ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 786
  • 729
# 675
Вени, анджък, де! За същото парче говоря.

За втори път днес пишеш и ни вкарват. Whistling
Това ще ми е, повярвай  Joy  Hug! Днес имам някаква минимална успеваемост  Joy.
Виж целия пост
# 676
айде съспенса се върна  ooooh!
Виж целия пост
# 677
Мразя Ибрахимович!  newsm61 Почти колкото Пуйол го мразя!
Виж целия пост
# 678
Анелка, Честит рожден ден!!!  Hug Hug Hug!

Нямам много време за коментари,яд ме е за Дания,но още има надежда! Wink
Иначе за Испания е ясно- Симпли дъ Бест! newsm53
Утре ще съм на мач,ако не пукна от студ ще гледам как Ривър Плейт Ще влезе отново в първа Дивизия на Аржентина,където им е мястото! И между другото има и приятелски мач- Меси и приятели срещу звездите на Мексико.
Виж целия пост
# 679
Мразя Ибрахимович!  newsm61 Почти колкото Пуйол го мразя!
И аз.
 И почвам да разлюбвам Мелберг!  hahaha
Виж целия пост
# 680
Ей, Анелка, зло да те забрави - честит празник! Бъди щастлива и усмихната   bouquet.

Леле, трети път! Сигурно вЕрно съм вещица, както твърди мъжа ми  hahaha.
Виж целия пост
# 681
За безпристрастен наблюдател като мен  второто полувреме е празник на футбола.
Виж целия пост
# 682
Свеее тотално съм събудена   Mr. Green
Виж целия пост
# 683
За безпристрастен наблюдател като мен  второто полувреме е празник на футбола.
И за леко пристрастните е същото - страхотен мач!
Виж целия пост
# 684
Свеее тотално съм събудена   Mr. Green

 dancing
Виж целия пост
# 685
Уааааау, страшен гол! Shocked
Виж целия пост
# 686
Ще обере номинациите за зрелищно изпълнение  Peace.

Сиймън ли се казваше един... странен и не много успешен вратар на Англия. Мислех си, че ако пазеше той, шведите можеше и да водят  Mr. Green.
Виж целия пост
# 687
Хехе, Вени, ако Сиймън пазеше още, Англия нямаше да се класира! Mr. Green
Виж целия пост
# 688
Хехе, Вени, ако Сиймън пазеше още, Англия нямаше да се класира! Mr. Green


Ааааа, признахте Харт, а:)))
Голямо второ полувреме!
Виж целия пост
# 689
Победаааа!
Хехе, Вени, ако Сиймън пазеше още, Англия нямаше да се класира! Mr. Green


Ааааа, признахте Харт, а:)))
Голямо второ полувреме!
Що, кой е оплювал Джо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия