Благодаря ти.
Вярно, че информацията ми от първа ръка е отпреди 4 години. Но пък една позната ражда преди няколко дни там и ми разказа същото. Сега, да е живот и здраве, пак ще съм там. Отношението е много добро от персонала, обикалят непрекъснато, чисти се непрекъснато, бебетата са при нас, това за мен е плюс. Даже ме насърчаваха да кърмя, а да не давам АМ, въпреки, че имаше предвидено. Яденето е от меню, правят си изследвания на бебето, обгрижване, всичко.
А пък най-съм доволна, че уважиха желанието ми за нормално раждане и не се опитаха да ме разколебаят. Е, естествено, ако е имало индикации за обратното, едва ли мен щяха да чакат.
и да избираш
Иначе е трудно да няма с кого да си споделяш вълненията ( затова е много добре,че има такива форуми ).
, и аз ще ги потърся, тъкмо ще имам отзиви и от теб..аз питах майка ми дали ги знае,каза че не помни къде са, но на времето са купували кошара и легло за нас с брат ми от там и били много качествени. Надявам се, че и сега ще е така. 
На място в затвора имат "Изложбена зала" , където може да видите 6-7 модела сглобени- аз вече се колебая между 3
А цената ... какво да кажа ... най-скъпата беше 281 лв ( за разлика от другите магазини,където тези са доста по-скъпи ).Нека все пак всеки да отиде и да си прецени,когато му дойде времето.Доколкото разбрах ги произвеждат масово като вземат да свършват и гледат да имат всички модели на склад, което е доста удобно -няма да чакаш да ти я направят
Аз ще си помисля коя от 3те ми харесва най-много и коя ще ми е най-практична,но определено ще ми е трудно... Качеството е същото както в другите магазини за ПДЧ,а имат и от чам ,моделите са подобни от всички,които съм гледала.А и жената,която беше изключително любезна - каза,че ще ни упъти после от къде да вземем по-евтино матраче за съответния модел - от производител или склад на изгодни цени
Малко с еотплеснах с писането и стана роман
спирам до тук
За болничните- аз съм болнични от 3 месец, така ми се наложи - само знам, че почнеш ли веднъж не трябва да ги прекъсваш до края,за да не ти падне майчинството.По принцип си преценяваш можеш ли да ходиш на работа или не- каква е работата ( дали е опасна за здравето ти и това на бебето), как се чувстваш и т.н. При мен естеството на работа не позволява да работя до късно - работя в училище,на всичкото отгоре не можеш да пътувам 3-ти месец (абсурд да се кача в кола или автобус) , из селото имаше жълтеница и лудницата беше пълна.На тези смени какви почивки имаш?За мен 12ч смени са си доста ... особено ако ти се ходи често до тоалетната,а и отделно трябва да ставаш да се разхождаш ... ти си преценяваш
Обсъди го с лекаря,който ти следи бременността.Ти при кого си?
, работя 2 на 2, като в работните дни започвам от 8:30 до 21...доста си е, но пък работата не е много тежка, приспиваме си по обяд, но за сега издържам. Добре е ,че само ми се гади и мога да работя, не повръщам и гледам да ям по-честичко, за което няма проблем в офиса, имам си и 1ч обедна. Притеснявам се, че ако взема майчинство от 3ти месец после ще полудея вкъщи сама по цял ден, от друга страна пък не бих отказала ако работя по 2,3 часа по-малко на ден и за това питам как е минало при теб. Препоръчани теми