ЮЛИ щастие ще ни дари, бебче сладко чакаме да се роди - 17 темичка

  • 33 509
  • 741
# 450
Здравейте момичета  Grinning
Първо честито със закъснение на бъдещите татковци!   Party Time
mama_pettty - Честита годишнина! Много да се обичате и уважавате с половинката!  loveuuu
Аз тази седмица си пуснах изследванията за кръв и урина. Всичко е наред. Хемоглобинът ми е 116 и сега ми изписаха по 1 капсула желязо до раждането.
Момичета за СПИН, Васерман и Хепатит - както ми казахте 6 месеца валидност. Днес бях на запис на тонове в Токуда и докато си лежах, го прочетох на едно табло в кабинета. Тоновете са добри и следващата седмица пак съм на запис.
Момичета с болни мъници - моето дете вече е без температура. Обаче - антибиотик и обиране на сливиците със сода. Малката ми позволи да го направя няколко пъти и се радвам, че махнах налепите. Даже цветът на гърлото вече е по-поносим. Ама как ги трушна този вирус по едно и също време... Много боледуват малките в тези градини и ясли.
Нещо ме е обхванала абсолютна апатия. Ужас! cry Много ми се иска да се настроя положително, но тези дни нещо не ми се отдава. Първо се разстроих от болестта на малката, вчера и аз бях с температура и днес съм с Биопарокс впръсквания. После нещо се изнервих, че вече трудно се движа - боли ме крак и кръст и не ми е готино. Някой от вас случва ли му се да се разплаче от нерви - е на мен ми се случи и гледам да се крия от малката, че и тя започва да ми приглася.
Хайде - на Вас ви пожелавам само усмивки и до няколко дни е време някоя от първите майки да се отчете. И тогава... идва бебе лавината newsm32
Виж целия пост
# 451
Цоп и аз тук...

Честито на всички празнуващи  Hug Hug Hug

А утре ще гледаме с мама комплектчета за изписване. Дано харесам нещо за малчовци Heart Eyes.

Адашче, сега се сещам да те питам - еднакви ли ще ги обличаш? Аз моите пичове ги изписах в синьо и зелено и се сещам да ви разкажа случката от нашето изписване.

Нали пред болниците в часовете на изписвания висят онези "братя от малъъта" и свирят. Гледат - в розово облечено бебето - пеят "Назад, назад, моме Калино".... Ако бебето е в синьо - пеят "Сине, сине". А като излезнахме ние с двете парчета - и тия като засвириха една кахърна песен - дори не я разбрах коя е, ама все едно ни оплакваше  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Толкова ми бяха смешни - хахахахахахаха
Аз докато изчета - ти си писала, че си купила вече - ха честито  Hug

Биши, Кандидат мама - вие еднакво ли ще ги обличате?

Нелка, ето тук ако ти е интересно - хвърли едно око от моите спомени преди почти 5 години

А къде изчезна другото близнашко маме Dari?????????? По мои сметки трябва да е родила, ама..... някой има ли инфо??????????

Аз пък не съм се подготвила още с багажа за болницата  ooooh! Дрешките съм изпрала, ама нито съм ги гладила още, нито нищо - някак много лежерно го раздавам. Предишните пъти ме тресеше яка треска вече по това време - сега....  Whistling Whistling Whistling си правя оглушки - хахахахаха
Виж целия пост
# 452
Честит рожден ден на мъжлетата ви Simple Smile
mama_petty честита ти годишнина и още много по 10 ви желая Simple Smile
 Аз скоро не съм писала, ама то не бяха болници, чистене, пране и тем подобни работи  Laughing Laughing
Вече всичко е наред, нормализираха ми кръвното, пия си хапчетата и си стоя вкъщи на хладно (е, поне се опитвам  Laughing Laughing ). Иначе всичко за мъника е готово, само гладенето остана, но в тази жегаааа хич не ми се глади  Laughing Laughing но няма как...
Момичета, да ви се оплача днес погледнах календара... ми то не останало 2 седмици и няколко дни до термина ми  Shocked Shocked ужас много съм се стреснала...  Laughing Laughing Laughing
Хайде няма да ви занимавам много с моите глупости  Laughing Хубав ден ви желая  Hug Hug Hug Hug
   Какво лечение провеждахте Въпреки че ми казаха че нямам кръвно като ходих на консултация с кардиолог ме е хванал един страх Няма да ви казвам за какви работи си мисля Ужасно е ! Продължавам да си пия Допегит заради променящите граници и брем.
Виж целия пост
# 453
Здравейте, момичета!:) Дано всички сте добре!   bouquet

NellyDi - не, няма да ги обличам еднакво, защото са разнояйчни близначки и било важно всяка да си изгражда собствена самоличност. При еднояйчните е друго.

Момичета, от утре сутринта доктора ме иска в болницата, да съм под наблюдение. Нещо кръвното ми се качва пак, въпреки хапчетата. Sad Цял ден е около140/90 и не пада. Не знам колко ще ме държат. Може да ме изпишат чак като се родят бебоците, а може да се наложи и тях по-рано да изкарат. Sad Дано да е първото.  Praynig Ще пиша когато мога, защото там няма да имам нет. Ако има нещо важно ще пратя смс, имам номера на две момичета. Успех на всички, дано при вас всичко да е наред! Много ви прегръщам и целувки за всички Praynig Hug
Виж целия пост
# 454
Буболинка браво на теб Как бързо си се справила с налепите
 Пепи извинявам се че така питах за ЖК-то , но не те разбрах какво искаш да кажеш .
 Нели Ди направо ти завиждам за спокойствието От желанието ми да се занимавам с бебешки задължения изпрах за втори път дрешките и пак ще ги гладя Много обичам да гладя.
   Признавам си аз вече тотално не мога да излезна без кола Краката , корема също ме болят Толкова много е слезнал надолу вече че само болките ми липсват Та  и затова все казвам че не знам как ще разбера дали е настъпил момента Имам колит и съм свикнала с болките в корема.
Виж целия пост
# 455
Биши стискам палци всичко да е наред
Виж целия пост
# 456
Леле, Биши, стискам палци всичко да е наред, но по-добре там под наблюдение. А малката бонбонка има ли кой да ти гледа докато си в болницата?  Hug Hug Hug

А за дрешките - и моите са разнояйчни и ги обличах различно, но сега имаме моменти, в които много искат да са еднакви  ooooh! Whistling

silveto_niki_svetli,
ела изглади и моите  Joy Joy Joy Аз мразя да гладя  Mr. Green
Виж целия пост
# 457
Честит рожден ден на мъжлетата ви Simple Smile
mama_petty честита ти годишнина и още много по 10 ви желая Simple Smile
 Аз скоро не съм писала, ама то не бяха болници, чистене, пране и тем подобни работи  Laughing Laughing
Вече всичко е наред, нормализираха ми кръвното, пия си хапчетата и си стоя вкъщи на хладно (е, поне се опитвам  Laughing Laughing ). Иначе всичко за мъника е готово, само гладенето остана, но в тази жегаааа хич не ми се глади  Laughing Laughing но няма как...
Момичета, да ви се оплача днес погледнах календара... ми то не останало 2 седмици и няколко дни до термина ми  Shocked Shocked ужас много съм се стреснала...  Laughing Laughing Laughing
Хайде няма да ви занимавам много с моите глупости  Laughing Хубав ден ви желая  Hug Hug Hug Hug

  Какво лечение провеждахте Въпреки че ми казаха че нямам кръвно като ходих на консултация с кардиолог ме е хванал един страх Няма да ви казвам за какви работи си мисля Ужасно е ! Продължавам да си пия Допегит заради променящите граници и брем.

Допегит пия 3 х 1, иначе в болницата система ми включваха и при една екстремна ситуация и инжекция ми биха, но какво точно никой не ти казва....  Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Биши стискам палци всичко да е наред  Praynig по добре там за да си под наблюдение там ще вземат правилното решение  Hug
 
Виж целия пост
# 459
Ето ме пак мацки!  Mr. Green
Днес си бях наумила да гладя изпраните дрешки, но нещо (така и не разбрах какво, сигурно някой етикет) ми залепна по ютията и ги зарязах. Утре ще я почистя и ще продължа с гладенето.  Whistling
За моя радост поне успях да си спретна багажа за болницата. В един найлонов плик нещата, които искат при приемане и в едно сакче останалите неща. Остава само да приготвя за изписването, че иначе нашето тати кой знае какво ще ми донесе!  hahaha
Утре сутринта съм се заканила да ходя да пусна последните изследвания, дано да са добри! За Спин, Васерман и хепатит нищо не каза доки, пък и аз не се сетих да питам.  newsm78
bubolinnkata на мен от нерви не ми се е случвало да се разплача, но онзи ден гледах един концерт по телевизията със страхотни народни танцьори и така се разчуствах (много обичам народните танци, а откакто съм бременна не съм танцувала) та си поплаках.  Crazy
NellyDi много ме разсмя с тази сърцераздирателна песен при изписването, представям си гледката.  Joy
bishi777 дано не те държат до раждането! Стискам палци всичко да е ок!  Hug Praynig
И мен вече всичко почва да ме боли…имам вече и повечко контракции, е не са прекалено много, но аз до скоро нямах изобщо. Корема ми доста често се втвърдява целия. По всичко личи, че момента наближава… Crazy Mr. Green
Айде стига съм писала, че пак се олях… hahaha
Виж целия пост
# 460
Биши, и аз стискам палци. Пиши като можеш! yes
Виж целия пост
# 461
Биши много успех.Стискаме палци!
Виж целия пост
# 462
Здравейте момичета !

Първо искам да благодаря, че сте ме добавили на първата страничка:))

Котонче, козметиката на Клоран е доста добра, готин подарък ще ти спретнат. Simple Smile)

zarady , извинявай че чак сега ти отговарям, но и да седя на пс-то ми трудно вече , че тумбака опира в масата:) Чаршавчетата си ги купих от магазин в Плевен,но ги нямаха налични и ги поръчвах по каталог. Като гледам обаче в нета са по-евтини. Аз моите ги взех за 55 лв комплекта, но пък толкова ми харесват, че се замислям дали да не взема още едни онлайн обаче Simple Smile
Относно работата, да изкарахме до края:)сега си чакам медала по случая....тиквения.Simple Smile)))

Пепи, май никой не изрази мнение по въпроса с лака за нокти.Дали трябва да го махнем като доиде време за раждане ??? Аз наскоро разбрах за това. Исках да ида да ми оправят ноктите на краката понеже  за мен това вече е мисята невъзможна, но ако е забранено лакирването няма да рискувам.


Виж целия пост
# 463
Биши стискам палчета мила  fingerscrossed Дано нещата да се стабилизират и малките бебешонки да постоят още малко на топло!  Hug
Виж целия пост
# 464
Нели, не мисля да ги обличам еднакво. Даже за изписването живот и здраве мисля да им взема зелен и жълт комплект. Да видим на мен какво ще ми пеят тогава.  hahaha И кошарките не са еднакви. Купихме им една синя и една оранжева. Simple Smile Разгледах ти и аз снимчиците  Crazy   bouquet  bouquet  bouquet
Днес бях на ЖК и откачалката, която ми я води каза, че матката ми била с повишен тонус. Вчера бях на запис на тонове и нищо за контракции не ми казаха. Направо съм в чуденка, а и малко се шашнах. Слава Богу че утре пак ме викат на тонове. Поне готиният ми доктор, на който имам доверие ще погледне записа.  А в понеделник даже, живот и здраве и Бог с нас имам час и при д-р Сигридов. Дано всичко да е наред.  Praynig
Другото Нели, другарчето ми по съдба, ти как си с контракциите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия