Истанбул 11

  • 53 382
  • 744
# 135
Ще му държа на Ердоан ножицата едва ли не! Mr. Green
 
Виж целия пост
# 136

Щом ще имаме специален пратеник на 06.06.2012г, ще чакаме и специални репортажи от мястото на събитието  Hug
Ей, една малка хрумка в какви мечти се превърна  Joy   bouquet
хайде, дано имаме късмет! Аз преди време бях гледала в някакъв сайт за недвижими имоти апартаменти някъде из Станбуля, в нови сгради- цените бяха като нашите горе-долу. Ма пусто сега не мога да се сетя къде ги гледах  Rolling Eyes

Направо репортажи на живо ще трябва, от някоя камера на Кадъкьой,  Joy 

Ееее, браво браво Анджи!!! Дръж я здраво, да се не пореже човека!!!
Виж целия пост
# 137
Сега се сетих - ако държа фотоапарата и един симид, не мога да му държа ножицата... Joy
Пък симида ми е по-важен от ножицата!
Виж целия пост
# 138
Сега се сетих - ако държа фотоапарата и един симид, не мога да му държа ножицата... Joy
Пък симида ми е по-важен от ножицата!

Вземи някоя от нас. Ще те храним със симида, докато ти държиш ножицата и фотоапарата.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 139
Така е, цяла коткова делегация заслужава случая  Party Party Party  Mr. Green

ще пропусна лайф репортажа, ама като се върна живи и здрави ще чета и гледам с интерес.

Андж, прати много здраве на Ердоан и му предай, да нареди лалетата да цъфтят по-дълго и повече плажове да направи  Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 140
Сега се сетих - ако държа фотоапарата и един симид, не мога да му държа ножицата... Joy
Пък симида ми е по-важен от ножицата!

Вземи някоя от нас. Ще те храним със симида, докато ти държиш ножицата и фотоапарата.  Joy Joy Joy
Навит, навит !!!! newsm10 smile3521
Анджи,  ти сега в Истанбул ли си?
Виж целия пост
# 141
Tonight, tonigh!  yes
Виж целия пост
# 142
Здравейте, момичета! Не съм писала почти година - от последното ми приключение в Истанбул. Този четвъртък заминавам за трети път, с майка ми, която е новобранец, така че най-вероятно ще направим стандартните обиколки. Въпреки това не мога да си намеря място от вълнение! Толкова го харесвам този Истанбул Hug
Поставила съм си една бойна задача и моля за вашата помощ:) Миналото лято отседнахме в хотел на Laleli, имам спомени за доста магазини с булченски рокли, но тогава не им обърнах внимание. Сега обаче Роклята е на дневен ред Grinning Помагайте! Дори и да не е в тази туристическа част на града, ако някой знае къде има/ или дали има Истанбулска улица тип "Асеновград" , нека пише!
Усмихнат ден!
Виж целия пост
# 143

Завид, завид  Mr. Green
Виж целия пост
# 144
destiny_85, аз за съжаление не мога да бъда полезна с конкретна информация, но по - миналата година на път от Лалели към музея Карие минахме по една улица или булевард, на който от двете страни имаше само магазини с булченски рокли. Екскурзоводката ни обясни, че в Истанбул различните квартали са квартали за определени стоки или знаяти (напр. квартал за музикални инструменти и т.н.) Та този квартал, през който минахме, бил за булченски рокли. Не помня спомена ли име на квартала, нито името на улицата, но ако някой мнооого бродил по Стамбулските сокаци се сети по моите никакви обяснения за мястото и даде акъл как се стига до него, ще се радвам, че съм успяла да помогна  Hug

P.S. И аз завид, завид на Анджи  Mr. Green
Виж целия пост
# 145
destiny_85
Обиколи Лалели - особено в улиците под Орду (тези стръмните) - там имаше доста магазини за булчински и официални рокли.

На Баъдат джадесъ (Азия, до Бостанджъ с ферибот и после по булеварда пеша) има доста магазини за Рокли, но са по-луксозни и скъпи.

Погледни този бутик има и карта къде точно във Фатих е магазина  http://www.istanbulmoda.net/Default.aspx

И още: http://wowcity.com/link_to.php?url=http://www.vizaje.com/

http://wowcity.com/link_to.php?url=http://www.hasretkuafor.com.tr/

http://wowcity.com/link_to.php?url=http://www.anilmodaevi.com/

Попитай на рецепцията те ще ти препоръчат нещо или екскурзовода от турска страна - все е женил някого от родата и знае  Laughing

А ако не ти е много спешно:

My Wedding Show

20 - 22 SEPTEMBER 2012
CNR Expo Center
Istanbul, Turkey
Виж целия пост
# 146
Боже, Шебек, жива да си,че го написа това за експото! Сетих се къде са концентрирани булчинските рокли!
Още докато се влиза в Истанбул, преди отклонението за Авджилар и (не съм сигурна дали е така, но мога да потвърдя утре) на детелината за летище "Ататюрк" вляво се виждат няколко блока, които през деня не правят впечатление, но по тъмно изглеждат страшно ефектно!

Това е Wedding world, огромен мол, да не кажа комплекс посветен точно на булчински трепети. Ето му и сайта, но не намирам версия на английски: http://www.weddingworld.com.tr/
Виж целия пост
# 147
Ауууу, Шебече, много хубави рокли си показала  bouquet.
Прави ми впечатление, че Шебечето и Анджито напоследък все по едно и също време пътуват в чужбина.

http://www.dnes.bg/slideshow.php?id=6009- това вече е малко старо, ама да не вземе Анджи, захласната в симида, да угаси тамошната звезда  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 148
didimitrowa, прекрасни снимки!

И аз имам огромно желание да плувам с делфини, но за съжаление не мога да плувам, а на сайта на делфинариума видях, че има такова изискване. Сега се сещам да те питам дали е възможно да отидем двамата с моя приятел и да плува само той, а аз да го снимам, в смисъл дали мен ще ме пуснат с него след като няма да плувам?
Виж целия пост
# 149
Сакън! А ако пее Кърач и симид, и лента зарязвам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия