ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 630
Алонсо преди флаговете  Crazy


Това беше яко! Добре че не се срещна със стената - голям късмет!
Виж целия пост
# 631
айдеее СиЦки вън на пистата  smile3513  newsm47

Нандо се справи мнооого добре с колата  Naughty
Виж целия пост
# 632
аз гледам ББСто, там такова пате няма  Mr. Green

Аз гледам на 3-4 линка  Crazy hahaha hahaha hahaha

Казаха сега,че ще се поднови състезанието в 17 часа  и 7 минути  Crazy Party Party Party
Виж целия пост
# 633
Момичета, може ли някой да ми обясни накратко, какво се случи  newsm78
Перес, Хамилтън и въобще първите 3-4, по добри условия ли хванаха, че после никой не подобри времето им  newsm78 Нищо не успях да гледам, така само се раздразних повече  Twisted Evil И, въобще какъв е регламента сега. 4ч. ли ще чакаме  newsm78
Виж целия пост
# 634
Юлка, нЕма да чакаме повече, след малко подновяват сесията. Валеше си доста силно и прекратиха квалито 6 минути преди края на К2. Който беше излязъл по навреме в К2 той си е и записал първите времена след което е и започнало да вали все по-силно и по-силно и доста коли започнаха да се фъртолят  Crazy.
А Бътън просто не е имал късмет в първата част, т.к. е излязал да прави бързи обиколки и Глок се е завъртял и му е провалил времето точно в края на първата част.
Виж целия пост
# 635
Дъжда заваля и последните бяха губещи  Wink Peace И вече гледаме К 2  Mr. Green Crazy Party Party Party

Виж целия пост
# 636
 Joy, Грожан се класира и провали обиколките на последните които се класираха, дали ще има санкции
Виж целия пост
# 637
Мда  Rolling Eyes Сега дали ще накажат Алонсо  Thinking

И ето го г-н Лоу,фотнат  Sunglasses метнах го и оттатък  Crazy Peace
Виж целия пост
# 638
нещо не ме кефи на къде отиват нещата  Mr. Green
Виж целия пост
# 639
Аууууууууууууууу Алонсо на първо място  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
И Дино тоя път се представи на ниво  Sunglasses bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 640
шах и мат с фираритУ  Sunglasses ..уау ..за малко  ги виждах 1, 2 ....
кво стана с балансирания мак  Twisted Evil, УуууужасТ  Crossing Arms

Браво на Фернандо, много добро каране  Crazy. Поздравления за Марк и Мишу!
хихих интересеееен старт тумороу  Mr. Green  
Виж целия пост
# 641
...Алонсо на първо място...

Сега оставя да не е нарушил правилата в края на Q2, когато Грожан спря в чакъла.

Виж целия пост
# 642
...Алонсо на първо място...

Сега оставя да не е нарушил правилата в края на Q2, когато Грожан спря в чакъла.

Дано...ама ако не се лъжа каза, че пол позишъна на Силвърстоун не е толкова от значение, а и утре ще вали, така че всичко е непредвидимо Simple Smile.
Деймън Хил каза, че не знае къде би следвало да завърши Алонсо след като тръгва от пол, при положение, че като тръгне 11 завършва първи  Joy
Обаче утре всичко ще се обърне надолу с главата според мен - пак ще е инфарктно...
Виж целия пост
# 643
Казаха,че по времената Алонсо върнал газта,дано няма наказания  Praynig Praynig Praynig


Обаче утре всичко ще се обърне надолу с главата според мен - пак ще е инфарктно...

О да,освободете си целия следобед,че днес стартираха в 3 и приключиха в 6,за утре най-рано приключване предвиждам в 8  Sunglasses Joy Joy Joy Joy


Виж целия пост
# 644
аз не мисля, че ще бъде наказан. Според мен дръпна газта, просто беше с много добро време цялата обиколка  Thinking

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия