ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 36 448
  • 744
# 210
кокоса, да каже кога пак ще пишем желания Simple Smile и да прати хиляди целувки на Ева и мама Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Честито на Сиската!!! Да са живи и здрави   bouquet  bouquet  bouquet Така се зарадвах тази сутрин като видях поста на Лорини  Heart Eyes

Напоследък не ми остава време за нищо - от сутрин до вечер тичам, а съм крива..., нацупена.... сама не се понасям Rolling Eyes
Лека и като /ако  Twisted Evil/ ми дойде настроението ще пиша   Hug
Виж целия пост
# 212
кокоса, да каже кога пак ще пишем желания Simple Smile и да прати хиляди целувки на Ева и мама Simple Smile
на 19-ти. Тя Кокоса напоследък не ни такова за 5 стотинки Crossing Arms
Пууу не знаспиват бе. Сутрин не можеш ги събуди, вечер не можеш ги приспа ooooh!
Ели, нещо много ти се е насъбрало май Hug
Наде, благородно завидях на къщата на сестра ти. Кога и нашата ще придобие готов вид Confused Няма да е скоро, но пък като стане виден футболист Гого ще удари на старците по едно рамо Mr. Green
Все повече се навивам да му вземем куче от породата Голдън ред Ривър. Гледах преди време един филм...
Люби, и бяло фрапе ще предложа. Нямаш проблеми Wink
Ради, като спомена Ибиза, се сетих за един действителен случай. Купи си брат ми Сеат Ибиза. Пита го негов познат каква е колата и той казва - Ибиза. А познатия - бе иби са ти, бе, аз сериозно те питам hahaha
Таис, Тоби? Айде стига с моите простотии - отивам да лягам и аз Crazy
Виж целия пост
# 213
Ох, Елена, много гадно за ДГ... И сега какво? А за плажа - аз не ходя на варненския - направо тръпки ме побиват - някъде на Златните и околностите е най-добре... Аз понеже постоянно я мъкна по автобуси и е свикнала с големите разтояния...

Уфф, малкото спи, аз съм си сипала ракийка, а мъжа ми още го няма.... Вече година е на този график - 6 дена в седмицата, от 6 до 22ч - егати експлоатацията, а? А аз не мога да свикна - като самотна майка съм...Вчера не я видя будна, днес ще е същото... Sad
Виж целия пост
# 214
Ко ,аз?
Приспивах.Рева цяла вечер от сърце-за дребни глупости-така е когато някой го "хареса" ooooh!
Наздраве за ЕВА!!!!

Виж целия пост
# 215
Ох, Елена, много гадно за ДГ... И сега какво? А за плажа - аз не ходя на варненския - направо тръпки ме побиват - някъде на Златните и околностите е най-добре... Аз понеже постоянно я мъкна по автобуси и е свикнала с големите разтояния...

Уфф, малкото спи, аз съм си сипала ракийка, а мъжа ми още го няма.... Вече година е на този график - 6 дена в седмицата, от 6 до 22ч - егати експлоатацията, а? А аз не мога да свикна - като самотна майка съм...Вчера не я видя будна, днес ще е същото... Sad
Мим, жалко, че не мога да ти правя компания виртуално в ракийката...аз защо мисилиш се битовизирах така с пийенето. Една дружка смените на мъж и съвпадаха със смените на моя и така почнахме по скайпа с наздравиците...Миналата седмица ми се събираха 10 часа , прес които да съм имала досег с мъж ми. Ако не е нощна, то работи до късно Cry
Абе Люби, нещо съм в застой с теглото аз Embarassed Мммони, вие още ли сте диетуващи семейно?
Ко ,аз?
Приспивах.Рева цяла вечер от сърце-за дребни глупости-така е когато някой го "хареса" ooooh!
Наздраве за ЕВА!!!!


Пригаси му вода Rolling Eyes На моите действа безотказно Peace
Виж целия пост
# 216

Пригаси му вода Rolling Eyes На моите действа безотказно Peace
Аз, ако пийна такава вода дали ще ми подейства Joy
То не е хич смешно,поръсих го със светена вода,за моя изненада шишето беше запечатано фабрично newsm78,пък се зачудих дядо Поп фирма за бутилиране ли има? Shocked
Наздраве и за самотните майки Drunk
Виж целия пост
# 217
Пък аз предвид вечно измореното съпружие, прогледах футбол  Mr. Green Ей така, за компания на винцето!
Тоби, пълнят и нахлузват капачката (ама, че го казах).

Наздраве за Ева!!
Виж целия пост
# 218
Малко ни е пиенето  Rolling Eyes
П.П. Добре, че почна ИК, че малко се пооткъснах от простотиите  #Crazy Кукуруку Фафла чудна  Whistling
Виж целия пост
# 219
Оу, наздраве! таз вечер се включвам и аз, че ми иде да замерям с телевизора. Семейни дрязги. Някой нямат съпружия, други като имат се дръгнат за глупости.
Освен това в къщи е 29 градуса и не мога да отворя балконската врата, защото балконът е до средата със стиропор. (сменяме изолацията). Чувствам се като в консерва "Русенско варено" напечена от слънцето. (видът ми е като съдържимото на консервата - залоено свинско мЕсо).

Но наздраве за Ева.
Виж целия пост
# 220
Бубс, какво е ИК?

И моя мъж е на бач. Децата вече са по леглата, а аз се чудя какво да правя. Ще си сипя една количка да ви правя компания Grinning

Аз съм минус три кила за един месец. Не е зле като се има на предвид, че не правя плодов и воден, и че прегрешавам непрекъснато.

Наздраве за Ева!
Виж целия пост
# 221
Мим, днес една приятелка ми разказа как е казала на мъжа си, ч и е много добре като ходи на бокс, защото това е три пъти в седмицата от 19:30 до 21ч и тя спокойна с детето каквото си искат правят...а той все изморен, все не му се излиза...все мрънка и  се кара на детето...та да ви кажа, в началото ми беше много тегаво като коко го нямаше по цяла седмица, пък и нямаха график и бяха на сега тръгвам и ще си дойда като си дойда...сега ако се случи да почива две седмици и ми идва много...хахаха...
Виж целия пост
# 222
Аз също не страдам прекалено, когато Милен го няма. По- спокойно е някак само с децата. Е, ако това е практика вероятно и аз ще хленча, но сега има вечери, когато ми се иска да съм сама (то и без деца ми се иска да съм, но това е друга тема).

ИК? Вероятно е нещо вампирско  Mr. Green
Радост, браво за кг! Това с 90ДД?? Хъм, май ми е време и на мен, но сега пък постя...  newsm78
Елена, ама много ти е дошло нанагорно и на теб!

Виж целия пост
# 223
Дони, ето ме  Grinning Чета когато имам време, но напоследък нямам много. Не ми се пише, че няма какво толкова да кажа. Едната работа и никакво разнообразие.  Whistling

Дони, горкото куче  hahaha , ако знае какво го чака   Joy

Ланг, добро описание  Mr. Green Ние на работа сме така. Там сме на едно полуниво с височина на тавана колкото дребни жени да не си удрят главата (мъже ако дойдат ходят наведени). Едни нагъсто наредени бюрца с вечно работеща техника, която прави положението още по-горещо, никакъв въздух и темп над 30 градуса.... И при това трябва да се работи  Crazy Добре че сутрин е по-добре положението.

Накри, в течение съм на нещата ами. Много обичам хубави неща да се случват на хората и гледам и вас да усведомя  Wink

Тоби, тази вода сам дядо поп я е бутилирал  Laughing Хайде дано мине и това при вас. Ти нещо няма ли да се хвалиш?  Mr. Green

Мим, и защо му е такова нечовешко раб. време?  Shocked На две работи ли е или на една?

Абе какви сте такива оклюмали всички... Да се вземате в ръце и да си правите сами живота хубав.   family  Ей така да сте  Laughing
Виж целия пост
# 224
честита да е малката Ева.Много много да радва всички.нека да расте като най-щастливото и обичано бебе.
 Като се роди някое бебче така се разчуствам и така ми се преисква пак  EmbarassedДнес малко се живее на вънка.Вчера беше много топло.
Пожелавам ви весел и усмихнат ден !!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия