CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 21

  • 58 832
  • 761
# 330
Я кажете кой ми донесе късмет:  bouquet
Сега ми се обадиха за още едно интервю за утре следобед.
Пак е за магазинер,но там трябва малко английски и разбираем руски.
Ще отида,но мисля,че няма да се справя добре.
 
Благодаря за пожеланията   bouquet
Имам златен син:намерил ми подходяща вратовръзка за ризата Grinning
Виж целия пост
# 331
Хей, джоджо, нещата се нареждат!  Hug
Потръгне ли веднъж и се отприщва.
Стискаме палци и да пишеш!  fingerscrossed
Виж целия пост
# 332
момичета, малко консултация
Гледам в нашия град излизат редовно обяви за готвач-не за главен естествено
Та се чудех, понеже не виждам да има изисквания за предишен опит ако взема да се кандидатирам дали ще е нелепо с моето филологическо и журналистическо образование и практика Embarassed
Виж целия пост
# 333
момичета, малко консултация
Гледам в нашия град излизат редовно обяви за готвач-не за главен естествено
Та се чудех, понеже не виждам да има изисквания за предишен опит ако взема да се кандидатирам дали ще е нелепо с моето филологическо и журналистическо образование и практика Embarassed
според мен няма да стане
Виж целия пост
# 334
И според мен, то и аз няма да се чувствам много комфортно вероятно
Просто никъде из обявите не пише че искат предишен опит и се зачудих
Виж целия пост
# 335
момичета, малко консултация
Гледам в нашия град излизат редовно обяви за готвач-не за главен естествено
Та се чудех, понеже не виждам да има изисквания за предишен опит ако взема да се кандидатирам дали ще е нелепо с моето филологическо и журналистическо образование и практика Embarassed

това го приемам като майтап  Heart Eyes въпреки, че преди много години /когато уж нямаше безработица, а мен ме подредиха без работа по разпределение/ аз си скрих дипломата за висше и бях редом с жени с 8 клас. Но пък си е екшън  Crazy стига да си търсач на приключения. Разликата в нивата е голяма, трупаш опит за сървайвър, започваш да цениш себе си...Касиди, какви мераци изкара, стана ми интересно!
Виж целия пост
# 336
И според мен, то и аз няма да се чувствам много комфортно вероятно
Просто никъде из обявите не пише че искат предишен опит и се зачудих


Зависи от теб дали ще се чувстваш конфортно. Има хора, които са в свои води. А и ако разберат какво образование и опит имаш няма да те вземат вероятно.
Виж целия пост
# 337
Kasidy, ако не искаш да работиш като готвач, по-добре не кандидатствай. Ако имаш желание, може да пробваш като приложиш автобиография и уточниш в писмото, че  нямаш опит, но много би искала да се занимаваш в тази сфера. Обаче заплатата ти в този случай ще е минимална.
Виж целия пост
# 338
Всъщност точн отова исках да питам, но не си формулирах въпроса правилно
Няма да ме вземат защото образованието е високо или защото няма нищо общо с длъжността?

аз конфортно няма да се чувствам, защото ще ми е за първи път на такова поприще
И не говоря за капаните по плажа, където пържат цаца в гранясало олио 50-та употреба Laughing
Обявите са си за хубави ресторанти
Виж целия пост
# 339
Приготви нещо което правиш 100 % добре и го приложи като СВ. Laughing
Сега в летния сезон има недостиг,защото ,,главните" хукнаха към морето.
От познати знам,че трябва да си готов да зарежеш личния живот за да се хванеш с готвенето.
Виж целия пост
# 340
Според мен си искат опит, но това се подразбира. Затова не са го написали. Аз в хубаво заведение, не бих взела човек без опит
Виж целия пост
# 341
И според мен, то и аз няма да се чувствам много комфортно вероятно
Просто никъде из обявите не пише че искат предишен опит и се зачудих

Може да не искат опит, но поне съответното образование искат според мен. Има си специфика - едно е да готвиш вкъщи, друго - професионално - има стандарти, норми, порциони....и други сложни за непрофесионалист неща.
В случай, че искаш да се развиваш в тази насока, би могла да изкараш курс и/или да започнеш като някакъв помощник в кухня  Peace
Виж целия пост
# 342
http://www.jobs.bg/f1490524
И намек няма за подходящо образование
Ох, ще ме мотивирате да си пусна автобиографията Laughing
Виж целия пост
# 343
Ооооо ,тук имаме една мама счетоводител и майстор на торти.
Великолепни торти  Heart Eyes
Пред един сладкарски шедьовър и една диплома,избирам Тортата  Laughing
Виж целия пост
# 344
http://www.jobs.bg/f1490524
И намек няма за подходящо образование
Ох, ще ме мотивирате да си пусна автобиографията Laughing

•Енергичност
• Издръжливост
• Сръчност
• Бързина

Ето тук се крие ключа от бараката според мен  Wink Имам позната, която прави страхооотни торти, дори изпълнява поръчки. Преди известно време видя обява за сладкарски цех, кандидатства, харесаха я. Изкара 2 пробни дни. Каза, че с качеството се е справила, но е работела в пъти по-бавно от останалите работници. Прибираше се изтощена. И приключи с опитите си да стане професионален сладкар.
С горното в никакъв случай не искам да те обезкуражавам  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия