Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
-
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
-
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
-
Какви са мненията за столчетата за кола и кошничките?
-
Какви са мненията за лекарите и болниците?


Много ми се иска да се настроя положително, но тези дни нещо не ми се отдава. Първо се разстроих от болестта на малката, вчера и аз бях с температура и днес съм с Биопарокс впръсквания. После нещо се изнервих, че вече трудно се движа - боли ме крак и кръст и не ми е готино. Някой от вас случва ли му се да се разплаче от нерви - е на мен ми се случи и гледам да се крия от малката, че и тя започва да ми приглася.
.
Дрешките съм изпрала, ама нито съм ги гладила още, нито нищо - някак много лежерно го раздавам. Предишните пъти ме тресеше яка треска вече по това време - сега....

Цял ден е около140/90 и не пада. Не знам колко ще ме държат. Може да ме изпишат чак като се родят бебоците, а може да се наложи и тях по-рано да изкарат.
Ще пиша когато мога, защото там няма да имам нет. Ако има нещо важно ще пратя смс, имам номера на две момичета. Успех на всички, дано при вас всичко да е наред! Много ви прегръщам и целувки за всички 

Дано нещата да се стабилизират и малките бебешонки да постоят още малко на топло!