Истанбул 11

  • 53 382
  • 744
# 540
Като са им стари цените да си ги актуализират, а не да ги оставят и да се доплаща под масата  #2gunfire Това е за защита на потребителите  Naughty   Naughty

Все едно да отидеш в магазина, на етикета на салама да пише 7 лв, а на касата да ти искат освен тях да доплатиш и 1,4 лв щото цената била изчислена на други цени на суровините и горива  smile3515 smile3515 smile3515
Виж целия пост
# 541
Като са им стари цените да си ги актуализират, а не да ги оставят и да се доплаща под масата  #2gunfire Това е за защита на потребителите  Naughty   Naughty

Направо е за тях. Току-що отворих оферта на Бутик травел за 6-ти септември (откакто пътувахме с тях ме затрупват с оферти). Няма подобни условия, а в случая е доста дълъг срока. И при по-далечните разстояния като Анталия няма.

Ох, като видях офертата за 110 лв и пак ме зачовърка.  Embarassed 
Виж целия пост
# 542
Скрит текст:
Хайде да гласуваме,моля! Рисунката е на Сандри.
 Втора възрастова група,рисунка 5.2.20
 http://konkursi.rusofili.eu/competition_stage.php?compet_id=7&stage_id=34
 Това е финалният кръг и гласуването определя печелившите!
Гласува се на всеки 24 часа!Ще ви подсещам-не се съмнявайте!:))
 Хайде,вие сте на ход!
 Благодаря!
Виж целия пост
# 543
А на мен ако знаете, колко ми се ходи в Истанбул.
Направо е непоносимо  Cry Не съм вярвала, че някога,
град ще ми действа по този начин. Ако ми се отвори възможност,
просто няма да се замислям и секунда  Hug
Виж целия пост
# 544
Их, много изгодна оферта наистина, Танче  Crossing Arms Направо е престъпно, ама no way просто... А един юлски истанбулски уикенд така добре ми звучи...

Разбирам те, Джули  Tired Hug
Виж целия пост
# 545
За таксите - пропуснах да напиша, че бяха различни. Одринската екскузия - 3 лв, за почивките на море около 20 лв на човек.
Не ми се спореше с тях  и си платих мълчаливо. Но дълги години съм правила калкурации за екскурзии в чужбина и за обиколки на чужденци в България. Като знам как завишавахме всичко за да се застраховаме много ме съмняваше, че с на загуба от горивото.
Да не си разваляме настроението.
Виж целия пост
# 546
Мен принципно ми се върти нещо из главата,
но се притеснявам за 2 неща. Имам отпуска началото на Август,
но си мисля, че тогава е убийствено да се ходи.
И другото е, че не знам как ще понесе пътуването малкия, който
е на 7 годинки, а искам да се разходим до там, с едничката цел
да посетим само забавните неща, които ще са интересни за едно дете -
Аквариумите, Сапфир и разходката с въртолета, корабчето по Босфора,
2-3 лунапарка и т.н.  Hug
Виж целия пост
# 547
Жегата да не те плаши, коментирали сме много пъти че там НЕ Е по-топло от София  Peace Има 2 морета все пак, хълмисто е и духа хладен ветрец почти постоянно. Ние какъв студ брахме август при Каньон - кокалчетата на ръцете и краката ми станаха сини. На Истиклял беше несравнимо по-топло, а през целия престой беше около 26-27 градуса. Но пак през цялото време, че даже и по време на ходенето на Буюкада - не се изпотихме и веднъж, което в София август е невъзможно  Wink

Айша, как да са на загуба - това са 520 лв допълнително от всеки автобус. Това си е направо цялата сума на горивото. Както лъжат с "летищните такси", дето са двойната сума на самолетните билети  всъщност #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 548
Мен принципно ми се върти нещо из главата,
но се притеснявам за 2 неща. Имам отпуска началото на Август,
но си мисля, че тогава е убийствено да се ходи.
И другото е, че не знам как ще понесе пътуването малкия, който
е на 7 годинки, а искам да се разходим до там, с едничката цел
да посетим само забавните неща, които ще са интересни за едно дете -
Аквариумите, Сапфир и разходката с въртолета, корабчето по Босфора,
2-3 лунапарка и т.н.  Hug

Много искам да заведа и моят големият(10г.). Thinking
Виж целия пост
# 549
Шебече, ти нали мислеше да направиш Истанбулско море, отпадна ли ти идеята?
Виж целия пост
# 550
И другото е, че не знам как ще понесе пътуването малкия, който
е на 7 годинки,

И моята дъщеря е на 7 ,а през март като ходихме удържа стоически и нощния преход,и разходките нон стоп и после връщането до Бг. Голямата,която е на 18 от време на време мрънкаше,че се е изморила,а малката-не! Laughing

Ох,тази оферта на Бутик е...страхотнаааа....Искам яяяяя.... Crazy
Виж целия пост
# 551
Абсолютно и безвъзвратно отпадна, Хелънче.
Виж целия пост
# 552
Redemi, FORZA ITALIA!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 553

ХаПцилютнооооо! Да внимават,че съм се хванала на бас на бутилка уиски... Mr. Green
Виж целия пост
# 554
И аз съм за Италия, ама като гледам  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия