Истанбул 11

  • 53 382
  • 744
# 150
Момичета, помагайте.Топ капъ дали е в ремонт ли е или бъркам?Чудя се дали да купя билети он-лайн.
Виж целия пост
# 151
Купувай. Не е в ремонт.
Виж целия пост
# 152
Купувай. Не е в ремонт.
Благодаря!  bouquet
Май ще бъдем по едно и също време в Истанбул, зависи ти колко време си там. Аз пътувам в четвъртък. Приятен престой на теб!
Виж целия пост
# 153
Еххх, момичета каква романтична тема сте направилиии....  Heart Eyes Обожавам булченски роклииии!!!! newsm51 Много ме заинтригува това за мола специално за булките! Ух, че хубаво!  Heart Eyes
А пък делфинариума направо ми скри шапката.  Crazy Записвам го за другия път.
Сега уж гледам в booking хотели някъде в Кушадасъ за почивка ама все ме влече към Стамбула и пак хотелите там гледам.  hahaha Андж, кажи на Ердоан да спретне наистина плажченце някъде на удобно място та да мирясам и да съчетая почивката на морето с екскурзия из Истанбул.  Joy
Андж и на всички заминаващи: Весело изкрване!! Simple Smile Чакам ви с разкази и нови впечатления! Simple Smile
Виж целия пост
# 154
По темата с роклите. Моя хотел беше до музея Кайрие и булевардът с булченските магазини по който се минава до там е Февзи Паша Джадеси. Много е близо до Еминьоню. От там, от автогарата се взима автобус 38 в посока Едирнекапъ и слизате на спирка близо до първия магазин, който видите за булки. Автобуса пътува по крайбрежието и на втория мост след Галата завива наляво, а след това надясно. Като почнат магазините, слизате. Оттам пеша, те са един след друг.
Виж целия пост
# 155
За делфините хубаво искат да плуваш, а голям плувец ли трябва да си или и серсем става?!  Crazy  Ще взема да го предложа на мъжа ми, може да се запали. Той плува, ама аз само жабешката, но съм завидно бърза предвид стила си  Laughing

Джеймс Бонд, който излиза есента освен в Истанбул е сниман и в Шанхай  Sunglasses леле- мале, все едно си го поръчах  Crazy
Виж целия пост
# 156
По темата с роклите. Моя хотел беше до музея Кайрие и булевардът с булченските магазини по който се минава до там е Февзи Паша Джадеси. Много е близо до Еминьоню. От там, от автогарата се взима автобус 38 в посока Едирнекапъ и слизате на спирка близо до първия магазин, който видите за булки. Автобуса пътува по крайбрежието и на втория мост след Галата завива наляво, а след това надясно. Като почнат магазините, слизате. Оттам пеша, те са един след друг.
Ето тези магазини имах предвид  Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Шебече, ако още не си тръгнала и четеш, приятен път и весело изкарване на екскурзията!

Новини от Станбуля?  newsm78 Кореспондента Анджи дали е стигнала?
Виж целия пост
# 158
Момичета, страхотни сте!!! Hug Много ви благодаря!   bouquet Направихте една бъдеща булка щастлива Grinning Сега ще се ориентирам по картата до Шевси Паша Джадеси, жалко че още не знам в кой хотел ще отседнем. Пътуваме в четвъртък с агенция ЕлиРос, има ли някой по същата дестинация?
А този Wedding център също е много интригуващ, но до там трудно ще се ориентирам Thinking
Виж целия пост
# 159
Сега като се разглеждам по картата намерих улица Шевси Паша - тя е доста дълга. По цялата й дължина ли има магазини за рокли? Чудя се защото не знам как ще е по-удачно: да се качим на автобус до Едирнекапъ и оттам да тръгнем по Шевси-то в посока бул. Ататюрк или обратно? Моля ви дайте напътствия:)
Виж целия пост
# 160
да, дълга е. Затова написах да гледате от автобуса за магазини и като видите да слезете. Те са на по 2-3 етажа, даже цели сгради. Магазините са в средата на улицата, не ходете чак до Едирнекапъ. Ще потърся снимки или линк. http://www.panoramio.com/photo_explorer#user=502371&with_pho … p;order=date_desc Ето това е снимка от магазин. Вижда се, че и на отсрещната витрина има рокли. Лесно се стига. Успех!
П.С. Лелеее, сега като цъкнах в Панорамио-то на ник-а на фотографа, какви албуми има на Истанбул! Точно каквито обичам - улици, хора, атмосфера, без нагласени снимки на фона на забележителности. Вижте ги, обществени са.
Виж целия пост
# 161
Мили мои КОТКИ,30 градуса е тук! Честно, не знам юли като идваме как ще оживея! Свършихме с официалната част,излизам да гъзовейна,че то не може така,едва 10 е...
Виж целия пост
# 162
П.С. Лелеее, сега като цъкнах в Панорамио-то на ник-а на фотографа, какви албуми има на Истанбул! Точно каквито обичам - улици, хора, атмосфера, без нагласени снимки на фона на забележителности. Вижте ги, обществени са.

Веднага започнах да ги гледам.  Laughing  И попаднах на тази снимка, на която се вижда кораба Кристина. Интересно той все там ли си стои? Моята дъщеря се казва така, освен това обича котки и специално снимах надписа:



Като намалих снимката не се чете много, но пише Кристина Катарина Котка.  hahaha

Анджи, ако знаеш как мечтая за топло време! Завиждам ти, че хем си в Истанбул, хем си на топличко. Тук такъв дъжд се изсипа...  Sad
Виж целия пост
# 163
Уф, дъждът и до тук стигна...  Sad
Виж целия пост
# 164
Уф, дъждът и до тук стигна...  Sad

Вече по-малко ти завиждам.  Wink  Е, това е най-гадното. В къщи се преживява някак колкото и да вали, но да отидеш някъде за броени дни и да се сипе - хич не е приятно.  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия