ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 36 448
  • 744
# 540
 Laughing Тайс, Ивайла каза на баща си: " Татко, ти си пед...ст!"  Embarassed и го намери за адски забавно. Гледаме сега да не споменаваме таива думи.  ooooh!

Завърнахме се в понеделник. Вкъщи си е най-хубаво! Като цяло не съм доволна от прекарването в БГ. Мъжо имаше работа през цалото време и постоянно нещо му пречеше, беше много изнервен.  Бяхме в Хасково за 2 дни да видим баба му, която е на 83 години, да е жива и здрава! Много се зарадва на децата и мъ пофали  Flutter, че съм ги възпитавала добре, че съм се занимавала с Ивайла много - много добре говорела, знаела много работи. Ивайла навсякъде бързо влизаше в контакт с децата, много е общителна. Изпокарах се с нашите за някакви глупости, добре, че се виждаме толкова рядко, да са ми живи и здрави!, ама много ме изнервиха.  Rolling Eyes Свекър ми все още не е добре, водят го по лекари, дано се оправи по-бързо, човекът!, че ми е много болно да го гледам така! Rolling Eyes Свекърва ми се държа много добре, взима децата без проблеми, когато я помолим, въпреки, че си има грижи около свекър ми. И те така. Сега всичко си е по старому. Баткото вчера тръгна на училище. Веднага им дадоха домашни. Ивайла от сряда е на ясла. Вече се качва всеки ден в детската градина да свиква. Много й харесва там и не иска да си тръгва. Трябва да се премести до 10 август. Подарих на учителките от яслата по едно мускалче с розово масло, много се трогнаха и се скъсаха да ми благодрят, явно не са свикнали с внимание. Сега съм намислила да им взема по едно малко саксийно цвете за сбогом и благодаря с едно сърчице вътре, ей така за внимание и спомен. Доволна съм от грижите им с много мини малки забележки.

Дони, тортата е много красива! Аз се трогнах от надписа, а представям си учителките! Нали снимки щеше да слагаш?  Hug Относно Гого,  моите наблюдения са, че разбира много добре какво му казваш, но те върти на малкия си пръст.  Grinning Hug
Ралче, много са опасни тези работи с вените! Да се оправя бързо мъжа ти!  Hug
Накри, не преставаш да ме учудваш колко си млада, а колко добре се справяш с две дечица! Май малката се е метнала на теб такава оправна! Пък Ивайла не ще да погледне домати. От суровите зленчуци яде само моркови и краставици.

...сяда по земята, насила й мия косата, бърка си в носа и яде  Sick

ахъ, и ний така  Sick

Любито да се разкарва бързо тая киста! Hug
Лорини, как си? Тежи ли коремчето?  Hug
Виж целия пост
# 541
Ааа, трябвало да ви строи някой Crossing Arms
Ягодке, определено след последното ХЛ разбира всичко на 85% вече. Потвърди го и хомеопата, както и наблюдаващите го специалисти. Аз ти казаха де - напредъкът е за няма и 3 месеца Wink Само с акането какво ще правим не знам ooooh! Снимката, която ви показах се повтаря непрекъснато и добре, че измести ритуала вечер в нас, защото ми беше неудобно накрая от лелите в яслата. направи ли го в градината директно е изхвърчал Confused Нещото, което ме притеснява повече е, че той си бърка в дупето, за да ака и после маже. Културно си изхвърля произведението в тоалетната или ми хваща ръката аз да го изхвърля Embarassed Обяснила съм и съм показала къде се ака, но не  Rolling Eyes Да ме прощават гнусливите Rolling Eyes
За псуването - лично дядо му му е обещал, че ще му купи подарък, ако го напсува Confused Защото аз все се карам, че той псува пред децата. Хриси почна едва наскоро и то защото майка му псува тъпанарите като кара Embarassed
Таис, ти градина намери ли? Гого сутрин с плач ми казва чао, но тръгва с каките да влиза. Бързо се успокоявал и дори на обед спял - защото там по принцип не се спи.
Кали, добре ги "реди" Гери Mr. Green
Баси, какви дълги отпуски имате. То и ние имаме 20 дни, но никой няма да ми даде да отсъствам повече от 5 работни дни Confused В края на август ще взема още 5...остават 10
Виж целия пост
# 542

Баси, какви дълги отпуски имате.
Не се псува! Не е възпитано, ти все пак си добро дете  Mr. Green
Да бе, имам отпуска......
Ако взема 5 дена е цяло чудо....
Намерих градина- Монтесорската във Варна. Дано се адаптира дечко бързо, както се надявам!
Ще споделям и разказвам, защото бях много впечатлена от посещението ми на место и разговора с директорката  Laughing
Виж целия пост
# 543
Засрамих са  Embarassed Embarassed Embarassed
Ще му хареса - нали и Гого е на Монтесорска сега Wink
Виж целия пост
# 544
Много ви благодаря за това, че ме мислите Hug
Мъжът ми определено е по добре, с всеки изминал ден състоянието му се подобрява, вената се прибира, отокът и синините спадат Praynig, само че сега дъълго време ще ходи през деня с еластичен чорап за компресия на крака и и ще пие няколко вида лекарства, от което определено не му е комфотно, но аз му казвам, че това му е най малкият проблем. Важното е да се възтанови, пък каквото трябва, ще изтърпи, пък и било да ходи с чорап. На мен това ми е най малкият проблем.
А аз пък нещо или съм си издърпала или се е разместило и от дясната страна цялото рамо, ключицата, и надолу по ребрата ме боли зверски от няколко дни Tired. Кофти е, че понякога е толкова пронизваща болката, че чак не мога да си поема въздух. Надявам се да отшуми до морето, че хич не ми се ходи и на мен по лекари, просто много ми стана вече. Crazy.
Иначе ми е много мъчно вече за Йоанка, миличката, чакам с неърпение довечера да си я видя, а после само още 4 работни дни и от другия петък си я взимаме, а в неделя пътуваме за морето. Дано всичко да е наред и да не ни се провалят пак с нещо плановете, имаме страхотна нужда от тази почивка, всички Praynig.
Ягодка- и ние така с ЙоЙо, баща й се изпусна веднъж и детето от тогава започна да повтаря: "бати тъпанаря" Embarassed, уж сега повече внимава да не допуска пред нея да се случва, ама да видим как ще е, като пътуваме с нея Mr. Green. Надявам се Ивка да няма проблеми с преместването от яслата в градината.
Дони- радвам се за Гого Hug А за а...нето- мисля, че и това скоро ще отмине.
Тайс- браво за градината, надявам се на Преслав да му хареса там и да се адаптира добре Hug
Люби- много се смях за Кари Mr. Green, приятно прекарване на морето Hug
Моник- на теб ти желая по лесна адаптация на работа, и на мен в началото ми беше много странно всичко, но човек бързо влиза в ритъм, особено като го завърти еждневието.
Накри- много хубаво всичко, което пишеш, много се радвам- и за София и за гърнето, и за Крис, и за теб- изобщо ти си ми много симпатична още от както започна да пишеш при нас и си ми слабост и сега много ви се радвам и на теб, и на сладурчетата Heart Eyes
Бубе- и аз ще чакам да се похвалиш!
От мен хубави почивни дни на всички, аз нямам търпение да минат още няколко часа и да си отида да си гушна детенцето Heart Eyes
Виж целия пост
# 545
Ралче, радвам се, че мъжът ти е по-добре. И на вас весело изкарване ви желая от все сърце. Винаги си една такава мила и внимателна.  Hug Дано и ти да се оправиш без лекари. А масаж? Само идея - хем приятно, хем може да помогне.
Таис, дано се адаптира бързо Пъсито и да му хареса градината.
Ягодка, дано! Нарочно няма да ходя на док преди морето, да не си развалям почивката, ако гадината не се е разкарала. П......ст е най-голямата обида за Венци. Представям си го, ако Карина го нарече така.  Shocked Laughing
Виж целия пост
# 546
Tais, тук съм, но грам не ми се пише. А и няма кой знае какво да пиша  Rolling Eyes И пак съм в процес на търсене на работа и ми иде да се гръмна вече... Толкова да е изтощаващо това търсене... Дано ми се усмихне щастието и този път да имам късмет с по-нормална работна среда.

Другата седмица и ние мислим да пробваме морето, но не нашенското, а това по-южното Wink

Моето от градината понаучи разни "хубави" думички - егати, идиот, тъпанар.. Уж се обясняваме, че не трябва да се говори така. Сега като не ходи на градина малко ги позабрави, но до след месец Simple Smile

Зеленчуци Виктор не признава. Само като Ивайла - морков и краставица, но в малки количества. Дори в ядене или супа постоянно отделя. Дори наскоро вкара лафа: "Не искам лютеница в супата".  hahaha Разбирайте, не иска домати  hahaha

Дони, аз съм от гнусливите  Sick Направо дано ви минава този период, че аз психически нямаше да оцелея  Simple Smile

Ралче, да минава и това бързо и безпроблемно.


Моник, ти с какво се занимаваше? Според мен пък дори ще ти хареса на работа. Малко промяна на ежедневието ще ти се трази добре  Peace

На плажуващите приятна почивка и да не изгаряте  Sunglasses
Виж целия пост
# 547
lubito... аз преди да родя имах киста и я махнах само с бял равнец на др.тошков на хапчета...нали знаете, че мразя лекарства...и след като пих три вида и тя си се уголемяваше, реших че ще се разкара сама...спрях да я мисля, пиех си равнеца и ми дремеше и месец преди да забременея ходих на преглед и нея я нямаше...докторката ме гледаше ей така Shocked както ме гледа и сега, че си вдигам желязото с хомеопатия...ама да ви кажа, че откакто съм на нея спря сутрин да ми е тегаво и изморително...пък и желания имаме да пишем скоро...май към 17.08 та ще пуснеш едно и ще се махне сама...обещавам ти... Hug

аз отивам да преглеждам бебешки дрешки и да сортирам какво ще трябва да си купувам още...малко ще е, ама голям кеф...

Виж целия пост
# 548
Ралче, много се радвам, че нещата при вас се оправят. Hug Дано от тук нататък само хубави неща да четем от теб, защото наистина ти се насъбра множко. Heart Eyes Hug
Ееее, Ягодке, мерсиии. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Таис, да сериозно мисля, но колкото повече седя, толкова повече виждам, че ще си остане мечта. Mr. Green Много пари се искат да инвестираш в каквото и да било и най вече пари, които никога не можеш да си върнеш, пък какво да говорим за печалба. Хората нямат пари, харчат само за най важното и всичко останало е лукс. Имаме проекти, но нещата трябва да се обмислят много добре, защото парите, които трябва да се вложат са много, пък не можем да си позволим да не тръгне. Абе много е сложно и засега нищо не знам, дай боже аз много искам, пък Микеле само заради мен го прави, но ако не стане здраве...
Дони, м това един вид изкуство. Има и такова художници и изложби, аз лично съм виждала такава картина. Wink Хайде това да му е проблема на детето, ще мине този период и ще си смеете един ден. София сега е заета да учи батко си да говори, да яде сам и да си реди легото правилно, като има свободен час ще ти звънна да и пратиш и Гого. hahaha
Виж целия пост
# 549
Здравейте,момичета.
Ние се завърнахме от морето.Беше добре .Моника направо се размаза от всякакви развлечение.Не спря да иска.Ходихме на мексикански ресторант.Пяха истински мексиканци.
Тази година малко обслужването в хотела куцаше,ама то май навсякъде е така.
Да ви се похваля сбъдва се голяма моя мечта да си отворя магазин.Вчера подписах договора.До 2 седмици трябва да е готов.
Пожелавам ви лек и усмихнат ден
Виж целия пост
# 550
Ку-ку-прибрах се.Четох ви ,но от телефона не писах ,защото няма кирилица.
Моренцето беше чудесно ,после две седмици в Севлиево при дядо.Дечко го хвана кризата на 3 годишните-мислех че градината му се отразява зле ,ама се оказа друго. То не беше тръшкане ,мрънкане ,рев ,но откакто му поставих диагноза всичко стана по- поносимо.
Отивам да полегна ,после пак ще пиша Wink
Виж целия пост
# 551
Идиот и тъпанар ги научи от... мен  Mr. Green Rolling Eyes Blush. Ама така е, като съм шофьор и трябва с кола да го извозвам  Rolling Eyes.. За свое успокоение си казвам, че така или иначе ще ги научи и е по-добре да е от нас. А и вече знае, че са лоши думи и даже ни прави забележка като ги казваме Mr. Green Naughty. Ние, разбира се, винаги си имаме оправдание  Sunglasses.

Ей, с таз Ева трудно се пътува... не е като батко си само да спи... Ама благополучно се добрахме до морето, сега ще трябва да измислим кога и как да става плажът  Heart Eyes
Виж целия пост
# 552
Брех, голямо затишие тук... всички ли са на море или гледате Олимпиадата?!:)

Аз не съм писала много време, но постоянно съм в движение... Все още търся нова работа. Някой, ако ми беше казал, че ще е толкова трудно, щях да му се изсмея - ама на!

Иначе ние с Ели сме добре. Вчера се размазахме от плаж. От няколко дена я водя към 18-19ч, вчера в най-големия пек на обед - ама така сме почернели.

За лошите думички е на "глупак" - чула го от ДГ, а аз и заострих вниманието, като казах, че е лоша дума и сега само това повтаря Mr. Green
Виж целия пост
# 553
Ко става,, живи ли сте? Аз се сварих днес в собствен сос...Един тест в нета ми каза, че съм имала интелигентност на дете - защото съм забравила как се смятат прогресии. До като се сетя как се смяташе най-малко общо кратно...извода - не правете подобни тестове. Поне сега знам на кого са се метнали толкова глупавички децата - на майка им Embarassed Макар че Гого вече бих казала с компютъра се оправя доста добре Rolling Eyes Утре ще е на първата си езда и чакам с нетърпение снимков материал Flutter
Не му върви с жените завалията и това си е. В събота бяхме на вила и имаше гадже за него. Отидоха в стаята, нашия затвори вратата и мадамата като писна...Бегом горе. Викам не така бе маме, първо се запознайте поне Joy
Айде много ви здраве. Утре като се наработя ще ви проверя Mr. Green
Виж целия пост
# 554
Дони, какво стана бе, душа? Заключена си пред офиса ли?
Сис, приятно изкарване на море с деца.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия