ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 787
  • 729
# 480
БНТ-ето защо слагат точно коментаторите, които имат пристрастия към мача да коментират.  Tired
ОК, Ивайло Ангелов, знаем, че си за Холандия, но нужно ли е.  Tired МУТЕ!
Виж целия пост
# 481

А аз букетите!
Дано победят Холандия,та да стане още по завързана групата!

Виж целия пост
# 482
Някой май повече стои на тъч линията, отколкото на десния бек.  Laughing

Афелааай ... офффф ooooh!
Виж целия пост
# 483
Мачът се развива по моя план, така и да продължава. Победа за немската машина с Подолски, Гомез и Йозил  Laughing
Виж целия пост
# 484
Мачът се развива по моя план, така и да продължава. Победа за немската машина с Подолски, Гомез и Йозил  Laughing

...и не само:)
Виж целия пост
# 485
Лошо ми е.  Sad  Гледам как играят с два опорни халфа и опорите им се подбиват. А Робен си бие както му падне, грам мисъл в тая глава не личи да протича. Никаква креативност. Бием си, ако стане - стане. Що да се мъчим да подаваме?! Нали никога не пропускаме.
Хутелаар и Ван дер Ваарт, моляяяя!  Praynig

Лелеее, изтръпнах. Само като го видях как тръгна и Хейтинга спи.
Неее! Швабите ...  Sad
Виж целия пост
# 486
Лошо ми е.  Sad  Гледам как играят с два опорни халфа и опорите им се подбиват. А Робен си бие както му падне, грам мисъл в тая глава не личи да протича. Никаква креативност. Бием си, ако стане - стане. Що да се мъчим да подаваме?! Нали никога не пропускаме.
Хутелаар и Ван дер Ваарт, моляяяя!  Praynig

Лелеее, изтръпнах. Само като го видях как тръгна и Хейтинга спи.
Неее! Швабите ...  Sad


Градски-закъсахме я!
Виж целия пост
# 487
Както викат по немските стадиони като се вкара гол

- DANKEEE!!!
- BITTE!!!


 Laughing
Виж целия пост
# 488
Тоя Гомес като се сетя какъв мишок беше в Байерн като го взеха и как им се смях за скъпия трансфер.. после как се отпуши. И сега 3 от 3 - машина..  Whistling  

Айде, сваляйте банските може да потръгне  Mr. Green
Виж целия пост
# 489
......... Някой упорито си гласува за заглавието..  Grinning

Ми няма само аз да се излагам  hahaha.

 Joy Joy Joy Joy


Гледам...и вярвам на очите си.........Не съм очаквала и друго Crossing Arms..... Добре ще е само с 2 гола да се разминем........

Ще раздавам оранжеви кърпички, споко, няма да нарушаваме дрес крода........
Виж целия пост
# 490
Лошо ми е.  Sad  Гледам как играят с два опорни халфа и опорите им се подбиват. А Робен си бие както му падне, грам мисъл в тая глава не личи да протича. Никаква креативност. Бием си, ако стане - стане. Що да се мъчим да подаваме?! Нали никога не пропускаме.
Хутелаар и Ван дер Ваарт, моляяяя!  Praynig

Лелеее, изтръпнах. Само като го видях как тръгна и Хейтинга спи.
Неее! Швабите ...  Sad


Градски-закъсахме я!

Градинката ни поизмръзна малко.  Laughing
Да пускат ония двамцата и тъпо и упорито напред.  Laughing Няма какво повече да губят. Ама с тоя характер или по-точно липсата на такъв, е няма как да стане.
 smile3506
Виж целия пост
# 491
Много неорганизирани ми се виждат холандците, тичат като гламави ooooh!.
Дано второто полувреме нещо ги раздвижи и да я подкарат малко по-концентрирано играта си.
Виж целия пост
# 492
Мислех, че Англия досега бяха най-замаяни на терена. Холандия днес ме обори. Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 493
Мислех, че Англия досега бяха най-замаяни на терена. Холандия днес ме обори. Shocked Shocked Shocked

Ако можеха да те чуят ... щеше да им подейства като допинг и второто полувреме да газят.  Laughing
Виж целия пост
# 494
От това, което чета, нещо не е наред при лаленцата...  Tired
Мъка ми е.  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия