия пост
# 665
 А да попитам-колко време използвате дадени сенки? Аз имам едни на Артдеко от преди 5-6 години,скоро слагах от тях-не са мръднали нито като консистенция,нито като трайност,нямах проблеми с очите,но все пак....са 6 години Thinking
Виж целия пост
# 666



~Elg~, темата ще е само име. За да не гледаме снимки и клипове предварително. Така всеки ще може да направи нещо индивидуално и креативно. А ако преди това го гледаме вече ще имаме план в главата
да,
идеята нали е да има тема и в края и да пуснем снимките,
Виж целия пост
# 667
Check Please, най-сигурно е ако отидеш на лекар и се разбере какво точно ти има.
Аз също понякога имам проблем с очите и си слагам хомеопатични капки за очи на Similasan

А да попитам-колко време използвате дадени сенки? Аз имам едни на Артдеко от преди 5-6 години,скоро слагах от тях-не са мръднали нито като консистенция,нито като трайност,нямах проблеми с очите,но все пак....са 6 години Thinking

След една, най-много две години или съм ги свършила или отиват в кофата.
Със стари неща предпочитам да не рискувам.
Само лаковете ги пазя, но обикновено не се лакирам със старите. За какво ги държа и аз не знам.  Laughing
Виж целия пост
# 668
А да попитам-колко време използвате дадени сенки? Аз имам едни на Артдеко от преди 5-6 години,скоро слагах от тях-не са мръднали нито като консистенция,нито като трайност,нямах проблеми с очите,но все пак....са 6 години Thinking
Имам доста стари, но не ги ползвам. По принцип нищо няма да им стане. Но са пълни с бактерии. Просто с времето се насъбират. А и ако не се почистват редовно четките бактериите стават много повече и за хора с много чувствителни очи може да е опасно
За това и не е хубаво да си давате гримовете и четките на други хора, защото в тях се развъждат още повече бактерии и гадости
Виж целия пост
# 669
Розовата вода е 330 мл, а маслото Жожоба е 30 мл. Аз ги смесвам двете, като отливам малко от розовата вода в друго шише.

А тези неща мога да си ги купя в аптеката предполагам  Rolling Eyes Първо ще пробвам да си забъркам варианта с бебешки шампоан и олио, защото от тях имам в къщи  Laughing После ще пробвам и розовата вода и жожоба.
В къщи ми се мотае и едно шишенце сребърна вода. Не съм се сетила да го ползвам за почистване  Rolling Eyes

АЗ сенки на 5-6 години нямам  Crazy До сега не ми се е случвало да изхабя съвсем до края някоя сянка. Обикновено ми омръзват и като си харесам други подобни, старите ги изхвърлям. Така, че едва ли ги ползвам повече от 2години  Sunglasses Но тези на Инглот, каквито са голями, не знам колко време ще ми трябва да ги изразходя. А тях не мисля да ги хвърлям  Crazy

Аз днес съм с любимия ми "нюд" грим  Mr. Green

Не знам дали ще успея да снимам. И без това е с по-бледи цветове, взеха ми фотото и ще трябва да се пробвам с телефона, а и чара на този грим са и червените устни  Flutter
Виж целия пост
# 670
Аз почиствам с тоалетно мляко на L'Oreal, после със сребърна вода. Тя специално върши много по-добра работа от мицеларната, каквато съм имала на Bioderma.

това е интересно, тя им антибактериално действие, нали  Rolling Eyes



B & C, не съм го ползвала, предложиха ми го в аптека, в която питах за биодермата  Peace



В момента ползвам този продукт на Avene и съм доволна. По принцип ми допада тази марка.

Аз пък имам напоследък проблем с очите и даже смятах да питам в темата. Знаете ли нещо за махане на грим от чувствителни очи? В момента ползвам едно двуфазно лосионче на Лореал. През последните дни обаче или попрекалих с грима, или един молив ми прави проблема. Той е водоустойчив, маха се много трудно и колкото и да търкам, на сутринта очите ми страшно сълзят и щипят. Може и от някои от многото сенки, с които се мацах да е.  Blush

най-най-най-делиактният и недразнещ дегримьор за чувствотелни очи, който съм ползвала е един тип гел на деклеор -   в шише, като бухала, син на цвят;

слагам на тампона, притискам нежно към окото, задържам секунди и всичко е свалено

а за водоустойчивия вече писах - малко масълце в лосиона - понеже стои отгоре - раздрусвам преди ползване и напоявам тампона, пак налагам на окото за 2-3 секунди и леко движение - всичко е на тампона  Peace
Виж целия пост
# 671
Аз почиствам с тоалетно мляко на L'Oreal, после със сребърна вода. Тя специално върши много по-добра работа от мицеларната, каквато съм имала на Bioderma.
това е интересно, тя им антибактериално действие, нали  Rolling Eyes
Да, аз точно затова я използвам. Отделно и на работа по няколко пъти на ден си минавам лицето с тампон, напоен в нея, понеже работя с разтворители, а от тях кожата не може да диша и силно се омазнява. Това ми е и причината никога да не слагам нищо, нито основа, нито пудра, така или иначе достатъно я тормозя тази моя кожа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 672
страхотна идея е да има месечно грим-предизвикателство!
очаквам го с нетърпение въпреки че не знам дали ще се включа  Mr. Green
Виж целия пост
# 673
А кой ще измисля темите на предизвикателствата?
Виж целия пост
# 674
До колкото разбрах, ще има анкета в началото на темата. Обаче мен 1 месец ми се струва страшно много.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия