На море в Турция - тема 19

  • 161 787
  • 738
# 150
арт Ина, Тез тур има два полета до Анталия.
1. София - Анталия 11:10 – 12:40
    Анталия - София 08:30 – 10:10  

2.  София - Анталия 05:30 – 07:00
     Анталия - София 23:55 – 01:30 /на следващия ден/ - за тези, които не се притесняват от ранния час на тръгване към Анталия, този вариант е по-изгоден, защото се плаща една нощувка по-малко.
Виж целия пост
# 151
Права си, вторият вариант е по-добър
Виж целия пост
# 152
Права си, вторият вариант е по-добър
зависи, защото ако си с дете/деца и двата часа са кански неудобни. тази нощувка по-малко ще ти излезе през носа
Виж целия пост
# 153
Права си, вторият вариант е по-добър
зависи, защото ако си с дете/деца и двата часа са кански неудобни. тази нощувка по-малко ще ти излезе през носа

Наистина с малки деца е неудобно, въпреки че аз все с този полет пътувам, някакси най ми е на сърце Blush. До сега нямаше проблем, защото бяхме с бебешка количка и хич не й пукаше на дъщеря ми нито колко е часа, нито къде се намира - просто си заспиваше където и когато си поиска. Обаче тази година вероятно ще е по-трудно, защото и двете са вече големи за бебешки колички. Но парите наклониха везните към 6-дневните пакети, защото за нашата фамилия, разликата в цената е 400-500 лв. Пък и тази година дневния полет на Тез на връщане е толкова "дневен", че трябва да се тръгне в 4 часа сутринта от хотела, който сме избрали.
Виж целия пост
# 154
Сега имам малко време,
Моля ако някой е наясно правилно ли се ориентирам към сайта на Тез тур за почивка със самолет-явно те ги договарят като цяло, а отделни агенции ги продават?
И друго ми направи впечатление-няма ли ранни сутрешни полети на отиване и късни вечерни на връщане?
За 6-дневните почивки самолетите тръгват рано сутрин и се връщат късно вечер.
Явно малко съм закъсняла. Вече имаш необходимата информация Laughing
Виж целия пост
# 155
.... Пък и тази година дневния полет на Тез на връщане е толкова "дневен", че трябва да се тръгне в 4 часа сутринта от хотела, който сме избрали.
Факт - ние тръгнахме в 4,45 сутринта, и малко съжалих в този момент, че не избрах 6-дневна почивка.
Виж целия пост
# 156
.... Пък и тази година дневния полет на Тез на връщане е толкова "дневен", че трябва да се тръгне в 4 часа сутринта от хотела, който сме избрали.
Факт - ние тръгнахме в 4,45 сутринта, и малко съжалих в този момент, че не избрах 6-дневна почивка.
И двата полета тази година са супер "удобни". Confused
Виж целия пост
# 157
арт Ина не знам от кой град си, но ако ти е удобно с полет от Варна,писала си че искаш септември да почиваш,а чартърните програми от Варна на Тез Тур започват от 1септември,мисля че и са удобни като часово време ,ние сме с малко дете и вече трета година така ни се падат часовете Grinning

събота: Варна - Анталия 11:30 – 12:50
събота: Анталия - Варна 13:50 – 15:20
Виж целия пост
# 158
На Акватур полетите също много ги плюха тази година, но на мен ми бяха супер удобни - отиваш за вечерята и освобождаваш стаята точно в 12 преди да те вземат. Факт е, обаче че гледах хотели само в Лара заради късия трансфер. Тези, почиващи в Алания бяха стигнали в 12-1 през нощта.  Rolling Eyes
Дано от догодина да има полети и до Алания, макар че от това, което чета/гледам на снимки, постнати тук, все намирам по някой кусур на тамошните хотели.  Crazy
Виж целия пост
# 159
Дано от догодина да има полети и до Алания, макар че от това, което чета/гледам на снимки, постнати тук, все намирам по някой кусур на тамошните хотели.  Crazy

Абе да ти кажа, след Лара и IC Green Palace, трудно ще намериш хотел без кусури в Алания. Laughing Много вдигнахте летвата.


В тази връзка, чакам с нетърпение впечатленията на Мама Мони от Риксос-а.
Виж целия пост
# 160
И аз, и аз Simple Smile. Тя върна ли се?
Виж целия пост
# 161
И аз, и аз Simple Smile. Тя върна ли се?
И аз, и аз! Mr. Green Обаче почивката им, мисля, е първата седмица на юли...
Виж целия пост
# 162
И аз, и аз Simple Smile. Тя върна ли се?

Оооо, има да почакаме още... тя май не е заминавала, камо ли да се е върнала вече с впечатления. Laughing А, Сабина ме е изпреварила. Simple Smile

И за да не превръщаме темата в чат, ще споделя, че от няколко дни гледам ласт минит оферти и има наистина страхотни цени. Е вярно е, че хотелите не са най-хубавите, търсени и предпочитани, но пак има доста добри на супер цени.
Виж целия пост
# 163
И за да не превръщаме темата в чат, ще споделя, че от няколко дни гледам ласт минит оферти и има наистина страхотни цени. Е вярно е, че хотелите не са най-хубавите, търсени и предпочитани, но пак има доста добри на супер цени.
Да, има страхотни оферти, ако може човек да се организира и тръгне веднага. Cry
За съжаление това, което аз искам и търся за началото на септември, вече струва майка си и баща си.
Виж целия пост
# 164
Миналата година гледах, че има добри last minute оферти за август - освен да изчакаш и тази година до последно и да попреместиш с 1 седмица почивката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия