Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 7

  • 122 962
  • 750
# 435
Татко Карло към Буратино:
- Сине, ти нали искаше животинче? Не се ли радваш на подаръка?
- Ама аз исках кученце...
- Е не всички деца получават каквото им се иска!
- Да ама тате, тоя бобър много странно ме гледа!

 hahaha
Виж целия пост
# 436
Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата:
- Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси?
- Ами няма.
Ламята продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка:
- Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси?
...- Ами няма.
И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека:
- Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси?
- Ами има.
- Казвай.
- Може ли да не дойда?
- Може.
Grinning Grinning
Виж целия пост
# 437
Сети се и аз един за добрата ламя Спаска  Mr. Green

Добрата ламя Спаска, която живеела през девет планини в десета,
през девет океана в десети,
през девет долини в десета,
през девет реки в десета,
през девет езера в десето...
един ден се събудила и казала:
- Е, гати, колко далече живея!
 Joy
Виж целия пост
# 438
 Еййй, имало живот и извън интернет!
- Вярно ли? Дай линк!
Виж целия пост
# 439
Предизвикателен надпис в мъжка тоалетна:
"Всеки може да пикае по пода, бъди мъж - осери тавана!
Виж целия пост
# 440
 hahaha
Виж целия пост
# 441
Мъж иска да си хване любовница...жена му:
"Скъпо е, няма да смогваме...По-добре аз да си хвана любовник, малко допълнителни пари добре ще ни дойдат!"
Виж целия пост
# 442
 Joy
Виж целия пост
# 443
Скрит текст:
След бурен секс две цици си говорят. Едната казва на другата:
- Mисля, че между нас е свършено!
Виж целия пост
# 444
Скрит текст:
След бурен секс две цици си говорят. Едната казва на другата:
- Mисля, че между нас е свършено!
Mr. Green Joy Mr. Green
Виж целия пост
# 445
Всичко започна когато един ден си седях на бюрото и си спомних за телефонен разговор който трябваше да проведа а бях забравил. Намерих номера и позвъних. Вдигна мъж който каза:
- Ало?
- Здравейте, аз съм Крис. Мога ли да говоря с Робин Картър?
Неочаквано телефона ми беше затворен. Не можах да повярвам че някой може да бъде толкова груб. Намерих верния номер на Робин и и се обадих – бях разменил по
следните две цифри на номера. След като свърших разговора с нея отново набрах „грешния' номер. Когато някой от другата страна ми вдигна, аз извиках
- Ти си ГЪЗ!!! - и затворих.
Записах си номера с думичката „ГЪЗ' до него и го прибрах в чекмеджето на бюрото. На всеки няколко седмици когато плащах сметки или просто имах наистина лош ден аз звънех на този номер и крещях в слушалката „Ти си ГЪЗ!!!'. Това винаги ме успокояваше. Когато програмата „Разбери кой звъни' се появи и в нашия район си замислих че моето терапевтично „Ти си ГЪЗ!!!' трябва да спре. Така че отново му се обадих и казах:
- Здравейте, аз съм Джон Смит от телефонната компания. Обаждам ви се за да разбера дали се интересувате от нашата програма „Разбери кой звъни'.
- НЕ! – извика той и ми затвори. Веднага го набрах отново и му казах
- Защото си ГЪЗ!!!
...
Един ден бях до супермаркета чакайки да се освободи място за паркиране. Някакъв пич с черно БМВ ме изпревари и паркира на мястото за което търпеливо чаках. Натиснах клаксона и се разкрещях че аз чакам за това място. Идиота не ми обърна никакво внимание. Тогава забелязах табелката „Продава се' залепена на прозореца така че си преписах телефонния номер от нея. След няколко дни, точно след като звънях на първия „ГЪЗ'(сложил съм си номера му на бутоните за бързо набиране), си помислих че не е лоша идея да звънна на беемве гъза също.
- Ало, вие ли сте човека който продава черно БМВ?
- Да. Аз съм.
- Можете ли да ми кажете къде мога да видя колата?
- Разбира се. Аз живея на 1802 Запад, 34-та улица. Жълта къща и колата е паркирана точно отпред.
- Извинете, вашето име е?
- Казвам се Дон Бъргмайер. - отговори ми той.
- Дон, по кое време сте си вкъщи?
- Всеки ден след 17.00.
- Слушай Дон, мога ли да ти кажа нещо?
- Да?
- Дон, ти си ГЪЗ!!! - и затворих. Добавих номера му в бутоните за бързо набиране.
Сега, когато имам лош ден, имам и двама гъзове на които да звъня. След няколко месеца ми дойде идея. Звъннах на гъз N1:
- Aло? – попита той.
- Ти си ГЪЗ!!! – но не затворих.
- Още ли си тук? – попита той.
- Да, тук съм – казах аз.
- Спри да ми звъниш!! – изкрещя той.
- Няма пък! – изкрещях му и аз.
- Кой си ти? – проклинаше той
- Казвам се Дон Бъргмайер.
- Така ли? И къде живееш?
- 1802 Запад, 34-та улица, ГЪЗ ТАКЪВ! В жълта къща и черния ми баварец паркиран отпред.
- Ей сега идвам Дон. По добре почни да си пееш молитвите! – заплаши ме той.
- Мухаха! Като че ли ме е страх от теб ГЪЗ смотан!
След това звъннах на гъз N2:
- Aло? – каза той.
- Здрасти бе ГЪЗ сплескан – казах аз, отново без да затварям.
- Само да те намеря... – се развика той.
- И? – прекъснах го аз – Какво ще направиш?
- Ще те спукам от бой!
- Е, значи това е твоя шанс – казах аз – Ей сега идвам да видим!
След което затворих и незабавно се обадих в полицията и им казах че живея на 1802 Запад 34 улица, и в момента се прибирам за да убия моя любовник. След което звъннах в Новините на 9 канал за да ги уведомя че двама гейове се бият на 1802 Запад, 34-та улица. Бързо отидох до колата и тръгнах към 34-та улица. Там имаше двама задници които се пребиваха от бой пред 6 патрулки, полицейски хеликоптер и репортерски екип от новините!
Виж целия пост
# 446
Старо, но любимо.  hahaha
Виж целия пост
# 447
Шеф към своята секретарка:
- Внимавайте как пишете! Старинно се пише с две "н".
- Знам, шефе, но на пишещата ми машина има само едно "н".
Виж целия пост
# 448
С КОГО СПИ МЪЖЪТ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ?
- до 3 години с биберона
- от 3 до 7 с мечо
- от 7 до 10 с Батман
- от 10 до 15 с никой
...- от 15 до 20 с мечтата
- от 20 до 30 с жена си
- от 30 до 40 с чужда
- от 40 до 50 с всяка
- от 50 до 60 с грейка
- от 60 до 70 със затворен прозорец
Виж целия пост
# 449
Скрит текст:
След бурен секс две цици си говорят. Едната казва на другата:
- Mисля, че между нас е свършено!

  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия