. колкото и да боли се изтрайва, а и честно казано дори не си спомням колко точно болеше
. колкото и да боли се изтрайва, а и честно казано дори не си спомням колко точно болеше
Аз и двата пъти си исках епидурална. Анестезиолога се справи много добре.

Ще ми е приятно да се присъединя към вашата темичка
Днес влизам в 9-ти месец и колкото ме е страх,толкова и се вълнувам
Вълнението се засилва със времето,да ... мен времето все ми се вижда много, в смисъл наближава момента,а мен все още ми се струва далечен ...
понякога се хващам, че все едно гледам някъде отстрани и всичко се случва на някой друг - все още не съм се шашнала за раждането
като влезна в 9 месец може и да се паникьосам нещо,знам ли



Октомври ми престои да родя, но имам много въпроси и е перфектно, че има такава тема за Стара Загора. Интересува ме къде правихте БХС, защото знам от моето АГ, че има два варианта - кръвта да се изпрати в Майчин дом или да се направи тук в Стара Загора. Според АГ-то и на двете места работят с едни и същи реактиви и се чудя къде да е, а трябва да е тази седмица. Друго за което се колебая е къде да раждам - в частна или в държавното АГ. За частните се колебая между НиаМед и Иван Рилски, ако някоя от вас има мнения да сподели

Препоръчани теми