ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 120

Joy Joy, Евала на Стефчо, почна да са сафирясва  ... все иначе с Фрай, Нандо, Маса или Лукчо  Joy ....




"Упс, простете! Може ли да мина!"  Grinning

хахахахахаха, може ли и аз да мина:)))))
Виж целия пост
# 121

 Joy Ох, този Марк, и неговото чувство за хумор  Mr. Green


Joy Joy, Евала на Стефчо, почна да са сафирясва  ... все иначе с Фрай, Нандо, Маса или Лукчо  Joy ....




"Упс, простете! Може ли да мина!"  Grinning

хахахахахаха, може ли и аз да мина:)))))

Ха-ха- ха, изглежда ми, като котарак под прикритие, сред ято гълъбчета  Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 122

Joy Joy, Евала на Стефчо, почна да са сафирясва  ... все иначе с Фрай, Нандо, Маса или Лукчо  Joy ....




"Упс, простете! Може ли да мина!"  Grinning

хахахахахаха, може ли и аз да мина:)))))

Какъв е смешен този  Joy Joy Joy Joy Joy
мога ли да попитам кой  той ?? Laughing Laughing
Виж целия пост
# 123
Стефано Доменикали- спортния директор на Ферари  Peace
Виж целия пост
# 124
Ахам ясно  Laughing Обаче е много смешен  Joy
Виж целия пост
# 125
малко се посмяхме ..
Вчера ме питаха за много жестока катастрофа, но не бяха уточнили или запомнили че са от по-малките серии ..
това е запис на катастрофата в Монако от ГП3 сериите:



Това момче е невероятен късметлия, както и стюардите, ако беше по-голям болида като на Ф1, не знам .. въпреки, че салтото на Уебър още ми е пред очите и болидите са претърпели доста голяма метаморфоза за укрепване на кокпита ... дано са все късметлии и да се избягват такива гледки  Peace
Виж целия пост
# 126

Господи, дано майка му не е гледала!  ooooh! Sad


Виж целия пост
# 127
Ужас  Cry добре че няма по страшни последствия .
Виж целия пост
# 128
Много страшно  Sad Чак не можах да повярвам, като видях момчето да излиза, само от болида  Thinking

Сега на клипчето, като видях тунела се сетих да ви кажа, колко страховит ми е бил винаги  Crazy Не знам пилотите, как се справят с рязката смяна на светлината  newsm78 На мен лично ми е гадно и по телевизора, дори  Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 129
Не само, че излезе сам, ами и не забрави да постави волана,  където трябва.
Виж целия пост
# 130
Аййййй Стефко, Стефко  Joy Joy Joy Joy (мацката гледаща право в камерата е wow, много готина!)

Катастрофата е ужасяваща!  Shocked Shocked Нямам думи! А тунелът и на мен винаги ми е бил много страшен, високата скорост и особено излизането от тъмното...
Виж целия пост
# 131
Цитат
author=aneli. link=topic=660355.msg22099996#msg22099996 date=1338304817]
това е запис на катастрофата в Монако от ГП3 сериите:


Това момче е невероятен късметлия

Наистина много зрелищно. Добре, че е малкият дявол - пилота жив и здрав.  Praynig  Това е най-важното.

Аз като видях тунела се сетих за друго, какво ли ще е чувството да гледаш надпреварата от вътре, има от двете страни тези леки бетонни огради. Рисковано е, но си представете тръпката когато болидите летят към теб на завоя, шумът в тунела ще е още по-силен, на изкуствена светлина прелитат буквално пред погледа ти, направо като на филм.. Красотия  Whistling Grinning 
Виж целия пост
# 132
Добро утро  Hug
Виж целия пост
# 133
Аз като видях тунела се сетих за друго, какво ли ще е чувството да гледаш надпреварата от вътре, има от двете страни тези леки бетонни огради. Рисковано е, но си представете тръпката когато болидите летят към теб на завоя, шумът в тунела ще е още по-силен, на изкуствена светлина прелитат буквално пред погледа ти, направо като на филм.. Красотия  Whistling Grinning 

Аз, бих отказала тази красотия  Mr. Green Имам си фобии  Joy Нищо обсебващо, но все пак  Wink Има още една писта, на която болидите излизат от боксовете през тунел  newsm78 Сингапур ли беше  newsm78 Все имам чувството, че някой ще целуне стените  Crazy  Joy

Малко блясък от Монако  Grinning















- Той ли не случи на жена, жените му ли не случиха на мъж  newsm78  Mr. Green

- Още един любител на цветните очила  Mr. Green

- Обичам, мъже в черно  Wink



-Не вярвах, че ще го кажа, но искам да се върне начело на отбора  Crazy  Mr. Green

- Ех, Лу, не ти е лесно с толкова разсейващи фактори  Mr. Green



- Абрамович е върнал визитата  Grinning Явно това партньорство му носи късмет  Mr. Green





- Печеливша комбинация  Grinning
Виж целия пост
# 134
Аууу наистина каква катастрофа  Shocked Shocked Марк се бе изправила така наистиан,ма тоя се и превъртя,стюарди,всички можеше да помете и накрая си излезе и постави волана,на нищото буквално,то ко остана освен основата,всичко се счупи  Shocked Shocked Shocked

И да не започваме разказа с годините,щото на мен пък име болна тема 2008  Whistling Whistling Whistling Joy Joy Joy

Joy, искам да споделя този клип (взаимствах от форума на клубса  Mr. Green  Blush )

Трафикантчо и Грожанчом, като млади  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



коментатора руулз  Joy
защо нямаме и ние такива  Crossing Arms

Хаххаха УНИКАЛЕН коментар  Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha ОПАААААааааааааа Joy Joy Joy Ми той трафиканчо си извади от състезанието Грожанчо Twisted Evil #2gunfire #2gunfire


Много са сладки,да ги изядеш и двамата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз туко що гледах и състезанието Crazy Не можех да повярвам,как Фетел искара тази скорост от гумите след 43 обиколки без да сменя гумите,застреля ме тоя човек  Shocked Shocked Shocked Жалко наистина за Бътан,този трафик му изяде главата....Шуми пореден неуспех и за него  Tired
За Дино да кажа добре кара Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дори ММ разправяше в началото,че се оплаквал на Смедли,от Алонсо  Crazy,заради бавното темпо  Joy Joy Joy Стабилен беше през цялото време,четах доста статии,че Стефчо залага много на него,а дано Peace Имаше някъде писано,че в края до последно притискал Хам,ма къде го видяхте това към края имаше секунда-две между тях,дори някъва поизостанала кола,аха,аха да го изпревари  Shocked Shocked Shocked Явно гумите не са издържали,до края  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия