Бургаски майчета - 10 тема

  • 60 637
  • 744
# 465
Аз за моята първа ФМ ходих при Калчева. Останах много доволна от прегледа.Повече от 30 мин ме преглежда а после 10 мин ни обясняваше какво е видяла. Слава богу всичко е ОК с малката госпожица. Сега във вторник ще ходя до София в клиника Марковс при д-р Атанасова за ФМ в 28 г.с. Някой ходил ли е там? Препоръчахами я като много добър специалист.
Виж целия пост
# 466
Аз за моята първа ФМ ходих при Калчева. Останах много доволна от прегледа.Повече от 30 мин ме преглежда а после 10 мин ни обясняваше какво е видяла. Слава богу всичко е ОК с малката госпожица. Сега във вторник ще ходя до София в клиника Марковс при д-р Атанасова за ФМ в 28 г.с. Някой ходил ли е там? Препоръчахами я като много добър специалист.

Първата ФМ, в 12-та седмица ми я прави д-р Атанасова! Но при мен проблем с децата не е имало, така че немога да кажа, доколко добър специалист е  Simple Smile Иначе е внимателна и доста обстоятелствена! ФМ при нея продължи 50мин, докато 2-та, при д-р Марков, продължи само 20 Simple Smile
Виж целия пост
# 467
Аз за моята първа ФМ ходих при Калчева. Останах много доволна от прегледа.Повече от 30 мин ме преглежда а после 10 мин ни обясняваше какво е видяла. Слава богу всичко е ОК с малката госпожица. Сега във вторник ще ходя до София в клиника Марковс при д-р Атанасова за ФМ в 28 г.с. Някой ходил ли е там? Препоръчахами я като много добър специалист.

Първата ФМ, в 12-та седмица ми я прави д-р Атанасова! Но при мен проблем с децата не е имало, така че немога да кажа, доколко добър специалист е  Simple Smile Иначе е внимателна и доста обстоятелствена! ФМ при нея продължи 50мин, докато 2-та, при д-р Марков, продължи само 20 Simple Smile

 Simple Smile Благодаря ти миличка! Ще видим другата седмица как ще мине.... Дано всичко е ОК
Виж целия пост
# 468
Наистина ли ФМ се прави на 2Д? Аз все гледам едни хубави цветни снимки и си мислих, че няма да е само за атракциона  Joy
За втората ФМ и аз се спрях на клиника Марковс. Понеже не знаех за кои лекар да се запиша, избрах Марков. Дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 469
Къде е това?
Виж целия пост
# 470
В София.
Виж целия пост
# 471
Здравейте, всички бъдещи и настоящи майчета!

Макар че отдавна ви чета, сега се присъединявам и аз към вас Simple Smile
На 29 години съм, първа бременност в 16-та г.с.
Ходя на ЖК при д-р Гамишев и за сега съм доволна.
Виж целия пост
# 472
Здравей petitobg,
 
може и да се засечем някъде по пътя към финалната права Simple Smile. И аз съм на 29, първа бременност, 16 г.с. и 4 дена   bouquet
Виж целия пост
# 473
Момичета, как стои въпроса със запис на тоновете в Бургас?
Аз сега съм в средата на 7-ми месец, така че май има време (чух, че се прави всяка седмица, ама като си вече в 9-тия)

Аз още не съм говорила с моята АГ къде и как ще е раждането, тя освен в частния кабинет, работи в МБАЛ- в Гинекология и Патологична бременност, но от скоро знам че поема и раждания в Дева Мария  Thinking

Та за записа на тонове- вие къде ходите, по колко плащате (ако не се поемат по ЗК, че не знам как стои въпроса), има ли смисъл да се ходи преди 9-ти месец....   newsm78
Виж целия пост
# 474
Аз си ходя при АГ-то ми (д-р Габровска) всяка седмица, откакто влязох в 8ми месец. Нищо не заплащам за това.
Тета, май ти ме беше питала преди време за тоновете....сега чак включих ooooh! Сори за забавянето Heart Eyes
Виж целия пост
# 475
Аз мислях, че трябва да е в болницата нещо  Embarassed Не знаех, че се прави при АГ-то  Laughing
Бях чела в една друга тема, че някои мами ходят и им правят запис по 45-50 мин, а при моята АГ до сега не съм виждала някой да седи толкова дълго, та затова си помислих, че е нещо по-специално с тея записи  Whistling

Трудното само е с пътуването всяка седмица, че това Приморско-Бургас много го намразих като дестинация  ooooh! В жегите, че и понякога с маршрутка, когато таткото е зает, че на мен много ми порасна тумбака и ми опира вече във волана  hahaha

Виж целия пост
# 476
Да Melly.G  аз бях писала, но вече ми стана ясно. Благодаря
Виж целия пост
# 477
5 август, неделя, от 17ч. – отбелязване на Световната седмица на кърменето

неформална среща на майки в Морската градина, на пейките срещу Летния театър.
За контакт: Мариана Тенева – 0889 889 802
 breastfeeding breastfeeding
Виж целия пост
# 478
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 479
Здравейте, мами!
Да се впиша и аз за Бургас - остават ми около три месеца и ще бъда "готова мама"!
Пиша ви обаче по следния повод, знаете ли къде ще изражда  д-р Ризова? В петък звънях в Девата и ми казаха, че е напуснала оттам и според тях, вероятно ще работи в болницата в М. Рудник. Не намирам обаче никакви телефони или сайт на въпросната болница. Знаете ли там какви часове има за прием, за записване за раждане? Бременността ми беше следена от друг, но мои познати израждани от Ризова са изключително доволни и ми препоръчаха да я намеря нея. Тези дни го дават много горещо и не ми се ходи до М. Рудник, но до края на седмица ми се иска да си запиша час за нея.
В тази болница по каса ли ще бъде или ще е избор на израждащ екип? Предпочитам на сигурно, т.к. съм с тесен таз и така или иначе ще бъде секцио. Затова, моля, мами - давайте инфо. Поздрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия