ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 36 448
  • 744
# 225
Едно беличко за любито

за останалите


За оплакване, нИ сЪ оплаквам. Нещо ми е едно  пред моренско #Silly Нищо не ми се прави, а работа бол. С дребното малко проблеми, които се чудя как да реша. Дали да постъпя като майка, поддаваща се на манипулации или като майка садистка, която не я интересуват чувствата му Mr. Green Зора му е голям обаче, щом успя да скалъпи изречение от цели 3 думи...
Иначе в яслата стиска милото по цял ден. Като се прибере в нас се опикава и о...а в рамките на половин час и пак стиска. Буди се със сух памперс. Обаче не ще да се пречупи пред тази тоалетна и това си е.
Първият работен ден на Мартин на смени съвпадна и раждането на Хриси. Ревях как ще се оправям. А кумата ми викаше - будала (кума е колега на Мартин), ще видиш колко е хубаво Mr. Green Е, права беше (да не му каже някой само Embarassed) ама това си е време за мен. Ако и талибаните заспят по-раничко - ебаси кефа Crazy Така съм свикнала, че ако ми се наруши графика чак се дразня понякога Rolling Eyes
Лангче, не каза нищо по въпроса? Hug
Кокос, за бръмчащи машини не ми говори, че се чувствам като на летището. И тия железаци що горещина отделят. Охлаждаме ги и пак не се диша. А мъжете как ги гледат в захлас - абе мъжка му работа.
И да ви разправям вчера на какво съм се смяла с глас. Пуснали сме обява за работа. Пристига мейл. В прикачения файл с име СВ стоеше това

Аре стига толкова, че от 9 го пиша този пост Mr. Green

Фук фук фук - видях Ева на снимка най-случайно. Дългокоса чернокоса красавица Flutter Сис, да я заплюя за снаха Heart Eyes
Виж целия пост
# 226
Они, тенк ю за фрапето!  Hug Ама Гого измисли ли ти прякор?  Wink За килата - и аз съм в застой, но смъкнах 8 кг за 2 месеца, така че и да не свалям повече не е болка за умиране. Дано да ги задържа само. Онзи ден си купих блузка М.  Flutter 
Ради, водните и аз не съм ги правила.
Аз пък като свикнала с мъж все мрънкам като го няма повече време. Не, че кой знае колко разчитам на него ( особено с това Европейско), но поне си знам, че може да му оставя детето за час- два, мога да го накарам да ме закара някъде ( понеже моята шофьорска книжка е само на хартия)и такива неща.
Виж целия пост
# 227
Ми хайде и ние да я видим, деее Grinning

Ние пък с Мишо от едно време сме като дупе и гащи и ми е много терсене като го няма. Даже много често, докато се прибира от работа си говорим по телефона, да уплътняваме времето за общуване Grinning Откакто сме заедно нито той, нито аз, излизаме по сами с приятели. Просто не ни е хубаво да сме поотделно. В началото много ни мрънкаха, и приятели, и родители, но после свикнаха.

Дони, не може ли някакво средно положение между майка командаджийка и добро маме. Аз това се опитвам да постигна. Карам се, мрънкам и командоря, а после гушкам и лигоча... не знам дали това е правилния подход, но уж я карам на инстинкт Grinning

Това фрапе изглежда много мммм....
Виж целия пост
# 228

Фук фук фук - видях Ева на снимка най-случайно. Дългокоса чернокоса красавица Flutter Сис, да я заплюя за снаха Heart Eyes

Аааа, моля моля, аз по сватски съм с предимство за Евка  Grinning, пък и ти снахи си имаш вече, освен ако не си решила да раждаш трето, пак мъжко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Майтапът настрана - и аз чакам Сис със снимка на човечето  Hug. Ох забравих да кажа - Ева е много хубаво име, пу пу, като момата явно  Wink

Люби, 8 кг. преди плажните дефилета е супер резултат. Аз започнах по-интензивни упражнеия сутрин по 30-40 минути, от тае-бо-то, което помня, и в нета има доста програми. Резултатът - на 3-я ден съм вдървена от мускулна треска.

За мъжете - моят също много работи и вечер късно се прибира, към 7-8 часа, а когато съ в кампания - 10-11 даже. И аз мрънкам здраво, но пък заседи ли се в къщи за повече време, почва да ме нерви. С една дума - угодия няма. Сега прекарва повече време с децата поради простата причина, че до 9-9,30 сме навън, но зимата се прибира, вечеря и заспива. Излизаме вечер четиримата на по биричка, рибка, намерихме много готино заведение с детски кът, децата си играят, ние си релаксираме. Проблемът е, че почнах да пия по бира, бира и половина и после зор управлявам МПС-то, пардон ПС-количка триколка  Mr. Green Мачовете - моят мъж не им е голям фен, гледа от дъжд на вятър, даже май аз повече гледам  Mr. Green покрай баща ми, който пък не пропуска мач - евро, световно, национално, бундеслиги и пр. всичко се гледа. И Александринка е фенка - види ли мач по тв-то почва да вика - Це Се Ка Аааа, щото дядо така й е казал  Mr. Green

Днес тук е приятно прохладно, но иначе е страхотна жега, ако излизам сутрин трябва да е до 9,30-10,00 най-късно, после е буквално непоносимо. Вечер пък много комари бе, чудо е. Пръскаме се с всякакви репеленти, обаче не им пречи на гадините да ни хапят. Децата са порядъчно нахапани, Ники е като от фронта - с 2-3 синки по бузите и толкова ухапвания от комари, милото.

Ходи ми се вече на Разлог, но аз имам още ангажименти и поне до средата на юли сме тук.

Ели, гадно това с неприемането в градините. Дано намерите вариант. Хубаво е, че Банско ти е харесало, щото последните години тенденцията е точно обратната - да, преди беше село, ама поне хубавко, сега пак е село, ама презастроено, пренаселено, мръсно, но въпрос на вкус. А пък за плажовете - този централният Кабакум ли е? Преди години съм била веднъж там и не повторихме, същата картинка, която описваш. Ние ходехме във Варна всяка година средата на юли преди да се родят децата, съдружникът на мъжа ми има РД и го празнуваше 3 дни  Mr. Green. Но на плаж ходим на Ривиера, там ми харесва много.
Виж целия пост
# 229
Они - не се знае. Сигурно в началото на юли ще стане ясно, като мине и втората дата. Пък за WC проблемът на Гого ... Аналогичен случай у нас. Никола не ходи по нужда извън къщи. НИКОГА. Стиска с дни. В къщи ходи САМО на неговата си седалка, а вече колената му се удрят в брадичката като седне на нея, щото тя е с едно стъпалце. Ако носим неговата седалка при пътуване, всичко е наред, ама реших, че това само задълбочава абсолютно психологическия му проблем и миналото лято не я взех нарочно. 3 дена стиска. На 4тия започна да подскача нервно, че имал неотложна нужда. Посочих тоалетната, а той се повъртя и се отказа. Овиках го едно хубаво и му обрисувах ужасна картинка в бъдеще, ако така продължава и той влезе да ползва WC-то. От тогава не нося седалкаТА и той се оправя, обаче в къщи е само с нея. Реших да не я конфискувам, за да видя колко ще откара, макар вече да се гърчи в неудобна поза върху нея. В училище е влязъл в тоалетните веднъж от любопитство, че някои деца ходели много често, за да видел какво имало толкова.  Mr. Green Било гадно и мизерно ( в нас са царските палати  Mr. Green ), а за обществена си беше бая прилична. В детската, колкото е бил, е ходил 0 пъти, защото се виждало. Че кой ходи в тоалетна като оранжерия?
Извод: за всичко си идва момент на осъзнаване. Аз съм склонна да чакам, но ако смятам, че нещо вреди - не пестя и от овикване. Twisted Evil

Искам и аз Евата да видя  Flutter
Виж целия пост
# 230
То ако трябва да бъда честна и аз в обществени ВЦта не ходя. Само ако вече нуждата е неотложна Rolling Eyes Тя и психоложката ми каза - трябва той да реши. Това, че стиска е добре, но трябва той да реши и кога ще стане на правилното място.
Ради, търся го и аз това средно положение. Става дума за това, че Гого от 2-3 седмици бойкотира заниманията с логопедката. Последните 2 пъти отказва и да ходи и през сълзи почна да нарежда: "Кака кара Гого..." не разбрах какво го е карала, защото той изпадна в истерия, но мисля, че се дължи на хранителната терапия. Учат се да ядат плодове (споменах ви, че той яде само филия с чубрица и нищо друго) Хем му е вкусно, докато дъвче. Хем му се пригажда чак като гълта. Според логопедката, а съм склонна да се съглася с нея,  понеже вече нещата , които го кара да упражняват са по-сложни, на него му е трудно и затова е бойкотира. Хриси имаше и той такъв период миналата година. След кратка почивка му мина. При Гого обаче всеки специалист ми казва, че не трябва да го оставям да почива (той милия вече година и половина не е почивал с изключение за морето и евентуално, ако се разболее, което не е често). Дори сега лятото планирах да е с целодневни занимания през август. Така хем ще е подготовка за градината, хем и да обогати речника малко. В ежедневието си той ползва максимум 5 думи, сред които мама, баба, ода, сок и тъци=фъстъци. Това е Cry И тайно се надявах за обследването през октомври изоставането да не е вече 2 години, а по-малко Sad
Обаче, ако продължава да реве през целия час няма смисъл да мъча и него и да си давам парите - в нас реве без пари Mr. Green
Виж целия пост
# 231
 Дони, според мен доволен, или не, нека да ходи. Той е недоволен, понеже, докато е там не става на неговото. А ти можеш да си осиновиш практиката на доброто ченге. Като почне да ти се оплаква, почвай и ти да нареждаш " ей, горкия Гого, как може да го карат да прави еди какво си, ноо, трябва да слуша леличката, понеже тя знае най-добре и трябва и мама, и Гого да я слушат." Малко като с ходенето на зъболекар. Гушкаш като реве и не му се ходи, но си го качваш на стола.

И Анджи не ходи в други тоалетни, освен в нашата, и в на нейното приятелче, но и той има седалка. Иначе и тя стиска с дни голямата работа- само в гърнето. Сега ще си го взимаме на почивката с нас.
Виж целия пост
# 232
Добро утрооооо (пея си ако не знаете)
Маалко съм снощна.
Поканиха ни на едно парти, а нали съм добра душа и не мога да отказвам..... Едва се навих.... Жалко, че си тръгнахме рано.

Спорен петък и слънчев уикенд си/ви пожелавам.
Варненки, да топнете дупетата в блатото  Mr. Green

Виж целия пост
# 233
O,тенкю Таис, нал знаиш, че отдавна си ме зарибила с тази мантра...
Днес станах с г..а на горе, то почти не съм спала - ама нормално ли е кажете ми, да мият улицата ни 2 часа - за по-голямо удобство между 1 и 2?!? Как бучи този камион Close Гого 5 пъти става...И нали стиска и не пишкав 5 се събуди с писък и се държи за пишлето. Толкова ми се спеше вече, че му казах да пишка в пмаперса и да дойде да се гушкаме. Сутринта едва отлепих Confused
Виж целия пост
# 234
Браво Сис!!!!!!!!!!!!!!!!!
Уникална си!!!!!!!
Честита дъщеричка, да ти носи само радост и положителни емоции!!!!
Целувки, ти си майка героиня!
Момичета, щях да пиша, ама като прочетох новината за Сис, ми спря дъха и загубих ума и дума Peace
Виж целия пост
# 235
Идвам с мир!  Party

Дребното се научи да кара колело без помощни след само 4 опита/дни  Crazy Фук! Simple Smile На другия младеж му отне към един сезон, че и два, за да изгради увереност, че колелото не хапе и че може да допусне тази новост в живота си.  Mr. Green
Метнах едно тирамису, ама без Марсала, че нямах и ще тичам да бера орехчета за сладко.

 Hug  с две родопски мелодии, дето напоследък ме отнасят:http://www.youtube.com/watch?v=cfrfnUkGM8M&list=FLjZYEWmOBSc … eature=plpp_video
Виж целия пост
# 236
Мацкииииииииииииииииииииииии  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Hug Hug Hug Hug Hug

Много ви благодаря! И за честитките, и за пожеланията, и за подкрепата!!!!  Hug

Много съм щастлива, че успях да осъществя мечтата си! Още повече, че беше много лесно, бързо и прекрасно!  Grinning Както ви писах на 12-ти, имах си контракции начесто. В един момент се светнах, че може би е добра идея да тръгвам към болницата.. Обаче Калоян (той беше с мен, милият, и стана свидетел на цялото ми разкритие  Rolling Eyes) не искаше да се облича, а аз нямах сили да го облека. И просто чаках Митко... Той пък взе, че се появи много навреме, облече баткото, облече и мен (аз бях гола, че си бях взела душ уж да ми помогне за болките) и хукнахме. Долу бяха всичките съседи  Mr. Green, баба Гина поля вода пред колата  Laughing и тръгнахме. Още вкъщи получих първия напън.. В колата още 2 броя.. Пристигнахме в ТК, ама приемната заета  Mr. Green. Получих една контракция без напън, ама на втората - вече с такъв, станахме по-настоятелни.. Излезе една леля, видя, че съм с напъни... и айде на количка и директно в родилна, на магарето. Няма нощници, няма клизми, бръснене, прегледи - нищо  Mr. Green. Качих се аз, видяха ме, че съм вече с пълно разкритие и за 20 минути напъни Ева се роди  Heart Eyes. Сложиха ми я на гърдите и тя изплака, почна да ме гледа и да мига смешно-смешно  Laughing. Е, взеха ми я после, че, естествено - климатикът трябва да духа точно на магарето  Rolling Eyes. Плацентата излезе за 10тина минути, обаче после получих кръвоизлив.. Правиха ми ревизия на матката и прекарах първата нощ в реанимация, далече от малката.. После тя пък не можеше да суче - не успяваше да прави вакуум и в резултат на това спадна много на тегло, вдигна Т. Но бързо се научи и бързо свали Т, бързо почна да връща грамчетата. И в крайна сметка, въпреки разните проблеми след раждането, аз съм изключително щастлива, че раждането се случи точно така  Grinning. И съм сигурна, че винаги, когато мисля за него, ще имам ей такава усмивка на лицето си  Grinning. А, и въпреки всичките ми планове, търсения на лекари и болници и уговорките с Олга, родих при дежурния екип на ТК, воден от д-р Баев  Simple Smile. Той беше много спокоен, съответно и аз така  Simple Smile.

Ето я и Ева Simple Smile
Виж целия пост
# 237
Сис, прекрасна е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Да сте живи и здрави и дано щастливото раждане е предвестник на един щастлив и усмихнат живот т.е. ще е!
Виж целия пост
# 238
Много красива Ева!!! Още веднъж - да е жива и здрава:)))
Виж целия пост
# 239
Сис, живи и здрави да сте! Много сте хубави всичките! А Ева е много нежна!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning  Hug Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия