Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява годишното преизчисление на обезщетенията и какво означава, че ще бъдат изплатени на 5.06?
Какво представлява болничният и какво да очаквам при изплащането му?
Какво представлява декларацията по чл. 50 и какво да се направи в случай на грешка в болничния?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява годишното преизчисление на обезщетенията и какво означава, че ще бъдат изплатени на 5.06?
-
Какво представлява болничният и какво да очаквам при изплащането му?
-
Какво представлява декларацията по чл. 50 и какво да се направи в случай на грешка в болничния?
-
Какво представлява обезщетението от 120 лв. и какво да се направи, ако счетоводителката твърди, че няма право на него?
-
Какво представлява пълна държавна издръжка и какво да се направи в случай на липсващ адрес на фирмата в полето Месторабота?


Обадих се да питам дали не може да се отложи датата за след раждането. Можело. Да ама нито ме записаха за нова дата, не ставало по тел. Сега като не отида другия месец, надали някой ще ме помни, че съм се обаждала по тел. Има ли вероятност да се произнесат още тогава, т.е. да анулират болничния? Все пак производството е по обжалване на болничен лист, инициирано от НОИ, не от мен. А ако все пак отида (ще се консултирам с док до колко няма да ми навреди, че съм на легло все още), този час, който са ми дали само за мен ли е или ще има една сюрия народ да чака?
да има,ако днес си го извадила от утре ще ти е активно.