ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 510
Знам Спаси, ама наистина в момента емоционално ми е приповдигнато ...
...

виж за ситуациите в бокса, ние в Мак печелим приз "Прецакване на пилота, първа радост е за мене"!



Разбирам те напълно!  Peace Ако се беше случило с Алонсо, и аз щях да съм включила турбото! (миналата година не го бях изключвала всъщност  Mr. Green)!
И в бокса беше кофти гаф , а след това и отпадане ...

Хайде, да пием по едно мохито, за да прогоним мухите на лошите чувства!   bouquet

Виж целия пост
# 511
Добро предложение

и нещо испанско
Виж целия пост
# 512
Тукмо щях да ви пиша забележки на фенките на Алосо,че не присъствахте на състезанието,ма сега сте се поправили  Mr. Green Hug Hug Hug А само аз виках най-силно бива ли такова нещо Naughty Joy Joy Joy

За мен грешката е в Малдонадо,пак да кажа,да си го обсъждат колкото си искат,но си е така и двамата можеха да имат точки,ма на  ooooh!

Взимам мохитото  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и дим,дим,дим да ме няма  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 513
 Mr. Green, нашите ъпдейти ше додат за Силвъра, ама по-важното е да проработят  Mr. Green

Юлка, не става въпрос за грешка, а по-скоро че се е защитил по-агресивно и според мен е така.

Това, че не му остави място на пистата ли имаш предвид  Thinking

По-скоро, че не му даде да го мине  Mr. Green, което е абсурдно да го направи който и да е пилот, който се бори до края на състезанието.
Те и репортерите го питаха, дали не беше по-добре да го пусне, но Хам отговори, че ти си на пистата да се сътезаваш, а не просто да пропускаш съперниците си  Mr. Green ... а и в крайна сметка, като се обърне колата пътища много, ... а и наистина там са за да се състезават, а не да се вземат на абордаж, когато не ти харесва някой пилот ...

Силно каране на Мишо и Уебър , поздравления и за тях!
Жалко за отпадането на  Грожан,  и Фетел ..когато техниката те предава е много разочароващо  Naughty
Индиите спечелиха и те, въпреки много рисковата си стратегия, е благодарение на отпадналите де, нооо част от спорта. Все си мисля, че ди Реста рискува прекалено много с едно спиране.



Наздраве, Спаси!
ша се пие ами  Mr. Green, и от радост и от мъка  Mr. Green

ама знаят от ферари как да се фалят
 European GP - Alonso produces a legendary win
LEGEN ... wait for it .. DARY  Mr. Green


Наздраве на всички празнуващи  Crazy  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 514
започнаха да излизат решения:
първото:
Кобяши с наказание от пет места във Великобритания


а Хорнер и компания изпортили Мишу, че карал с отворен ДРС при жълти знамена ... Мишу е привикан при стюардите вече  Rolling Eyes

хич да не е, това състезание отвори доста работа на комисарите ...мисля, че ще бъдат много строго ядосани при вземане на решенията  Mr. Green ...


п.п.
второто решение:
  Верн с наказание от 10 места назад във Великобритания + глоба 25 000Е
Виж целия пост
# 515
Нещо друго се сетих  Crazy Аз, уж щях да се разстреЛВАм, ама още си вися тук  Joy

Испаноговорящите, ако обичат да преведат, какви "заклинания" си казваха от Ферери по тийм радиото  Naughty  Wink
Или те на италиански си сказваха  newsm78
Виж целия пост
# 516
трето решение:
Малдонадо е наказан с 20 секунди


Относно тийм радиото на ферари, не знам как още някой от тимовете не е отреагирал за говоренето на различен език от английския  Whistling
Виж целия пост
# 517

Не мога да ви опиша колко съм нИщастна след днешния ден!  Cry А и от петък, та чак сега се докопах до комп. Утре ще ви чета, че и без това съм достатъчно тъжна, а вероятно тук сега е весело! Не видях какво стана с Люис, но Анелка има една съпричастна прегръдка от мен!  Hug Cry Хайде гуш на всички!

Виж целия пост
# 518
Умишлено не влязох да ви чета, защото исках да изгледам състезанието по БНТ 2. И О голяма изненада   newsm03 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

Да ви казвам ли колко съм щастлива и обичлива!!! Много съм горда с моето момче!!!  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501Ще се пръсна ви казвам     smile3503

Сега се връщам да ви изчета...
Виж целия пост
# 519
Извинявам се за по-горния ми коментар   bouquet

трето решение:
Малдонадо е наказан с 20 секунди

Относно тийм радиото на ферари, не знам как още някой от тимовете не е отреагирал за говоренето на различен език от английския  Whistling

Относно наказанието на Малдонадо - не съм 100% сигурна, че само той е виновен, но има кой да го решава това нещо.

А относно тийм радиото на Алонсо - Има ли официален език във F1?
Виж целия пост
# 520
май последно решение от комисарите:
Шумахер няма бъде наказан за преминаването си с отворен ДРС, по  … на жълти флагове.

Бени  Hug Hug Hug  

айде ве Гери, радост голяма, а  Crazy  Hug

Ами за мен е леко наказанието  Mr. Green, при все че за предизвикан контак и катастрофа, Коба и Верн са наказани с места назад  Mr. Green. Докато при Малдонадо наказанието е  -несигурно връщане на пистата, а че е причинил катастрофа липсва  Sunglasses.
Жив и здрав да е Малдонадо, тя съдбата си знае работа  Crazy

ra4eto_hi - можеш да споделиш, според теб кой е виновен, нормално е всеки гледа с различни очи и пристрастия. Тук всеки го прави, един няма да е съгласен с теб, друг ще е ... важното е да имаме уважение един към друг  Peace. А споровете може да са и забавни  Crazy

А езика на който трябва да се комуникира, който е и задължителен, е английски. Пак правилник, какво да правиш.  Mr. Green
Виж целия пост
# 521
Първоначално се радвах че има раздвижване на почетната стълбица. Нови лица, интрига...ама много взе да ми идва.  smile3518
Виж целия пост
# 522
ra4eto_hi - можеш да споделиш, според теб кой е виновен, нормално е всеки гледа с различни очи и пристрастия...
А езика на който трябва да се комуникира, който е и задължителен, е английски. Пак правилник, какво да правиш.  Mr. Green

Въпроса ми беше: Има ли официален език във F1?

Щом в правилника е записано - би трябвало да се спазва.



Oт това видео се вижда, че първо Хамилтън изтласква Пастора извън пистата, но втория не се отказва и на следващия завой съответно е от вътрешната страна. Просто на излизане от втория завой Пилота на Мак'Ларън много бърза да "затвори" пътя пред по-бързия и с по-добри гуми Малдонадо и......  #Cussing out #2gunfire #Crazy резултата го видяхме всички.

А Пастора спокойно можеше да изчака още няколко завоя. Гумите на Луис вече бяха свършили.
Виж целия пост
# 523
ra4eto_hi , това което аз виждам е, че Хамилтън се движи по състезателната линия и не си променя траекторията  Thinking Но, може би имаш право да даваш процент от вината на Хамилтън, може би и стюардите са стигнали до това заключение и точно, за това наказанието да не е по- тежко  newsm78

При всички положения атаката от външната страна на Пастора, беше твърде оптимистична, а връщането му на пистата- граничи с безумие(според мен) А, ако някой си е мислил, че Хамилтън ще си даде 2-та позиция, без бой, обиколка и половина преди края, значи не го е наблюдавал достатъчно в състезания  Rolling Eyes

Както и да е, ще се радвам стюардите да се аргументират по- подробно за решението си, за да ни "осветлят" за своя прочит на ситуацията  Wink

Ако не се лъжа Пастора, точно на същия завой "изхвърли" по същия начин Кими  newsm78, но в зоната за сигурност ледения леко върна газта и се върна на пистата, точно зад него. Дано не ви подвеждам  newsm78, но мисля, че ситуацията беше идентична, само че в ролята на Хамилтън беше, Малдонадо  Thinking
Виж целия пост
# 524
 Mr. Green, при движение по състезателна си линия, със силно завъртян волан надясно от страна на Хам, не мога да се съглася че има "изтласкване"  Peace. Ако има допълнително движение от страна по волана, за изправяне или дори "наместване" на колата бих се съгласила. Но колата на Хам, беше като в коловоз в завоя (въпреки проблемите с гумите му).
И за да излезеш от завоя здрав и читав, първо трябва да си влязъл както трябва, щото можеш да изхвърчиш като едното нищо  Mr. Green това важи и на път и на писта  Crazy

За да нямаше сбутване, Хам трябваше да удари  здрави спирачки, за да може Малдонадо да влезе по напред в завоя. Защо? както Малдонадо има право да изпреварва, Хам има право да се защитава!И друг път сме били свидетели, че и с по-силна кола зад теб, изпреварване става трудно, ако този пред теб се пази добре.
Малдонадо можеше да изчака следващата "отворена врата". Мнооооого просто решение, ама много!
Хамилтън се защити като си спря навреме и си взе завоя кат пич(впоследствие - изззбутан пич). Това, че Малдонадо не прецени, че ще му стигне скорост си е негова грешка ... а думите му след състезанието изобщо не искам да коментирам ...още по-смешно става като се намеси и официалното изявление на отбора ...определено някой хора не са наясно с правилата в тази игра.


но пак се повтарям, след като се обърне колата, пътища много  Mr. Green ..ако, ако, ако ... нещата стават бързо и на момента  Mr. Green

п.п.
изявлението на стюардите включва само това, че Малдонадо се е върнал по несигурен начин на пистата  Peace.  

п.п. снимки от състезанието:
http://www.f1fanatic.co.uk/2012/06/24/2012-european-grand-prix-pictures/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия