Бъдеши майки от Стара загора.

  • 43 230
  • 740
# 225
Bobcho, аз първия път раждах нормално без упойка и след час вече се разхождах напред-назад и гушках бебока, нищо, че имах няколко шева. Второто раждане се наложи да е спешно секцио с пълна упойка. Като съпоставя двете съм с две ръце за нормално раждане Peace. колкото и да боли се изтрайва, а и честно казано дори не си спомням колко точно болеше  Wink
Виж целия пост
# 226
И двете ми раждания са нормално. Боли си, но бързо се забравя.  Simple Smile Аз и двата пъти си исках епидурална. Анестезиолога се справи много добре.

Една позната роди края на януари и беше решила да е в АГто. Но нейната лекарка не е била в града, когато започва раждането, и са й отказали упойка.  Rolling Eyes Не можело да се занимават с нея. Тя, с контракциите отишла в НиаМед и там роди.
Виж целия пост
# 227
Отказали са й?Еее,това не е нормално.Аз се надявам,че ще мога да си разчитам на доктора.Иначе май съм се настроила за нормално без упойка  Rolling Eyes а все още ми се струва нещо далечно,все едно ще се случи,ама на някой друг ...  Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Честит празник!Много здраве,много щастие и много усмивки!
Виж целия пост
# 229
Честит празник, с малко закъснение!

Днес е прекрасно време, ще ни огрее една малка разходка! Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Здравейте  Simple Smile Ще ми е приятно да се присъединя към вашата темичка  Simple Smile Днес влизам в 9-ти месец и колкото ме е страх,толкова и се вълнувам  Rolling Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 231
MimsSsy , добре дошла  Hug  Вълнението се засилва със времето,да ... мен времето все ми се вижда много, в смисъл наближава момента,а мен все още ми се струва далечен ... Simple Smile понякога се хващам, че все едно гледам някъде отстрани и  всичко се случва на някой друг - все още не съм се шашнала за раждането  Simple Smile Simple Smile като влезна в 9 месец може и да се паникьосам нещо,знам ли   Simple Smile
Виж целия пост
# 232
Здравейте.  Simple Smile
MimsSsy, нормално е да се чувстваш така.
Леко бременеене до края ви желая и безпроблемно раждане когато дойде момента.  Hug   bouquet
Аз също още сякаш не съм го осъзнала съвсем.Но имам доста до август месец.Все ще се осъзная по някое време.  hahaha
Виж целия пост
# 233
Благодаря момичета  Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Въпрос към момичетата, раждали в държавното АГ - дадоха ли ви списък за нещата, които трябва да се носят?Мен все още нищо не са ми дали и не знам какво да си приготвям ...
Виж целия пост
# 235
Аз раждах там, ми списък то все нещо се носи, така че мъжът ти да има готовност..
1.Лигнин
2.От тези големите пелени на памперс, , еднократни или какви
3.2-3 нощници, трябват си
4.Еднократни гащи
5.Превръзки
6.Памперси за детето
7.Течен сапун
8.Помпа за кърма, по добре някаква евтина, че може и да не ти трябва
Ми май друго сега не се сещам, аз отидох почти без никъв багаж и мъжът ми постоянно примъкваше, един съвет взе ми си и гримове, все пак снимките от изписването са нещо много важно, трябва да имаме вид, хихи...и си носи усмивката най-важното, леко раждане ти пожелавам  Wink
Виж целия пост
# 236
Благодаря, milanova123 Simple Smile
Виж целия пост
# 237
Здравейте момичета  Simple Smile Октомври ми престои да родя, но имам много въпроси и е перфектно, че има такава тема за Стара Загора. Интересува ме къде правихте БХС, защото знам от моето АГ, че има два варианта - кръвта да се изпрати в Майчин дом или да се направи тук в Стара Загора. Според АГ-то и на двете места работят с едни и същи реактиви и се чудя къде да е, а трябва да е тази седмица. Друго за което се колебая е къде да раждам - в частна или в държавното АГ.  За частните се колебая между НиаМед и Иван Рилски, ако някоя от вас има мнения да сподели  Praynig
Виж целия пост
# 238
... Интересува ме къде правихте БХС, защото знам от моето АГ, че има два варианта - кръвта да се изпрати в Майчин дом или да се направи тук в Стара Загора. Според АГ-то и на двете места работят с едни и същи реактиви и се чудя къде да е, а трябва да е тази седмица. Друго за което се колебая е къде да раждам - в частна или в държавното АГ.  За частните се колебая между НиаМед и Иван Рилски, ако някоя от вас има мнения да сподели  Praynig
Аз ходех през цялата бременност в НиаМед, там ми правиха изследванията, там родих. Кръвта се взима там, но я пращат в София. После си проверяваш резултатите онлайн, пристига и хартиен носител в болницата. Първото ми раждане беше там, сега пак, доволна съм.
Виж целия пост
# 239
Интересува ме къде правихте БХС, защото знам от моето АГ, че има два варианта - кръвта да се изпрати в Майчин дом или да се направи тук в Стара Загора. Според АГ-то и на двете места работят с едни и същи реактиви и се чудя къде да е, а трябва да е тази седмица.
Аз БХС го направих тук в Тракийския и резултатът отново може да го видиш онлайн в сайта на националната генетична лаборатория. Разликата е по-скоро в таксите. Аз платих 25лв +3лв. за манипулацията Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия