Покрай брат ми реших да пробвам ей таз лимонаТка. Ай наздраве
Люби, то и аз имам нужда от нов гардероб...ама мебел



Аз апартаменти гледах, но все повече къща искам. Няма нищо общо едното с другото. Това да си седнеш вечер в двора, да си направиш барбекю, децата да тичат, да си им направиш тяхно кътче...
Много си ми е кеф да си го приготвя. Сега се чудя между Мини и Хелоу Кити, но май май Мини ще да е темата. Искам всичкоооо розово, откога чакам тоз момент и аз РД и подаръци в розово да правя. Хммм и аз мома си имам.
. Тъй чееее - давай смело с розов РД
.
.
. Много ти се радвам как се кефиш тук, дано по-дълго те държи
.
Много серт ще излезе тази мацка. Не бърза като батко си
- имам яко контракции сега, болят си беееее
.
Всичко да мине леко и скоро да се гушнете с принцесата, мислено съм с теб 
. Детето решихме, че ще го пращаме на село с бабата, че там е по хладко и повече въздух има, ама аз ще си го преживявам. Ще ми липсва и някак си да си стоят всичките й неща ето така
.
.
чакам с нетърпение хубавата новина, леко раждане миличка.
Препоръчани теми