ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 787
  • 729
# 435
От мен две 2 за днес, не искам да си и помислям за друг вариант.
Виж целия пост
# 436
Много се надявам Холандия да победи Германия, така и гласувах. Много ще им е трудно, но в противен случай губят сериозните си шансове за класиране по-напред.
Във втория мач ще заложа за Дания.
Виж целия пост
# 437
Днес съм твърдо за Дания и Холандия, така и гласувах.
Виж целия пост
# 438
Победа за Холандия и Португалия от мен, имам залог, че 1-ви в групата са Германия, а втори Холандия, така че днес спасявам Холандия.
Виж целия пост
# 439
Португалия и Холандия от мен.
Виж целия пост
# 440
Гласувах за победа на Германия и на Дания.
Виж целия пост
# 441
Какво правите вие? Как можахте, как?  smile3518 С тези прогнози, които давате искате да ми изкорените лалетата ли?  newsm09 А, не! Няма да стане, не си правете труда да залагате.  Laughing Моите хора няма да се дадат днес, защото много добре знаят, че загубата е равносилна на провал. Наистина се поизложиха срещу Дания, изобщо 90% не бяха на себе си и не знаеха къде се намират. Но хубавото е, че ще са още по-мотивирани и накрая усещам как ще си го отнесат германците. Мнооого ми се иска и се надявам да се окажа права, но ... знам ли ги.  Laughing
Само се надявам тази вечер Робен да не подава на съотборниците си друго освен бутилките с вода, защото не стига, че прецака мюнхенци, ами сега и националния ... ако ще се класират с греди да го пускат, но иначе нека си ползва безплатния билет на първия ред.  Laughing
Виж целия пост
# 442
За Дания и Холандия съм.
Датчаните ми станаха симпатични от Евро 1992. Знаех наизуст имената на играчите  Simple Smile. Всъщност от тогава гледам и футбол, повече световните и европейските първенства, отколкото другите.
Харесва ми тръпката, емоцията от победата/загубата. Вие кога се запалихте по футбола?
Виж целия пост
# 443
Аз цъкнах на Германия и Португалия, та да видим  Hug
Виж целия пост
# 444
Дания и Холандия Simple Smile
Виж целия пост
# 445
Виж целия пост
# 446
Съгласна съм, че са рендета.  Laughing Добри са, да му се невиди ... това няма смисъл дори да се опитвам да го отричам. Все пак не искам да заприличам на Джейми Карагър, който преди малко в студиото на itv1 положи изключителни усилия да подстави под съмнение качествата на Роналдо.  JoyМартинес и Кийн не си замълчаха.  Mr. Green
Виж целия пост
# 447
Днес лично и аз подлагам под съмнение качествата на Роналдо. hahaha hahaha Я малко да се стегне. Crossing Arms
Виж целия пост
# 448
Сигурно сте разбрали вече:
DI MATTEO SIGNS TWO-YEAR CONTRACT


Иначе - Айде, динамити!

Виж целия пост
# 449

Aaaaa,  не знаех. Говореше се по медиите, че ще подписва за 1 година... Явно са му дали 2. Супер.
Вече е официално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия