иначе от нас нищо ново...и аз я чакам свиленка, ама тя хич не бърза...предвид, че кало подрани...сега се наслаждава на последните мигове...

Лорини, аз имам...не знам колко ще излезе да го пратя...или ако някой познат има път насам да го вземе...

и познайте кой се пъхна в рокля от преди 4 години 
Както и всички останали-даже няма гости и скрити 

Вечерта кръчма с Деневи. Коприв, забравих да дам на Галя крема
), ще се седи вкъщи, което е ок, понеже утре ми е поредния изпит, поне да поуча.


Имаше и една мина. Човекът беше решил да се избърше сам...с чаршафа
Да видим в яслата как ще е положението
За Карина няколко неща, вкл.флумастри. Голямо рисуване падна - не тя, а аз.
Довечера - дерматолог + шопинг ( ако остане време)
Препоръчани теми