ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 36 448
  • 744
# 150
аз нали съм си нахална...някой да има столче бебешко за колата за продаване-подаряване...че съм се разстърсила...ама някой иска да се освободи от неговото...

иначе от нас нищо ново...и аз я чакам свиленка, ама тя хич не бърза...предвид, че кало подрани...сега се наслаждава на последните мигове...Simple Smile


Лорини, аз имам...не знам колко ще излезе да го пратя...или ако някой познат има път насам да го вземе...
Виж целия пост
# 151
Лорини и аз имам столче на чико за даване...
Поздрави от Германия! Утре се прибирам, доволна съм, хубаво се разходих, но ми домъчня много вече за Андрейче. Накупила съм основно за него подаръци!Тук умряхме от студ, а гледам в БГ хората по плажовете, тук се скъса да вали тези дни.
Виж целия пост
# 152
Къде се изгубихте?
Всички ли на плаж??
Доклад за денят:
водата е хладна, но при мерак става за къпане!

Тоби, не е ли време за репортаж?
Виж целия пост
# 153
Лакирах се 4470 и познайте кой се пъхна в рокля от преди  4 години Flutter
Усмихнатото днес ми се губи от поглед HugКакто и всички останали-даже няма гости  и скрити newsm78
Синът ми днес откачи, само скърца ,лигав ,не спа следобед-забелязвам че така се получава само през почивните дни...
Споменах ли ,че ми е топло? и като се сетя ,че утре пак ще е толкова топло само ,че ще съм в компанията на потни младежи  ooooh!
Брей какъв оптимизъм лъха от поста ми Mr. Green
Бъдете щастливи
Виж целия пост
# 154
Тук съм, тук... чакам си, ама май няма да е скоро....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 155

Споменах ли ,че ми е топло?


Пък на мен ми е студено! 15 градуса... Ма, всеки с проблемите си... Mr. Green

Сиска, и аз надничам час по час. Hug
Виж целия пост
# 156
Доклад:
Събота - заложници на рояк жили. Решиха, че на 2-я етаж от къщата им е приятно.Басейн. Следобед - детски РД. Много поздрави имате от Ирко. Вечерта гости до 1 часа в други приятели. Героите издържаха стоически играта на белот Mr. Green
Неделя - Вампира стана в 6. аз се правих на заспала. Бях подложена на тормоз от бъркане в очи, уши, целувки. След като установи, че "мамо" няма да ме събуди се почна " Ониии, Онии"...С него ходихме на кафе. Брат му спа до 11.30 завалийката.Басейн. После психолог и пак в нас Blush Вечерта кръчма с Деневи. Коприв, забравих да дам на Галя крема Embarassed
Днес - на никой не му се ставаше ooooh!
Виж целия пост
# 157
Ми хайде и от мен един доклад:

Завчера- не помня.
Вчера- разходка-мол, люлки, вкъщи.
Кви кръчми, кви пет лева...в 9.30 най-безсрамно заспах на дивана.
Днес- вали, студ (Ягодке Hug), ще се седи вкъщи, което е ок, понеже утре ми е поредния изпит, поне да поуча.

 Laughing

А пък ако знаете какво ще си имам до няколко дена....ама няма да казвам...като дойде Heart Eyes


Сис, то и аз бях така, всеки ден чаках, все не излизаше, и после една сутрин ей така, хоп, и бебе Hug


Виж целия пост
# 158
Ха-ха харесвам телеграфният ви стил  bouquet
Аз съм на прИмоция -намалиха часовете ,че ще загинем.
Радосчо -ще се пръсна от любопитство Laughing
Хайде отивам ,че ме чакат дечица със жадни погледи за знания hahaha
Виж целия пост
# 159
 В този дух:

Събота: ждрелото на Ерма, ама имаше епично излизане от София - 30 мин чакахме един светофар да ни пусне. За пореден път съжалих всички, дето им се налага да се таралянкат из трафика.  Confused Унищожихме Матей от ходене и жега и спа 4ч на дивана, докато съседът бръмчеше с косачката.
Неделя - санитарен полуден и филмова дебилиада за дребните, но поне на сянка.
Виж целия пост
# 160
Аз забравих да доложа - от петък пак е само по гащи. Идва му на акъла, че когато се пишка трябва да си без гащи. Събува ги....и пикае където си хареса, но в никакъв случай където трябва ooooh! Имаше и една мина. Човекът беше решил да се избърше сам...с чаршафа Sick Да видим в яслата как ще е положението Whistling
Виж целия пост
# 161
Дони!!!
Ти ме уби!  ooooh!
Виж целия пост
# 162
Crazy ми....
Виж целия пост
# 163
Привет!
Събота - знаете. От скука спретнах една торта. Вечерта - на люлките.
Неделя - сутринта разходка - от 9 до 12. Венци се върна от село в 5 без нещо и газ към Джъмбо.
Купихме си плажна чанта на котвички.  Heart Eyes За Карина няколко неща, вкл.флумастри. Голямо рисуване падна - не тя, а аз.
Днес - работа. Мразя понеделниците.  Tired Довечера - дерматолог + шопинг ( ако остане време)
Имам спешна нужда от нов гардероб.
Виж целия пост
# 164

Имам спешна нужда от нов гардероб.
Това не е оплакване, нали?? Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия