Бургаски майчета - 10 тема

  • 60 636
  • 744
# 495
Аз в четвъртък съм на ЖК и ще говоря вече с нея за раждането, че до сега все ми викаше рано е, още има време, ти за къде бързаш  Laughing
Влизам в 8-мия месец другата седмица, така че не е лошо да знам къде работи, за да знам при нея ли ще раждам и как стоят нещата конкретно  newsm78

Илианка87, ще са радваме на подробна информация. Нека каже какво се случва и накъде вървят нещата, за да не сме изненадани. Нека каже къде ще изражда да знаем, а аз ще запиша час за другата седмица най-вероятно, тъй като тази съм малко възпрепятствана. Предполагам, че Д-р Ризова вече знае всичко за Меден Рудник, т.к. разбрах, че тям щяла да бъде Завеждащ отделението по Акушерство и гинекология. Не може завеждащата да няма инфо Simple Smile.
Ще чакаме твоите вести. Благодаря и успех в четвъртък!
Виж целия пост
# 496
Уж чакат да отворят всеки момент. ooooh!
Да,ама това го слушам от 2 месеца и накрая си хващам парцалките и директно в Девата.
Мен и друго ме притеснява,добре може утре да отворят обаче, нито знам кои са лекарите в родилно и неонатология,нито знам какви са условията в болницата.
Виж целия пост
# 497
Еми, да беше дошла на лекциите миналата седмица. Хората си обясниха всичко и ни разведоха из болницата. Който имаше въпроси си ги зададе и получи адекватен отговор
Виж целия пост
# 498
Еми, да беше дошла на лекциите миналата седмица. Хората си обясниха всичко и ни разведоха из болницата. Който имаше въпроси си ги зададе и получи адекватен отговор
даааам, тъй си беше smile3521
Виж целия пост
# 499
Еми, да беше дошла на лекциите миналата седмица. Хората си обясниха всичко и ни разведоха из болницата. Който имаше въпроси си ги зададе и получи адекватен отговор
даааам, тъй си беше smile3521


Каква е била тази лекция? Лекците не се ли провеждат в Морско казино? Нещо като отворени врати ли е имало?
(Ако е било така, как ме е яд, че изтървах  #Cussing out, дали ще има пак нещо подобно??)
Виж целия пост
# 500
Еми, да беше дошла на лекциите миналата седмица. Хората си обясниха всичко и ни разведоха из болницата. Който имаше въпроси си ги зададе и получи адекватен отговор
даааам, тъй си беше smile3521

Хайде, споделете с нас какво казаха хората от болницата?
Как ви се видя?
Какви са условията?
Записват ли вече пациенти? По каса, с избор, заплащане?
На коя дата почват работа?
Няма как да знаем всички за тези срещи, още повече, че не очаквах, че Д-р Ризова е напуснала Девата...

Виж целия пост
# 501
Здравейте и от мен, до сега не съм се включвала активно, само ви четях.
Малко инфо за мен - 37 г.с., бременността ми води д-р Ризова.
Някой може ли да ми даде инфо за д-р Чепилева - педиатър в МЦ II в Славейков? Мисля, че е крайно време дасе насоча към педиатър Simple Smile
Виж целия пост
# 502
Здравейте, бургаски настоящи и бъдещи майчета!
От известно време Ви чета, но за първи път се включвам Simple Smile ще раждам през този месец, изпълнена съм с чувства и страхове... Имах колебания относно болницата, но след посещение на окръжната и на ДМ се спрях на втората. От сега нататък ще ви следя редовно!
Виж целия пост
# 503
Здравейте и от мен, до сега не съм се включвала активно, само ви четях.
Малко инфо за мен - 37 г.с., бременността ми води д-р Ризова.
Някой може ли да ми даде инфо за д-р Чепилева - педиатър в МЦ II в Славейков? Мисля, че е крайно време дасе насоча към педиатър Simple Smile


Не мога да дам коментар за тази педиатърка, защото не я познавам . Ние сме при д-р Спиридонова

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАЙЧЕТА:)
Виж целия пост
# 504
Еми, да беше дошла на лекциите миналата седмица. Хората си обясниха всичко и ни разведоха из болницата. Който имаше въпроси си ги зададе и получи адекватен отговор
даааам, тъй си беше smile3521
Всичко сте видяли и разбрали,само най важното- кога ще заработят.И Ризова не знае.
Виж целия пост
# 505
Еми, да беше дошла на лекциите миналата седмица. Хората си обясниха всичко и ни разведоха из болницата. Който имаше въпроси си ги зададе и получи адекватен отговор
даааам, тъй си беше smile3521
Всичко сте видяли и разбрали,само най важното- кога ще заработят.И Ризова не знае.
Обясниха абсолютно всичко. Срокът който дадоха е до две седмици. Ако ще раждаш съвсем скоро, може и да не те огрее. Отиди утре, пак би трябвало да има ден на отворени врати (ако не се лъжа е всеки четвъртък, към 12.30ч.). Там има представители на неонатология, на АГ, на акушерки. Можеш да питаш каквото те интересува. Развеждат те, обясняват ти. Туй то. Само да вметна, че в Черномоска са повечето сестри , акушерки и неонатолози от Девата от преди три години, когато аз раждах там.
Ти ако си при Ризова на ЖК, да я беше питала кога има ден на отворени врати и други подобни подробности Peace
Виж целия пост
# 506
Еми, да беше дошла на лекциите миналата седмица. Хората си обясниха всичко и ни разведоха из болницата. Който имаше въпроси си ги зададе и получи адекватен отговор
даааам, тъй си беше smile3521
Всичко сте видяли и разбрали,само най важното- кога ще заработят.И Ризова не знае.
Обясниха абсолютно всичко. Срокът който дадоха е до две седмици. Ако ще раждаш съвсем скоро, може и да не те огрее. Отиди утре, пак би трябвало да има ден на отворени врати (ако не се лъжа е всеки четвъртък, към 12.30ч.). Там има представители на неонатология, на АГ, на акушерки. Можеш да питаш каквото те интересува. Развеждат те, обясняват ти. Туй то. Само да вметна, че в Черномоска са повечето сестри , акушерки и неонатолози от Девата от преди три години, когато аз раждах там.
Ти ако си при Ризова на ЖК, да я беше питала кога има ден на отворени врати и други подобни подробности Peace
Хахахаххаха що пък да пита, нали е по-лесно тука да дъвчим едни и същи неща и да пълним темата с глупости Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Темата е за това да се споделя опит и информация, особено пък сега темата за тази болница е най-актуална, така че няма нищо лошо тези мами, които знаят повече по въпроса да споделят с останалите. Все пак не всеки може да посещава лекциите и това не са глупости. Който не го интересува да не чете.
Виж целия пост
# 508
На мен ми е полезна всяка информация свързана с МБАЛ, Дева Мария и новата болница в Меден Рудник.   Heart Eyes

Живея в Приморско, пътувам до Бургас само за ЖК и се връщам веднага, защото жегите не ми понасят, а и ходя с маршрутка  ooooh! защото таткото работи "като за двама ни в момента".

Абонирала съм се за няколко Бургаски темички и ви следя с интерес, така че даже и да се повтори някаква информация- пак е от полза, така я виждам от всички гледни точки.

Благодаря на онези, които споделят опита и впечатленията  си!!! Ще се радвам и аз да съм полезна на вас, както вие на мен  Hug Все пак затова сме тук.

Хубав и прохладен следобед   bouquet
Виж целия пост
# 509
Здравейте и от мен бургаски майчета  Hug Аз съм от Несебър и отдавна ви чета, но сега вече реших да се включа.  В 31 г.с. съм и чакаме момиченце. Бременността си я следя при д-р Маргарита Димитрова в Поморие, но тъй като тя не изражда, няма да раждам при нея... а и да израждаше изобщо не ми се иска да раждам в Поморие. Иначе, като доктор, като внимание, като отношение и апаратура, съм страшно доволна от нея. Аз първоначално исках да раждам във Варна, но сега все повече се замислям, защото все пак си е доста път до там. Та вариантите ми останаха ДМ и новата болница в Меден Рудник. Върху Девата имам наблюдения, защото миналия месец полежах малко там, но все ми се иска да отворят вече тази прословута болница в Меден Рудник, защото повечето от добрите специалисти са се преместили там. Имам предвид най-вече Ризова при която обмислях раждане и също се разочаровах, като разбрах, че не работи вече в Девата. Сега ще чакаме новини и дано докато дойде време да раждам, вече болницата да работи и да има отзиви от там.

Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия