ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 787
  • 729
# 540
Отново, какъв е шанса да се случи този прецедент - нулев, ако питаш мен.  Simple Smile

Ще изчисля чрез теорията на вероятностите и ще ти докажа, че не е 0-лев Joy Говоря хипотетично, просто се замислих посред нощите Crazy
Виждаш ли, че и от УЕФА са допуснали този вариант и дават отговор на моите въпроси, мерси че го изрови   bouquet
Сега шъ спя спокойно Mr. Green
Виж целия пост
# 541
Да, заради твоята хипотеза поне научихме нещо ново. Не се бях замисляла   bouquet
Лекинка, Еликс  Simple Smile
Виж целия пост
# 542
Ако Холандия победи Португалия с 3 гола разлика, а Германия победи Дания, лалетата ще се класират Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Еееее, тука вече трябва да се отнесе в/са към компетенцията на Петела от БНТ, сигурна съм, че ще има подобаващо разяснение..  hahaha

П.П вероятно продължения и дузпи, докато не се излъчи победител  Wink

Не е нужно да си Петела, достатъчно е да познаваш правилата на футбола.
Коефициентите на УЕФА решават тогава.
Виж целия пост
# 544
Добро утро.Вчера познах и двата мача да видим днес дали ще уцеля.
Виж целия пост
# 545


За всички притежатели на банските на лалета:  Hug
Виж целия пост
# 546
Още снощи исках да напиша, че се гледа голова разлика, която е с минимален шанс да бъде една и съща, особено като остават два мача до края на групите. Wink Обаче бях на телефон със слаб интернет, та не можах. Flutter
Хубав ден ви желая! Flutter Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 547
Гърците на Европейското



 Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 548
Добро утро!
Много ме е яд за Холандия  Sad

Ако Холандия победи Португалия с 3 гола разлика, а Германия победи Дания, лалетата ще се класират Simple Smile
Значи има някаква надежда  Praynig

Желая ви прохладен ден  Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Гърците на Европейското

 Laughing Laughing Laughing
Laughing Друг лаф е: "След загубата от Чехия поискали назаем 3 точки от УЕФА." Laughing
Виж целия пост
# 550
За Дания и Холандия съм.
Датчаните ми станаха симпатични от Евро 1992. Знаех наизуст имената на играчите  Simple Smile. Всъщност от тогава гледам и футбол, повече световните и европейските първенства, отколкото другите.
Харесва ми тръпката, емоцията от победата/загубата. Вие кога се запалихте по футбола?
Aз по стадионите съм израснала, та от както се помня е моя  отговор!
За лалетата страдам аз днес, мъка, мъкааааа!
Иначе Португалия са ми утехата след вчера.
Днес казвам 1 на Испания - Ирландия и Х на Италия- Хърватска. Аз съм за Испания и Италия.
Виж целия пост
# 551
Германия - Холандия    1 (2.6%)
1    9 (23.1%)
Х    1 (2.6%)
2    9 (23.1%)
Дания - Португалия    0 (0%)
1    4 (10.3%)
Х    4 (10.3%)
2    11 (28.2%)

Общ брой гласове: 21
Виж целия пост
# 552
Испания ми е фаворит, така че избягвам прогнози там. Embarassed
Италия-Хърватска 2:1

Palia, аз съм родена 92ра - не много отдавна. 94та живеехме във Варна за известно време - не помня нищо оттогава, но са ми разказвали как съм скачала по кошарката вместо да спя и съм викала "мачччч, маччччч", плюс дежурното "Българи юнаци!" на раменете на баща ми, Бог да го прости. hahaha И така, като видял той, че обичам футбола, искал да ме запали по ЦСКА - цялата бащина рода са от този отбор. Обаче цялата майчина е от Левски, та майка ми тихо ме навиваше за Левски. И стана нейното. hahaha Така че... от 3-годишна някъде съм фен на Левски. После бях на 5, когато гледах някакъв мач Ливърпул-Манчестър Юнайтед с чичо си. Чичо ми е фен на Ливърпул и аз, за да го дразня, реших, че ще съм за другите. И оттогава тръгна - било е 97ма, значи. Реал Мадрид се появи в по-зрял етап - както казах, още по времето на Капело (той, мисля, 96та или 97ма стана треньор - аз малко по-късно си харесах Реал). Wink И харесах Реал заради играта, не заради инат на някого. hahaha Та това е моята история. Grinning
А относно европейски/световни - баща ми успя поне там да ме запали (съвсем несъзнателно, впрочем) по Германия - оттогава са ми слабост. Минах през период, в който харесвах и Италия, но после Испания се засили в последните години и много ми легнаха на сърце. Wink
Сори за дългия анализ, ама... отговарям на въпроса - приказка да става, както се казва. hahaha hahaha Embarassed Hug
Виж целия пост
# 553
Гласувах с две 1ци. Обаче ще подкрепям Ирландия срещу Испания.
Иначе съм си за Италия.
Виж целия пост
# 554
Гласувах с две 1ци. Обаче ще подкрепям Ирландия срещу Испания.
Иначе съм си за Италия.


+1  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия