Отново трус или внушение?

  • 119 127
  • 2 179
# 1 725
23:56 ( според компютъра) в Пловдив се усети. Леко, но се усети все пак. Стръска, намаля и пак се засили.
Поне аз така го усетих.
Виж целия пост
# 1 726
и в Бургас също ...
Виж целия пост
# 1 727
http://bbnet.gein.noa.gr/alerts_s3/2012/06/evs3_20120607205428_info.html
В Турция, в морето - 5,5
Виж целия пост
# 1 728
И в Сф..
Виж целия пост
# 1 729
ох... пак ли  Sad
Виж целия пост
# 1 730
И аз го усетих. София, източен квартал.
Виж целия пост
# 1 731
Аз съм в Младост, на 12-ти етаж и за щастие нищо не усетих.  Confused
Виж целия пост
# 1 732
за щастие домашните спят като пънове, но ЕПК-тата отсреща грейнаха като елхи  Confused
Виж целия пост
# 1 733

Мраморно море
Виж целия пост
# 1 734
Аз пък пак го помислих за халюцинация, добре че е темата да се светна. Hug
Виж целия пост
# 1 735
23:56 ( според компютъра) в Пловдив се усети. Леко, но се усети все пак. Стръска, намаля и пак се засили.
Поне аз така го усетих.
На кой етаж това? Ние сме на 1 до Марица и нищо не усетих (ама приспивах беба и яко се клатех  Crazy).
Виж целия пост
# 1 736
Стига, бе, вие и от Турция в Мраморно море ли ги усещате тези трусове! На всичко отгоре е бил 5.5! Тук беше по-силен и не са го усетили извън страната, вас от морето ви люлее!
Виж целия пост
# 1 737
23:56 ( според компютъра) в Пловдив се усети. Леко, но се усети все пак. Стръска, намаля и пак се засили.
Поне аз така го усетих.
На кой етаж това? Ние сме на 1 до Марица и нищо не усетих (ама приспивах беба и яко се клатех  Crazy).

И аз съм в Пловдив,но нищо не съм усетила ..... уф,пак ли  Confused
Виж целия пост
# 1 738
Трети, тухлена кооперацийка. Не помня какъв вид строителство е това.
Виж целия пост
# 1 739
БАН го дават в Турция, магнитут 4,3, на 500 км. от София. Ееее, не мога да повярвам, че на толкова км. при този магнитут си го усетих-то вярно, че и сърцето ми яко се разтресе, ама и лампата леко, но видимо си се поклащаше, а в същото време видях, че вчера е имало в Македония пак 4,5, на 230 км. от София, пък него изобщо (и слава богу) не съм го отразила.
Баси, ще взема да си лягам в 8 часа-поне нощните съседски да не ги усещам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия