ЮЛИ щастие ще ни дари, бебче сладко чакаме да се роди - 17 темичка

  • 33 508
  • 741
# 480
srcs, на горното ниво. Мен пък ме притеснява дупката, която се получава отдолу.
Виж целия пост
# 481
celika, да и на мен ми е доста грозна тази дупка. Днес ще пробвам да поставя обиколника и ще видя дали ще се скрие.
Виж целия пост
# 482
celika благодаря ти мила за успокоението,но проблема си е в мен Hug Аз съм станала параноична,поне така твърди съпруга Embarassed но след ужаса на преждевременното раждане който вече съм преживяла,сега най малкото ме докарва до нервни кризи.Притесненията ми може да не са основателни,малкия да върви добре в нормите,но докато не вляза в деветия явно ще съм на тръни.А и оплакванията ми напоследък имам чувството че аз си ги докарвам,но се моля само да устискаме още малко Simple Smile
Виж целия пост
# 483
Добро утро ! Много добре ми подейства разказа на Айдин Аз пък си представях контракциите като морски вълни /която се надига и после пада/ С тази брем. не се чувствам обаче толкова смела за раждането както с първата.
 Дупката за която говорите на кошарката аз съм я запълнила със пелени и дрешки които не са подходящи за сезона ама и то с тая мрежа почти не се вижда нищо Иначе идеята с обиколника там е добра .
 r@li когато аз преживях една загуба спасението ми беше да ходя по-често на църква и да вярвам че всичко ще бъде наред Той страха винаги си остава докато не гушнеш бебчето. Стискам палци малко остана Мисли позитивно и по-бързо и леко ще минават дните
 Ние днес ще направим пак едно разхлаждане в Банкя
 Хубав ден !
Виж целия пост
# 484
Здравейте, момичета!
r@li, silveto_niki_svetli, аз съм същата параноичка. Страхът не ме пуска нито за секунда. Аз също изгубих първото си дете и сега постоянно съм на педал. Нормална защитна реакция е според мен. Моля се всеки ден на Бог, да е милостив и да ни пази както до сега!  Praynig
За ЖК, мен вчера ме натириха от там вече. Пожелаха ми успех и това е. За 8 месеца имам пуснати само веднъж изследвания. Нито един влагалищен секрет, никакви записи на тонове, даже меренето на кръвно и тегленето си бяха моя отговорност. Само ме питаше на консултацията и записваше. Вчера ми обясни, че така правела понеже съм много съвестна и отговорна. А се водя уж рискова, с един спонтанен, бременна с близнаци, с кръвно... Rolling Eyes Изобщо не съм разчитала на нея. Да е жив и здрав д-р Сигридов, който ни спасява и ни добута до тук и д-р Иванов от Ст.Загора, който се грижи много отговорно за нас!
Виж целия пост
# 485
Добро утро мамчета! Simple Smileискам да ви питам ваще бебчета,които са в 34 г.с. клко тежат?аз съм в 34-та и вчера доки каза че беба е 2,450 и че е в нормата,но на мен защо ли ми се струва малко Simple Smile
Виж целия пост
# 486
Момичета, добро утро! Hug

Радвам се, че вие харесал линка за раждането на Айдин!

За държавната ЖК какво да ви кажа, няма смисъл да казвам колко са зле нещата там... вие си знаете. Въобще не трябва да се разчита на тях. Моя доктор по ЗК хал хабер си няма какви проблеми съм имала по време на бременноста и какво съм пила и т.н. Той само като регистратор ми води кг., картон, болничен и т.н. Да не говорим, че за бременност с близнаци след 35г ми се полагат 4 ехографа и още изследвания - нищо, гледал ме е два пъти на един стар апарат и аз затова и не се натискам. Както казва и Кандидат мама, Сигридов да е жив и здрав...

Сега излизам с мама на кратка разходчица и после ще се включа пак.  Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Аз пък съм доволна от моята докторка, която ми води ЖК по ЗК.  Единствено запис на тонове не ми е правила досега, но съм убедена, че не е сметнала за необходимо и затова. Слуша беба с дървена слушалка последните два пъти.
Виж целия пост
# 488
Добро утро мамчета!
Моята кака я взеха сутринта на плаж мои приятелки и сега си пия кафето пред компа и ви чета!
Srcs  пак заповядай мила! И нашата кошарка е на горното ниво! Така ще е приблизително докъм 8 месец когато почнат да се изправят бебочетата, а при някои може би и по-рано ще се наложи да се смъкват нивата!
Юлски изгрев казали са ти че са ти нормални изследванията, защото е нормално при бременна хемоглобина и да е толкова. За бактериите – незнам, но и мен тонове ми слушаха само два пъти и каза че ще слуша вече ако пренося бебо. Така че не се ядосвай!  Simple Smile
Бамбуче, лак не се слага особено на мамите които ще раждат секцио, по посиняването на ноктите се разбира ако има проблем!  Simple Smile
Нели Ди ама те големи сладури, много им се израдвах, забавно ви е било на изписването.
The orange cat не се притеснявай мила, когато тогава, важното е всичко да е наред, и на теб леко и безпроблемно раждане!  Hug
Роли и аз да ти кажа, не се доверявай толкова на тези ехографски измервания много пъти сме говорили затова! Гледай си спокойно бременността, всичко ще е наред!  Hug
Силвето контракциите са точно като морски вълни мила, идва, има пик, отива си, но идва следващата!  Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Здравейте момичета  wavey
Аз съм от Юнските мами и влизам да ви пожелая УСПЕХ защото:Юлски мами, стягайте багажа, че при нас бебевалежа започна още през май.
Желая на всяка една от вас успешно раждане и един прекрасен финал  baby_neutral
Виж целия пост
# 490
Здравейте, сладурки!
Биши, стискам палци всичко да е наред. Щом така са преценили, значи така е най-добре.
Нели, много сладки снимки, разчувствах се!
nadenceto6640, благодаря за пожеланията! На вас да са ви живи и здрави дечицата!
Нинче, Кате, и аз смятам да раждам в Тина Киркова. Нинче, ние с теб сме и с близък терим, така че може да се засечем Simple Smile
Сега ви желая хубав ден!
Виж целия пост
# 491
Nins87 аз се водих по списъците от темата за раждане в ТК. На първа страница има снимка, на списъка с какъв багаж трябва да се постъпва, независимо дали е за раждане или в патологичното. Ако искаш го виж и ти.  Hug
nelinadg разказа на Аидин, наистина е много окуражаващ. Ето такива неща трябва да се разказват на жените като нас, на които им предстои раждане! Благодаря ти, че си пуснала линка.  Hug
the orange cat щом следят лекарите водите и плацентата, всичко ще е наред. Знам от моя лекар, че в такива случаи е по-добре за самото бебче да го извадят по-раничко. Стискам палци и ти желая късмет!  Hug
r@li опитай се да си възможно най-спокойна. Сигурна съм, че бебчо си е наред!  Hug
adiiitooo на мен даже ми се вижда множко, моя бебок в 35 г.с. беше 2300 гр. Но както сме говорили и преди в тези седмици вече си растат индивидуално бебоците и щом док ти казва, че е в норми, не се притеснявай.   bouquet
Ох, милички големи болки, голямо нещо тази нощ. Както ви бях казала имахме гости и си легнах в 2 часа, не ми се спеше. За сметка на това цяла вечер и цяла нощ имах болки в корема и кръста и корема ми беше супер твърд през повечето време…тази сутрин пак станах с болки  и твърд корем и се чудя дали да пия но-шпа  ooooh!. Снощи пих две за да мога да поспя. Моето мъжле днес е на работа, а вечерта ще ходи на полянка на РД на братовчед му, но аз хич не се чувствам ок този път и отказах ходенето. Предупредих го да внимава с ракииките, че да не се наложи да го викам по спешност. Оплаках се!  Mr. Green
Прекрасен ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 492
Кате, мерси, ще го погледна и аз Simple Smile  Hug
Съни, аз ще съм секцио, викат ме на 2ри да отида и да лежа малко там и после - секцио, ако до тогава не съм родила, разбира се  Grinning ще се радвам дасе засечем  Hug
Виж целия пост
# 493
Здравейте мамчета,
Srcs за първите месеци на горното ниво е матрака. И ние там го сложихме.
И от две седмици се каня да ви кажа и все забравям  ooooh! като съвет, да си сглобите дървените легълца по раничко, че са доста миризливи. Като всяка нова мебел де. И си мисля че ако е прясно сглобено на бебето няма да му е много комфортно да му мирише на дърво и лепило  Peace.

Биши късмет мила. Сигурна съм че всичко ще е наред  Hug.
 
Наденцето6640 благодаря мила за пожеланията  Hug. Мило ми стана като се замислям че съвсем, ама съвсем не остана  Hug. Успех и на вас с бебешорите. Да са ви мнооого здравички и милички.

Доста си говорихме за прахове и да споделя вече опит. От Тео бебе съм тотално разочарована  Crossing Arms. Взех си течен с лайка, защото мирише много хубаво. Пуснах една пералня с наши дрехи без омекотител първо. Ами грам никаква миризма и дрехите едни твърди ми стояха. Върнах ги пак в пералнята за едно плакнене с омекотител. Вчера купих персил - еми разликата е от земята до небето. Изкарах си ги пак без омекотител и дрехите миришат на чисто и едни пухкави. Така че Теото остава за пералните на кучето с повечко омекотител  Mr. Green, а за принцесата Персил.

Момичета на мен болежките съвсем ми изчезнаха  newsm78. От известно време се чувствам страхотно. Все едно съм в 6тия месец, а не в 9тия. Нито кръст, нито корем, само малко контракции и отекли крака. И много енергична се чувствам. Много странно, мислех че сега ще е най-зле, пък аз се чувствам перфектно  Shocked Laughing.

Днес заминаваме на село, че имаме семейна сбирка. Дано всичко е наред, че си е на час път от Пловдив. Те не ми даваха да ходя, но пък аз казах че няма как да пропусна веселбата. Та дано се върнем утре и пак да се похваля, че се чувствам добре  Hug.

Приятен уикенд от мен и внимавайте с жегата  Hug.
Виж целия пост
# 494
Пък нашето легълце изобщо не мирише.
А Тео бебе мирише на натурален сапун. Поне моя прах, който е с алое вера. Персил-а пък се оказа за бяло пране и при следващото пране пак трябва Тео-то да ползвам, че вече ме е страх да не прецакам и новия комплект за изписване, въпреки, че на стария почти не му личи и се чудя дали все пак да не ползвам него, че в новия ми се виждат по-големички дрешките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия