Бъдеши майки от Стара загора.

  • 43 229
  • 740
# 150
Еее супер  Grinning Много се радвам  Hug Ние сме в един панелен блок на Августа Траяна и Майора. Той е доста голям, на буквата П е разположен. Чакам те  Grinning Дано времето да е хубаво и да позволява разходки  Hug
Виж целия пост
# 151
milanova123, вие утре кога се прибирате и мислите ли да излизате на разходка? Ние днес не се разхождахме и малкия е много крив, утре задължително трябва да го изкарам. Чакам те да пишеш, ако ще излизате  Grinning
Виж целия пост
# 152
Деси,здрасти!!Утре ще ходим на консултация към 11-11:30,хайде ела с нас и после ще пием кафета с едни други мами:).АКо видиш тук отговора пиши,дали си съгласна,ако искаш в 11 до пицарията да се чакаме Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Ей, къде се изгубихме всички!?!?
Как сте, мамчета? Как са бебоците? Пишете по някой ред!
Ние сме добре, нагаждаме режима на хранене и спане и така.
Въпрос към кърмещите мами- как ги кърмите-на 3 часа или на поискване?!
Нашата педиатърка каза да и давам когато поиска, защото кърмата се усвоявала по-добре от АМ и децата по-бързо огладняват. Изобщо да не спазвам 3-те часа newsm78
Виж целия пост
# 154
Здравейте! Аз така и не успях да се включа в срещите ви докато беше топло времето. Пък сега излизате ли?
Искам да питам, има ли някъде лекции за бременни? Освен в НиаМед? Едно време списание 9 месеца правеха, но сега няма.

Ети, най-добре е да кърмиш на поискване. Така и бебето ще е по-спокойно. Аз моята дъщеря и на половин час съм я кърмела на моменти. Rolling Eyes Но и като че ли коликите по-леко минават така. Гушкай и кърми без да се притесняваш. Няма как да го разглезиш!  Hug И да, на децата на АМ им трябват 3 часа разлика, но другите - не.
Виж целия пост
# 155
eti_1974 Честито бебче!Аз сина ми го кърмих на поискване,сега незнам как ще се развият нещата
Виж целия пост
# 156
  Аз мисля,че не винаги,когато детето плаче то плаче от глад.Не може поне според мен,по цял ден да се суче на някви разнообразни интервали,в които нито знаеш,то наядено ли,какво иска.От 2 до 3 часа са ок интервал за кърма,но по-млако от 2 часа,не мисля.Другото,което е и майката е човек,не може да се къъърми по цяло денонощие,и пак и пак.В крайна сметка,по добре на някакъв интервал,отколкото да се привикне да хапва по малко,по малко на по 1 час и да добие такъв навик.Тогава според мен няма да се знае защо бебето плаче,може да е от колики за сън и така,поне това е моето мнение.
  Другото,което е бебетата шървите три месеци имат силно развит сукателен рефлекс,може просто да иска да си суче,без да яде,това значи ли че жената трябва да предлага постоянно гърда?Ми според мен-не,има си и биберони за тая цел,не цици Simple Smile) Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 157
Не може да искаш новородено да има режим от два-три часа, при положение, че то постоянно си е набавяло каквото му трябва. Не може да сте скачени 6 месеца непрекъснано, разбира се, но не е и толкова фатално за определен кратък период. Няма да привикне толкова.  Peace
За биберона, нямам какво да кажа...  Outta Joint
Виж целия пост
# 158
Всеки си знае,как да си гледа детето,какво за биберона няма да кажеш,какво му е лошото??Ако беше толкова неприемливо и лошо нямаше 90% от децата да имат биберонки и да ги продават.Какво значи точно режим и такива,за мен не е нормално пък да кърмиш на половин един час,всеки си има мнение и си знае.Едно новородено иска само са спинка да яде и да чувства майчината топлина,ако яде на половин час,какъв съм ще има и няма ли то да е изнервено?Вечно гладно и недоспано??
Виж целия пост
# 159
За това и в болницата-и навсякъде и по чужди сайтове пише,кърмето бебето на поискване на 2-3 часа,ако то изкарва по половин час,то значи че кърмата не ти стига или трябва да дохранваш,или пък на един.
 Не съм открила аз топлата вода за тези 2-3 часа-това се практикува в световен мащаб.
Виж целия пост
# 160
Какво става момичета, никой не пише вече тука??? Ама как да пишем то по цял ден си говорим по скайпове, телефони, срещиии...Но нека не си занемаряваме темата Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Да се похваля на 13.12 родих сина ми Георги 4000гр 52 см.Всичко мина  нормално.
Виж целия пост
# 162
Ооо,  честито мила. Нека да бъде здраво и много щастливо дете. Браво голямо бебе, таман на два-три месеца изгледано Simple Smile) хих
Виж целия пост
# 163
Привет на всички  Simple Smile
Искам да попитам как избирахте къде да родите- според болницата или според това къде работи лекаря, който ви е водил ЖК? Може ли малко информация   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 164
Според мнения на други майки, горещо препоръчвам д-р. Д. Даков АГо или Снежана Узунова Аго Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия