Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Наблюдава ли се увеличение на броя на жените, които излизат без грим, и какви са причините за тази тенденция?
Какви са мненията за жените без грим и използването на козметика?
Какви са впечатленията за жените без грим?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Наблюдава ли се увеличение на броя на жените, които излизат без грим, и какви са причините за тази тенденция?
Въпреки че има различни мнения по темата, дискусиите показват, че все повече жени избират да излизат без грим. Тази промяна в тенденцията може да се дължи на нарастващата популярност на естествения грим, който има за цел да изглежда възможно най-естествен и непринуден. Важно е обаче да се отбележи, че използването на грим остава въпрос на личен избор и предпочитания.
-
Какви са мненията за жените без грим и използването на козметика?
-
Какви са впечатленията за жените без грим?
-
Какви са мненията относно използването на парфюми?
-
Какви са мненията на участниците във форума за грима и неговата роля в подобряването на външния вид, както и за негримирането и използването му?

С нормална към смесена кожа съм,омазнява се в Т-зоната,слагам и ФДТ и пудра-издържа си има-няма 6-7 часа
До преди 2-3 години знаех, че без грим изглеждам перфектно, вече започвам да откривам дразнинки 
Това не го бях чувала 