Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за дълбоко почистващия шампоан и маската на Macadamia?
Какви са препоръчителните продукти за сутрешно изглаждане и подреждане на косата?
Какви са препоръките за продукти за слънцезащита на косата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за дълбоко почистващия шампоан и маската на Macadamia?
-
Какви са препоръчителните продукти за сутрешно изглаждане и подреждане на косата?
-
Какви са препоръките за продукти за слънцезащита на косата?
-
Какви са мненията за ампулките на Фито и маската на Лореал?
-
Какви са очакванията ви за продуктите, които питате?

, но е меко казано неприятно..

Косата ми се изсуши много и доби ужасен вид
Понеже съм много доволна от серията на Wella enrich,днес си поръчах и пяната от серията.Пише че подхранва косата.Много се надявам косата да изглежда по-добре с нея,защото сега каквото и да сложа,косата ми е като слама
Някой да е ползвал тази пяна,да ми каже в аванс какво да очаквам 


Днес се минах още 2 пъти...Така косата ми се изсуши още повече,да не говоря за скалпа...Мих се с Клоран за боядисана коса вчера,а днес с милк шейк за боядисана коса...После маска за боядисана коса...Обаче освен страхотен цвят,нямам никакъв друг плюс 
не само си позволи, направо кажи още
