Бебешката количка - цяла наука за второ висше №17

  • 60 596
  • 749
# 585
Здравейте.Няма по-трудно нещо от избора на количка,поне за мен,особено когато не разполагаш с много средства.След много умуване се спряхме на този модел Бертони Атланта.Моля, дайте мнение.
http://www.bertoni-eu.com/bg/products/strollers/baby%20strollers … A%D0%B0%20atlanta

Гледам в някакъв сайт цената й е около 300 лв. за двата коша. Аз бих ти препоръчала някоя по-лека с покривало за крака, с един кош, но да става за новородено. Напримерhttp://sladurite.com/product/3310/detska-kolichka-swift-lite-chip-of-the-old-block-cosatto-2009.html
Виж целия пост
# 586
и аз преди малко гледах Мутси и Ево и 4 Райдър - определено ми харесва повече втората, заради  самата дръжка, а и факта, че може и да се намери 2ра употреба.. да има кош, който има пълно легнало, т.е кошница за кола към 420лв е заедно с адапторите, за разлика от другия, за който не трябват адаптори, и цената му е 295лв..
Виж целия пост
# 587
Дами, имам нужда от вашето експертно мнение. Послушах ви и отидох до няколко магазина, за да си харесам количка (след като я видя на живо и пробвам). Е, сега се двоумя между Mutsy Evo и Mutsy 4Rider, но питанката ми е следната: тъй като, живи и здрави, бебката ми ще е октомврийска/ноемврийска, се чудя кое е по-добре да вземем: коша за новородено или Traveller-a? През зимата няма да пътуваме много, но ако се наложи, дали е възможно само с коша? Traveller-ът не ми изглеждаше много удобен, но моето мнение не се основава на никакъв опит...така че, моля ви помагайте. Hug
Привет, аз мога да коментирам Mutsy 4Rider с кош Traveller Simple Smile Ние го използваме като кош за новородено. На моят син му е много удобен, дори понякога и в къщи спи в него, за да не му духа климатика Simple Smile Има напълно легнало положение, но е от варианта с леко повдигнати крака (според мен е много добре измислено за новородени, но някои майки са предубедени, затова го споменавам). За мен е идеално като тръгнем нанякъде, пък било и до магазин, защото заспива веднага в колата и после просто го преместваме на шасито и продължава да си спи. Traveller-ът е малък, лек и стои високо, което е много удобно.
Не съм запозната с Evo, защото се появи малко късно за моя син, но от това, което видях, има удобно сгъване заедно с коша, което определям като голямо предимство пред 4Rider. Не знам също как е като килограми, но ако е по-лека, може би е по-добрият избор, защото 4Rider си е тежичка.
Виж целия пост
# 588
Здравейте, дами. Нахълтвам в темата с едно питане.Можете ли да и кажете къде се продават количките  Bugaboo? Отдавна минах тази фаза и не следя, но ми поръчаха да намеря такава. Може онлайн магазин, може и нормален, дали изобщо ги има някъде.
Виж целия пост
# 589
Здравейте, дами. Нахълтвам в темата с едно питане.Можете ли да и кажете къде се продават количките  Bugaboo? Отдавна минах тази фаза и не следя, но ми поръчаха да намеря такава. Може онлайн магазин, може и нормален, дали изобщо ги има някъде.
Заповядай http://www.9plus.bg/  Peace
Виж целия пост
# 590
Благодаря! Не се отваря линка на самата количка, но ще сеобадя да питам.   bouquet
Виж целия пост
# 591
Момичета, искам да сменя и столчето за кола. Кошничката я изпълва на дължина, но същевременно ми е и доста миниатюрна куклата, едвам прехвърли 6 кг. наскоро  Simple Smile, затова оглеждам групата 0-18 кг.
Дайте идеи и си кажете фаворитите. А също - според вас - мога ли да я метна направо на някое от по-хубавите столчета 9 кг. +, които имат ограничители за главичката, легнало и функция за корекция на широчина и дължина - напр. Iseos.
Гледах наживо вчера бебеконфорти и максикозита, инглесина "марко поло" ми се стори с особено мека и хубава тапицерия, материята ми е важна, защото малката се поти много - не съм виждала такова бебе, непрекъснато е мокра, не само главата и то отпреди жегите, не е заради тях.
Виж целия пост
# 592
Доказано безопасни и удобни марки са: Макси Кози, Be Safe, Cybex, Рьомер ... Всяко едно е добър избор Simple Smile а на Bebe Comfort столчетата се произвеждат от същата фирма като Макси Кози, така че имат също много добри попадения Simple Smile

Аз избрах на Be Safe Izi go за групата 0-13кг, дано да останем доволни Simple Smile Иначе изглежда изключително удобно, чак искам аз да седна вътре Wink
Виж целия пост
# 593
Момичета, искам да сменя и столчето за кола..

Относно група 0-1 (0-18 кг) ползвам и мога да препоръчам Britax First Class Plus. Детето е в него от ден първи и ако сега трябваше да избирам, пак на същото щях да се спра. Скоро ще ми се наложи да купувам и втори стол, в крайна сметка реших, че ще е най-добре този да остане за бебето, а за по-голямото дете мисля да взема Britax Evolva 1-2-3 (9-36 кг).

Виж целия пост
# 594
ira_bebeto бих те посъветвала да си вземеш тази количка, ако искаш да е триколка ZOOPER Boogie

До октомври има време да и следиш промоциите сега може да я намериш за 460, но ако я намериш за 400 направо я взимай.

Атлантата на Бертони е доста тежичка. Иначе триколките са си хубави колички. Много са пъргави. Митко съм го бутала в лятна триколка и направо се родих с нея, не съм го обръщала. Проблем с триколките е само мястото. Малко повече място заемат като се сгънат и другото е, че са малко по-дълги и не влизат в по-старите асансьори.

Друга триколка, която мога да ти предложа и е на добра цена е тази
http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=456
Една съседка я има и не спира да я хвали изгледа си с нея детето до 2 годинки.
Виж целия пост
# 595
Brayda, като общо впечатление и аз ги знам тези неща, но от четене, исках лични впечатления и коментари.

llama, точно гледах много добри оферти за изброените от теб столчета - виж тук и ти щом ще купуваш.
Само че, от сайта на мадъркеър се пазарува, доколкото знам с английски адрес и превозвач до БГ, нямам опит:
http://www.mothercare.com/Britax-Evolva-123-Plus-Highback-Booste … at%2520-%2520Lisa
http://www.mothercare.com/Britax-First-Class-Plus-Combination-Ca … at%2520-%2520Lisa
Вижте и другите на car seats - секцията, в момента има до -50%. Ако някой поръчва да свирка.
Виж целия пост
# 596
elsi - какво значи изпълва я на дължина? в кошница няма никакъв проблем да се вози дори да стърчат краката, и главата като щръкне няма проблем, докато не стане над 2-3 пръста стърчането... надали толкова ти стърчи чак 6м дете...
Виж целия пост
# 597
elsi, аз купувам от амазон (не съм в България и не мога да се възползвам от посредниците, та затова направо от там), сега погледнах и цените са същите  Peace
Иначе според мен е рано да сложиш бебето в стол 9+. Кошница не съм ползвала и не знам кое колко стърчи, то всъщност и стол 9+ не съм, ама като гледам снимките, не изглеждат подходящи за толкова малък бебок. Те затова и са за над 9 кг, де.
Виж целия пост
# 598
аа не за 9+ е мн малко детето, ако държи на смяна само 0-18 в момента е решение, т.е. до година поне да се вози с гръб към движението и после да се обръща....
Виж целия пост
# 599
О, вярно че и този момент го има, аз изключих за посоката на движение.
Значи да, само 0-18 е вариант засега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия