Бургаски майчета - 10 тема

  • 60 636
  • 744
# 90
Здравей,CabuHka!Щом Ризова се мести в Лазур до Сарата,това е точно до нас.Ще ми кажеш ли колко ще ми излезе да ме прегледа за пола на бебока,със снимки и запис???Казаха ми,че в Девата струвало към 5о лева..Simple Smile
Виж целия пост
# 91
mamcheto 2012,имам час за края на другата седмица ,но и мен ме вълнува цената ,че и за ФМ имам час Tired
Виж целия пост
# 92
пак се включвам с досаден въпрос.Някой има ли телефона на д-р Ризова?
Моля да ми го напише на лични
Виж целия пост
# 93
Здравейте,момичета Simple Smile Май е време и аз да се запиша тук.Чакам първо бебче.На 26 септември ми е термина.Следя се при Ризова.Мислех да раждам в Девата,но сега съвсем се обърках с тези размествания.
Виж целия пост
# 94
Благодаря ви за бързата реакция момичета,за номера на Ризова Hug
Виж целия пост
# 95
Здр. момичета!
Аз съм бременна в шести месец и докторката ми е д-р Ризова. Всички знаем за промените при нея и сега вече е в новия кабинет на ул. Места...Понеже тя ми води ЖК, може ли някой да ми каже сега трябва ли да взема ново направление за гинеколог от личната и да го занеса на Ризова? Към момента тя работи ли със ЗК?
Виж целия пост
# 96
Нима смяната на болницата е определяща за нейната работа със ЗК?  В чуденка съм, защото моята гинеколожка е Дорийска и въпреки смяната /от МБАЛ в Девата, от Девата в М. Рудник/ не е спирала да работи по ЗК в личния си кабинет.  Защо не отправите тези въпроси директно към  Ризова?
 Останах с много хубаво впечатление от нея преди, по време и след раждането Simple Smile
elena_bs още ти е много рано и имаш доста време преди да  се спреш на наблюдаващ бременността.
stefanel   разпитай какви ще са условията за новороденото в новата болница, преди да направиш своя избор. 
  Рени, честита Ви дъщеричка, нека расте щастлива и носи с гордост това красиво име.
Виж целия пост
# 97
Досега ЖК се водеше от нея, но в МЦ Св. София, затова сега преместването й в нов кабинет, налага да се вземе такова направление. Вече разбрах... Grinning
Рени72 Честита дъщеричка, да ви е жива и здрава, много щастие да ви носи! Дори й видях снимката в сайта на ДМ, много е сладичка! Grinning
Виж целия пост
# 98
Днес звънях на др.Ризова,за да я питам дали все още работи с нзок ,но не ми вдигна,по нататък ще пробвам пак.
Виж целия пост
# 99
От Ризова знам,че е възможно този месец да не работи със здравната каса.
Рени,честито! Да ви е жива и здрава малката кукла!
Виж целия пост
# 100
Досега ЖК се водеше от нея, но в МЦ Св. София, затова сега преместването й в нов кабинет, налага да се вземе такова направление. Вече разбрах... Grinning
Рени72 Честита дъщеричка, да ви е жива и здрава, много щастие да ви носи! Дори й видях снимката в сайта на ДМ, много е сладичка! Grinning

На мен ми каза, че не е необходимо направление, тъй като тя ми води ЖК. Този месец май няма да работи със здравна каса, защото каза че болничния ще ми го пусне със задна дата като си уреди нещата с НЗОК.
Виж целия пост
# 101
Момичета при мен от известно време наблюдавам, че ми потичат някакви капчици по крака след малка нужда. Чудя се дали това са водите, понеже цветът е блед, все едно сапунена вода. Със сигурност не се изпускам. И ако това са води, възможно ли е така да си ми изтичат чак до термина, до който има още 21 дни  newsm78
Виж целия пост
# 102
Тапата е по- скоро.... newsm78
Виж целия пост
# 103
Тапата не е ли гъста, примесена с кръв?
Виж целия пост
# 104
Момичета при мен от известно време наблюдавам, че ми потичат някакви капчици по крака след малка нужда. Чудя се дали това са водите, понеже цветът е блед, все едно сапунена вода. Със сигурност не се изпускам. И ако това са води, възможно ли е така да си ми изтичат чак до термина, до който има още 21 дни  newsm78
Ако имаш съмнения, че са води отиди да видят. Не е шега работа това. Не искам да те шашкам, но аз имах дупка в мехура и докато се усетя беше станало късно и се наложи да преидзвикаме раждане. По принцип те имат свойство да се възстановяват до известно количество, но отиди. Аз също мислих, че е изпускане или течение, или пък от Полижинакса, който слагах тогава, а то се оказаха води....
Тапата е съвсем друго нещо и няма как да я объркаш  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия