Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 507
  • 746
# 180
Момичета,от жегата косата стана неконтрилируема.
Изправям я примерно сутринта,след 30 мин е пак като на кокер шпаньол,дайте идеи за продукт ,да си стои такава,каквато искам  Embarassed

Аз съм изключително доволна от гела за изправяне на Лакме.

Да похваля и възстановяващата маска за зряла коса с масло от карите на Wella. Страхотна е! Sunglasses
Виж целия пост
# 181
Исках да кажа,че ще си поръчам Glistening shampoo 250 мл за мен и маска.Терапията ще си я правя в салона веднъж месечно.Благодаря ти ще избера между млечната и аргановата. Hug

Този гел на Лакме има ли фиксация?
Виж целия пост
# 182
+1 за гела на лакме  Peace и аз съм доволна от него а и е доста икономичен....ползвам го от декември и имам чуството че не е мръднал....
Виж целия пост
# 183
Fantazia... да, благодаря, жълтата е с най-слаба фиксация, но по описанието ефекта трябва да е Уау, но явно не е  Simple Smile Благодаря ти за коментара.

А тези на Milk shake, последно салона, в който ходих забелязах, че като започваше да ме суши ми сложи нещо, което беше в шише с помпа и пишеше, че е с арган, но не знам какво, от него ми стана косата точно, както сега искам да бъде - пригладена, мека, жива. Кое ли е било, не знам  newsm78

вероятно арганоивия финиш

Виж целия пост
# 184
a.l.e.n.a ами не знам, беше в плътно бяло шише, но може разфасовката за салона да е била просто в друга опаковка  newsm78 Исках да си го взема, но не се продаваше в салона, а така и не разбрах точно какво е.

А сега се сетих, относно копринения комплекс на CHI - дали много опъва косата? Понеже на мен ми е чуплива косата и ми се иска, като я оставям да съхне сама да си остава на вълни, дали това ще я изпъва или я оставя летлива?

Аз също имам продукта за изправяне на Lakme, само че защитния спрей, а не крема и също съм много доволна, косата си седи права цял ден, няма мърдане и става доста приятна на допир  Peace
Виж целия пост
# 185
литровите опаковки изглеждат така



но не съм виждала арганов финиш от литър, може да има  Peace

при мен косата остава на вълни след коприната  Peace
Виж целия пост
# 186
Уф, тези Милкшейк не ги ли продават в някакъв онлайн магазин с бърза доставка?  Thinking Много искам да ги пробвам  Crazy Само една терапия пробвах и ми хареса, особено миризмата  Flutter Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 187
Както и предположих - възстановяващият балсам Moroccanoil е със съвършено различно усещане от Macadamia.

Нямах представа, че е възможно(въпреки, че на бутилката ясно пишеше) косата ми да е едновременно тежка, жилава, но и мека и хидратирана. Чувствам я толкова напоена, че сякаш ще текнат капчици вода.   Heart Eyes

Леко ми напомни за 2-минутния реконструктор, но по-богат и пълноценен. През цялото време косата ми беше толкова хлъзгава, че едва я задържах в ръцете си, за да отмия балсама.

Ароматът е дискретен и приятен.

Ще видим във времето как ще е балсамът, но заедно с Macadamia, дава заявка да е сред фаворитите за мен.   Flutter
Виж целия пост
# 188
Фийлинг, сега с това описание ме нави да го пробвам! Ще го добавя в следващата поръчка непременно! Crazy
Това визираш, нали:
http://www.enzo.bg/kozmetika/moroccanoil/moroccanoil-repair-kond … nditioner-250-ml/
Виж целия пост
# 189
Този гел на Лакме има ли фиксация?
Няма.
Виж целия пост
# 190
Момичета,от жегата косата стана неконтрилируема.
Изправям я примерно сутринта,след 30 мин е пак като на кокер шпаньол,дайте идеи за продукт ,да си стои такава,каквато искам  Embarassed

Аз съм изключително доволна от гела за изправяне на Лакме.

Да похваля и възстановяващата маска за зряла коса с масло от карите на Wella. Страхотна е! Sunglasses
Благодаря,ще го погледна  Peace
Виж целия пост
# 191
 Здравейте дами ,
моля за съвет  Praynig Насочила съм се към два шампоана http://www.enzo.bg/kozmetika/tigi/tigi-catwalk-your-highness-vol … g-shampoo-750-ml/ и http://www.enzo.bg/kozmetika/tigi/tigi-s-factor-diamond-dreams-s … sashampoo-750-ml/ В момента съм с Керазтас за обем , но искам да го сменя . Кой бихте ми препоръчали , иска ми се нещо на Tigi , но приемам и други предложения:Simple Smile)))
Виж целия пост
# 192
Както и предположих - възстановяващият балсам Moroccanoil е със съвършено различно усещане от Macadamia.

Нямах представа, че е възможно(въпреки, че на бутилката ясно пишеше) косата ми да е едновременно тежка, жилава, но и мека и хидратирана. Чувствам я толкова напоена, че сякаш ще текнат капчици вода.   Heart Eyes

Леко ми напомни за 2-минутния реконструктор, но по-богат и пълноценен. През цялото време косата ми беше толкова хлъзгава, че едва я задържах в ръцете си, за да отмия балсама.

Ароматът е дискретен и приятен.

Ще видим във времето как ще е балсамът, но заедно с Macadamia, дава заявка да е сред фаворитите за мен.   Flutter
Е не, сега и този балсам ще трябва да купувам  Laughing Описанието звучи страхотно, точно какво искам да постигна.
Виж целия пост
# 193
Фийлинг, сега с това описание ме нави да го пробвам! Ще го добавя в следващата поръчка непременно! Crazy
Това визираш, нали:
http://www.enzo.bg/kozmetika/moroccanoil/moroccanoil-repair-kond … nditioner-250-ml/

Този е, да.   Wink
Виж целия пост
# 194
Днес пробвах да си пригладя косата с кристали и ефекта беше нулев  Close
Та в крайна сметка се колебая между коприната на CHI, която a.l.e.n.a ми препоръча и крема за силно изтощени краища на Лореал - http://zlatnaribka.com/krem-za-silno-iztoshteni-kraishta-loreal- … -ml-237-2859.html някой да сподели впечатление за него?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия