ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 645
Лелее, колко народ трябва да се изпреварва утрее  Whistling И за двете Джонита говоря  Naughty

Повече не правя тази грешка да гледам квалиф, на работното си място  Naughty Във всички решаващи моменти имах работа  Crossing Arms
По- добре нищо да не знам, отколкото само половината  Whistling
Нандо се е справил най- добре в калабалъка  Crazy Замислих се, от кога не съм го виждала да тръгва от пол  newsm78
Сега видях, че на въпросите, които зададох днес, сте били дали вече отговори преди това, но нямах време да ви чета...  Crazy Анелка, мерси  Hug

Онова трафикантче, пак се намърда до Хамилтън  ooooh!  Twisted Evil

Според Уитмарш, утре трябва да вали или да е напълно сухо, за да се надяваме на нещо хубаво(така го разбрах)  Whistling Аз пък си мисля, че това означава, че въпреки всички подобрения- не сме мръднали от Малайзия  Crossing Arms   Crossing Arms   Crossing Arms Жалко  Sunglasses

Дано се получи оспорвано състезание, без дълги и досадни паузи  Wink
Виж целия пост
# 646
Знаете ли дали ГП-то и финалът на Уимбълдън се засичат Embarassed?
Виж целия пост
# 647
Обаче утре всичко ще се обърне надолу с главата според мен - пак ще е инфарктно...

О да,освободете си целия следобед,че днес стартираха в 3 и приключиха в 6,за утре най-рано приключване предвиждам в 8  Sunglasses Joy Joy Joy Joy

Аааааааааааа, да ги нямаме такива, най-много до 6:30 им давам да се разберат кой ще е пръв, ако не аз ще реша  Crazy- на концерт съм, не мога само с тях да се занимавам! Crossing Arms

Знаете ли дали ГП-то и финалът на Уимбълдън се засичат Embarassed?
2 PM пише на сайта на турнира, така че може би ще се поразминат - зависи нашите колко време ще чакат да спре дъжда  Crazy
Виж целия пост
# 648
Знаете ли дали ГП-то и финалът на Уимбълдън се засичат Embarassed?
НЕ се засичат. Ф1 е от 15:00 до 18:00 и веднага след това започват финалите.

Днес измамниците от БулСатКом прецениха, че тениса е по-важен и не даваха квалифицираните по film+ HD.
Виж целия пост
# 649
Суупер, мерси много Hug
Виж целия пост
# 650
ко стааа фенки  Mr. Green
ГП2 мноого здраво състезание си направиха  Mr. Green. 16 градуса на въздуха беше в началото на състезанието Mr. Green

да видим ша ли ни завали или няма да ни завали  Mr. Green

Не ми харесва обяснението на Уитмарш за интермедиите ...това ще е проблем и не малък според мен  Crossing Arms
Виж целия пост
# 651
Днес измамниците от БулСатКом прецениха, че тениса е по-важен и не даваха квалифицираните по film+ HD.
Не ме убивайте, но и аз така бих преценила Mr. Green
Виж целия пост
# 652
Не ме убивайте, но и аз така бих преценила Mr. Green

Проблема беше, че в 15:45 в инфото пишеше "Ф1 квалификация - пряко", а даваха Уимбълдън.  #Cussing out
Виж целия пост
# 653
Финал на Уимби- квалификация на ГП, усещаш ли разликата Wink? Иначе да, тъпо е да променят програмата в движение, не е като в последния момент да са решили кога ще са състезанията Tired
Виж целия пост
# 654
Поне е било само по HD канала...

ко стааа фенки  Mr. Green
ГП2 мноого здраво състезание си направиха  Mr. Green. 16 градуса на въздуха беше в началото на състезанието Mr. Green

да видим ша ли ни завали или няма да ни завали  Mr. Green

Това се чудя от вчера - ако не завали първите 10 ще трябва да влязат веднага да снемят гумите...ще стане доста интересно.
ГП2 са големи скици - как се бутнаха накрая Гутиерес и още някой...почти Хам-Мал от миналото състезание...
Виж целия пост
# 655
Тези които нямат Буластком,нямат никви проблеми  Mr. Green А и тук:  http://f1.f-e-n.net/index.php/url19884,даваха от някъде коментари  Crazy

Готова съм за състезанието  Crazy Да видим,ще вали ли  Mr. Green Joy Joy Joy Щом Лана казва,края да е 6:30 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 656
Това се чудя от вчера - ако не завали първите 10 ще трябва да влязат веднага да снемят гумите...ще стане доста интересно.
ГП2 са големи скици - как се бутнаха накрая Гутиерес и още някой...почти Хам-Мал от миналото състезание...
Mr. Green да да с Чекото май се изплющяха накрая в последна обиколка  Mr. Green
Обаче пистата не беше от съвсем сухите, да не кажа си беше мокра, но пък всички бяха със сликове и караха много добре. А Рация беше много напорист от самото начало  Crazy

Уж трябва да завали след началото състезанието, ще бъде сложно и игра на рулетка .. но мен ме притеснява това с гумите, особено ако се окаже едно такова ни мокро ни сухо, а шльокаво  Crossing Arms 

Гледах от панорамните кадри колко промени са направили по пистата  Crazy, много е ъпдейтвана като цяло  Crazy
Виж целия пост
# 657
... особено ако се окаже едно такова ни мокро ни сухо, а шльокаво  Crossing Arms 

Мдааааа, непредвидимо е кой ще пие шльокавицата накрая Simple Smile

По Скай дават Tooned, някаква анимация на МКЛ....
Виж целия пост
# 658

Въх, Анелку, ногу ти пораснало котиту, кака! Crazy

Ко говорите за Булсата, аз си гледах вчера. Не знам само HD ли е или не каналчето, ама си гледах.

Хади, загрявате ли гумите вече?!

Виж целия пост
# 659
Хади, загрявате ли гумите вече?!

Много ясно!!!!!!!! Simple Smile
Понеже съм голяма тарикатка и гледам 2 програми едновременно, та изпуснах Нандолети по време на парада  ooooh!

Някой знае ли защо има разместване в решетката, Грожан е 9, а Бътън 16...това запомних като разлики  newsm78

ПП Хюлкенберг е 5 места назад - Грожан напред и всички до 14, ама Дженсън зашо е 2 места напред? Аха видях и Кобаяши - 5 назад...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия