Бургаски майчета - 10 тема

  • 60 637
  • 744
# 435
Здравейте момичета, нова съм във форума. Както писах в една друга тема тук съм за мненията ви относно това кой лекар да избера за секцио, ако се спра на варианта Дева Мария. Бременна съм с близнаци, може би от тук трябваше да започна. ЖК ми води Ризова, но не смятам да раждам при нея. Искам да попитам, ако има родили секцио наскоро с каква упойка сте били, коя ще ми препоръчате? Благодаря предварително! Hug

Здравей  Hug
Аз родих близнаци преди почти 9 месеца със секцио! Секциото ми го направи д-р Миринчев в МБАЛ Бургас! Той ми следеше бременността, а и бях чувала само добри отзиви за него при израждане, затова и на него се спрях Simple Smile Иначе през самата бременност, освен при него ходих и при д-р Попов от ПОморие, а ФМ си ги правех в София, в МЦ "Марковс"! Успях и дано ти е по-леко до края, че моя корем беше ОГРОМЕН  Joy
Виж целия пост
# 436
Здравейте, присъединявам се към вас -  първа бременност, термин края на декември. ЖК ми я води д-р Габровска. Другата седмица съм на ФМ и ще пиша как е минало. Жалко, че д-р Калчева е в отпуска....
Виж целия пост
# 437
Здравейте, присъединявам се към вас -  първа бременност, термин края на декември. ЖК ми я води д-р Габровска. Другата седмица съм на ФМ и ще пиша как е минало. Жалко, че д-р Калчева е в отпуска....


ДОБРЕ ДОШЛА СРЕД НАС:) и Хубав ден на всички:)
Виж целия пост
# 438
buborana, добре дошла  Hug !

Моят термин е само 3 седмици след твоя и на мен ми е първа бременност Simple Smile.
Ти при кого смяташ да ходиш на ФМ?
Виж целия пост
# 439
Здравейте мими бъдещи мамчета Simple Smile

Навън е толкова горещоооо... Днес се оспах и не оспях да отида до болницата в Меден Рудник на училището за бъдещи родители. Моля ако някоя мама е ходила ако може да разкаже как е минало. Дали вече е отворена болницата?
Аз май реших там да раждам, защото много се разочаровах от ДМ. Миналата седмица ме хвана летния грип и отидах там. Мъжо в коридора уби една хлебарка, а отделно дето чаках 2 часа за да ми махнат абокатчето. Ужас никаква организация нямаше  ooooh!
Виж целия пост
# 440
Здравейте момичета, нова съм във форума. Както писах в една друга тема тук съм за мненията ви относно това кой лекар да избера за секцио, ако се спра на варианта Дева Мария. Бременна съм с близнаци, може би от тук трябваше да започна. ЖК ми води Ризова, но не смятам да раждам при нея. Искам да попитам, ако има родили секцио наскоро с каква упойка сте били, коя ще ми препоръчате? Благодаря предварително! Hug

Здравей  Hug
Аз родих близнаци преди почти 9 месеца със секцио! Секциото ми го направи д-р Миринчев в МБАЛ Бургас! Той ми следеше бременността, а и бях чувала само добри отзиви за него при израждане, затова и на него се спрях Simple Smile Иначе през самата бременност, освен при него ходих и при д-р Попов от ПОморие, а ФМ си ги правех в София, в МЦ "Марковс"! Успях и дано ти е по-леко до края, че моя корем беше ОГРОМЕН  Joy
[/quote
Здравейте и от мен,аз също съм нова във форума.Втора бременност ми е и ми я следи д-р Парушева.В 28ГС съми знам че е още рано но не съм решила къде ще раждам.Докторката ми работи в МБАЛ Бургас,а на мен никак не ми се иска да раждам там.Та исках да попитам някой раждал ли е при нея?Някакви отзиви за нея?Ще ви бъда благодарна ако някой е бил при нея и има мнение за нея!
Виж целия пост
# 441
Здравейте мими бъдещи мамчета Simple Smile

Навън е толкова горещоооо... Днес се оспах и не оспях да отида до болницата в Меден Рудник на училището за бъдещи родители. Моля ако някоя мама е ходила ако може да разкаже как е минало. Дали вече е отворена болницата?
Аз май реших там да раждам, защото много се разочаровах от ДМ. Миналата седмица ме хвана летния грип и отидах там. Мъжо в коридора уби една хлебарка, а отделно дето чаках 2 часа за да ми махнат абокатчето. Ужас никаква организация нямаше  ooooh!

Аз вече съм родила, но също се интерсувам от болницата в Меден Рудник, тъй като ми казаха, че там отивали добри гинеколози. Все пак сме жени и е добре да си имаме личен специалист при нужда. Дали вече приемат болни, дали приемат записвания за прегледи? Дали някой се е оперирал там? Ако знаете нещо - споделяйте!
Виж целия пост
# 442
Още не е отворена.Казаха че до края на август уж щяла да заработи.
Иначе има промоция на ехогравски прегледи/бъбреци,черен дроб,установяване на бременност и т.н./ при д-р Стоева за по 10лв.
Виж целия пост
# 443
Още не е отворена.Казаха че до края на август уж щяла да заработи.
Иначе има промоция на ехогравски прегледи/бъбреци,черен дроб,установяване на бременност и т.н./ при д-р Стоева за по 10лв.


Коя е тази д-р Стоева? Не съм я чувала. Да не би да е от друг град?
Виж целия пост
# 444
Още не е отворена.Казаха че до края на август уж щяла да заработи.
Иначе има промоция на ехогравски прегледи/бъбреци,черен дроб,установяване на бременност и т.н./ при д-р Стоева за по 10лв.


Коя е тази д-р Стоева? Не съм я чувала. Да не би да е от друг град?

Едно майче ми каза ,че работила като рентгенолог заедно с Ченгелиева в кметството в М.Р.
Питах друга тя каза ,че била  детски микропедиатър. Не знам общо взето нищо - нито как става записването нито каква е докторката.Дано някоя по запозната майка от мен сподели.
Виж целия пост
# 445
buborana, добре дошла  Hug !

Моят термин е само 3 седмици след твоя и на мен ми е първа бременност Simple Smile.
Ти при кого смяташ да ходиш на ФМ?
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.
Виж целия пост
# 446
Още не е отворена.Казаха че до края на август уж щяла да заработи.
Иначе има промоция на ехогравски прегледи/бъбреци,черен дроб,установяване на бременност и т.н./ при д-р Стоева за по 10лв.


Коя е тази д-р Стоева? Не съм я чувала. Да не би да е от друг град?

Ако става въпрос за д-р Живелинка Стоева -работи в неонатологията на МБАЛ Бургас. Преди време ми беше личен лекар, след което -през 2002 г предаде практиката си на д-р Красимира Ганчева. Аз самата съм с добри впечатления от нея - дотолкова, доколкото не ми се е налагало да я търся за нещо много сериозно.
Виж целия пост
# 447
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78 Това дали е законно? Изобщо - дали цялата болница е законна? Все пак ако ще избираме някой лекар, трябва да знаем къде попадаме.
Някой ходи ли днес на училището за бъдещи мами? Там какво обясниха?
Виж целия пост
# 448
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78
Е,как правят-незаконно.Аз нали ви пуснах една статия наскоро.То и раждане трябва да е имало вече,а болницата още няма необходимите документи.Я,отвори до края на годината,я не-законно имам предвид.
Виж целия пост
# 449
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78 Това дали е законно? Изобщо - дали цялата болница е законна? Все пак ако ще избираме някой лекар, трябва да знаем къде попадаме.
Някой ходи ли днес на училището за бъдещи мами? Там какво обясниха?

В МР освен многопрофилна болница има и медицински център, който работи поне от месец! Ефографските прегледи, най- вероятно се извършват именно в медицинския център!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия