Мода ли е да сме без грим?

  • 25 511
  • 529
# 390
Сега се замислям за възприятията си по темата  Crazy- когато АЗ съм без грим се чувствам нечистоплътна.

И при мен има подобно усещане, сякаш не съм завършила нещо от задължителния сутришен туалет, не съм си измила зъбите все едно, или като че ли съм без сутиен  Laughing
Виж целия пост
# 391
За това. Simple Smile

Сите са грозни без грим, добре, че ги пожалва възпитанието на околните.

Виж целия пост
# 392
Според мен гримирането е въпрос на навик като пиенето на кафе например. Сутрешният тОалет е задължителен независимо дали включва гримиране  Laughing Аз лично съм фен на бялата козметика и без крем за лице не излизам от вкъщи.
Виж целия пост
# 393
Моят мъж  винаги ми дава пример със себе си.
Как кожата му била прекрасна без грим, само с миене с прясна водица.
Много му е досадно, когато го карам да ме чака, за да се гримирам и започва да философства.
Ето днес например се срещах с две мацки. Едната без капка грим, но и рошава, със зле оскубани вежди и не особено чистоплътно облечена. А другата с лек грим: фдт, спирала, очна линия, гланц за устни, също с дънки, но спретната, свежа, лъха на чистота.
Вярно, че втората се появи по-късно и явно е имала време да се пооправи, но пък първата и друг път съм я виждала във все същия вид.
Виж целия пост
# 394
За това. Simple Smile

Сите са грозни без грим, добре, че ги пожалва възпитанието на околните.
Това го каза Дона, макар с по-различен словоред, моя коментар е над него Simple Smile "А, да бе"


buttinsky и още няколко човека - ама защо смесвате нечистоплътността и неопрятността с негримирането Thinking С ръка на сърцето - нима не сте виждали жени, които имат много по-крещяща нужда от душ и нов комплект дрехи, вместо грима по лицето си? Аз съм, и неведнъж.

Едното няма нищичко общо с другото, ай стига сте експлоатирали темата, че негримирането е равно на некъпане и неносене на чисти дрехи Tired
Виж целия пост
# 395
Индиректна реплика към Дона. С динозаври не си играя.  Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Моят мъж пък много ме харесва гримирана и проявява голямо търпение докато се разкрасявам. Когато съм се нагласила за някакъв по-специален повод няма по-горд мъж от него. Той винаги ме насърчава да си купувам всякакъв вид козметика и не ми прави проблем когато кисна дълго по магазините, за да си избера поредния козметичен продукт  Flutter
Виж целия пост
# 397
Всекиму такива мъже Laughing
Сега кажи, че и за дрехи, обувки, чанти и автомобили те насърчава така да пазаруваш и съвсем ще ти завидим.
Виж целия пост
# 398

buttinsky и още няколко човека - ама защо смесвате нечистоплътността и неопрятността с негримирането Thinking С ръка на сърцето - нима не сте виждали жени, които имат много по-крещяща нужда от душ и нов комплект дрехи, вместо грима по лицето си? Аз съм, и неведнъж.

Едното няма нищичко общо с другото, ай стига сте експлоатирали темата, че негримирането е равно на некъпане и неносене на чисти дрехи Tired
Аз се опитах да се обоснова защо- правя неволна асоциация с това, че мен липсата на грим ме кара да се чувствам повлекана.

И моят любим е от обичащите тунинга  Laughing- дори ми дава съвети, прави коментари за грима ми, изненадва ме с разни козметични подаръчета и ми избира цвят за ноктите  Crazy
Виж целия пост
# 399
Ето малко "преди" и "след". ))))
Има разлика, нали....) И на всичкото от горе дори не са "грозни" момичета и жени. )))(

http://www.christinacosmetics.com/before-after.php
Виж целия пост
# 400
Ето малко "преди" и "след". ))))
Има разлика, нали....) И на всичкото от горе дори не са "грозни" момичета и жени. )))(

http://www.christinacosmetics.com/before-after.php
Какво да ти кажа, половината от тях за мен са по-добре изглеждащи без грим. Не знам защо, но е постигнат много генеричен вид, който много вреди на уникалността им. Има разлика, но тя не за всяко око е към добро Peace

Виж целия пост
# 401
Бу, за всичко изброено ме насърчава, но съобразено с разполагаемите финанси, а и аз гледам да не прекалявам  Blush Както казваше баба ми: (Бог да я прости) "Бягай далеч от стиснат мъж."

Mirama, на снимките има жени, които ми харесват повече "преди" отколкото "след"
Виж целия пост
# 402
То на всеки, различни неща се харесват.
Показаното е ежедневен грим, при който разликата не е особено драстична и голяма.
Виж целия пост
# 403
Ето малко "преди" и "след". ))))
Има разлика, нали....) И на всичкото от горе дори не са "грозни" момичета и жени. )))(

http://www.christinacosmetics.com/before-after.php

Доста от жените на тези снимки изглеждат по-възрастни с грим.
Виж целия пост
# 404
Ай ся, Дона била казала... Между "красиви" и "грозни" за вас нюанси няма ли? Повечето жени без грим варират някъде между "поносими" и "приятни" (айде, ще сложа 1-2% "хубави", да не кажете, че се стискам); аз също не пищя от ужас, като се видя сутрин в огледалото, пък и хората около мен. Ама красиви? Може би имаме различни представи за красота, не знам. Красива е Анджелина Джоли. Красива е жена, която като влезе в стая я озарява и насочва всички погледи към себе си. Ако смятате, че без грим постигате тоя Уау! ефект, риспект. Моля, илюстрирайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия