Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
-
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
-
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
-
Какви са мненията за столчетата за кола и кошничките?
-
Какви са мненията за лекарите и болниците?





Моето раждане започна с изтичане на водите - чудесно ми беше, без никакви болки, до....1 час по-късно. Нищо не са ми предиизвиквали...А и аз бях от тия, дето си мислех, че ще ми изтекат Всичките води
Природата си се е погрижила за всичко!
И аз мисля като Павлина. Не е нужно при всички случаи да се предизвиква изкуствено раждане. А и наистина, когато ти изтекат водите в близкия час нямаш болки, просто си течеш...контракциите започват по-късно. Няма значение и без това не можем да избираме сами, как да започне раждането, важното е на финала всички да се върнем вкъщи с най-прекрасните слънца на ръце. Лека вечер!
...А за всеки случай, искала да ме види в...края на месеца
, та то аз мога дотогава, както се казва и да родя... Да не говорим, че, като питах, дали няма да ми направят запис на тоновете, ми заявиха, че не било нужно, защото всичко било наред и това се правело, едва ли не като влезеш да раждаш
. Просто не знам какво да мисля и да ви кажа. Спомням си, че бяхте коментирали разни стойностти, но не мога да се сетя в коя тема, за да видя дали пък всъщност нещата не са наред...Но, определено
. 
.
Видях и снимките, били са много сладички двамката гушнати един в друг
Изобщо представям си каква емоция и щастие е да се сдобиеш с двечки накуп 

Чудна работа......

