Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 507
  • 746
# 240
Един въпрос. Как използвате балсам и маска за коса? На всяко миене след шампоана слагате балсам и след изплакване слагате и маската или на всяко миене редувате: шампоан-балсам, а на следващото миене шампоан-маска? Дано да съм се изразила ясно. Peace
Виж целия пост
# 241
Airborne, с Л2 можеш ли да сравниш, ако си ползвала?

От доста време го гледам, но се старая да спра да трупам вече(не, че така изглежда в темата за
придобивки   Blush  , но... ).
Л2 ми е любим, не оставам без него Simple Smile И ароматът му е неповторим Heart Eyes  Матрикс е също толкова лек, но аз днес за пръв път го ползвах /обилно пръскане Blush/ и нямам дълготрайни впечатления. Струва ми се идеален  за суха коса. И разпръсква хубаво - на облаче, не на струя.

п.п. Аз спрях с опитите да спра да трупам. Колкото повече опитвам - толкова повече ми се увеличават продуктите,  понякога пристигат неща, които дори не помня да съм поръчвала  Mr. GreenТрагедия..
Не пиша често тук /заета съм с трупане Laughing/, но ви чета Hug
Виж целия пост
# 242
Един въпрос. Как използвате балсам и маска за коса? На всяко миене след шампоана слагате балсам и след изплакване слагате и маската или на всяко миене редувате: шампоан-балсам, а на следващото миене шампоан-маска? Дано да съм се изразила ясно. Peace

ако става въпрос за двете грижи с отмиване - не ги ползвам последователно; или балсам, или маска  Peace
Виж целия пост
# 243
Един въпрос. Как използвате балсам и маска за коса? На всяко миене след шампоана слагате балсам и след изплакване слагате и маската или на всяко миене редувате: шампоан-балсам, а на следващото миене шампоан-маска? Дано да съм се изразила ясно. Peace
               BBeLLa ,аз лично на всяко миене процедирам така:шампоан,маска и накрая балсам Peace
Виж целия пост
# 244
Един въпрос. Как използвате балсам и маска за коса? На всяко миене след шампоана слагате балсам и след изплакване слагате и маската или на всяко миене редувате: шампоан-балсам, а на следващото миене шампоан-маска? Дано да съм се изразила ясно. Peace

ако става въпрос за двете грижи с отмиване - не ги ползвам последователно; или балсам, или маска  Peace

Така ги ползвам и аз, но не знаех дали е правилно. Благодаря!!!  bouquet
Виж целия пост
# 245
повечето балсами т.нар conditioner са по-леки от маските; балсамите имат за цел основно да кондиционират косата и скалпа след шампоана

докато маската има и терапевтичен ефект, по-силна е

разбира се - всеки производител кръщава продуктите, както прецени и има силни и слаби маски....
Виж целия пост
# 246
Airborne,      bouquet
Аз също обожавам Л2 и гледам винаги да го имам в наличност.   Blush   Следващия път може да пробвам двуфазния на Матрикс, пък да видим.   Wink
Последно с балсама без отмиване на МШ, но въпреки положителните отзиви тук, не се спогодихме и го подарих.
Виж целия пост
# 247
Момичета, днес си купих от фризьорката шампоан на Лореал, но не виждам срок на годност. Някой да ме ориентира, по вашите има ли? Не е редно да няма.
Професионалните серии и козметиката от по-висок клас принципно имат на опаковката производствен код състоящ се или само от цифри или комбинация от цифри и букви!Напиши го в този калкулатор и ще ти излезе срока на годност!
http://checkcosmetic.net/
Виж целия пост
# 248
Здравейте! Аз си влизам в темата директно с питане за моята косица. Имам много тънка, слаба и рядка коса, която се омазнява лесно, без обем....и ужасен косопад. Преди баня й слагам Стимуланта на Икаров, но ефект не забелязвам...  Sad Embarassed За косопада ползвам сега едни на ампули на Dency(май така се казваха, с плацента... newsm78) -за ефект не мога да кажа още, но не вярвам че ще помогне...
Та бихте ли ми препоръчали шампоани, маски, балсами от професионалните серии( макар че от последните две ми се омазнява бързо косата)
Виж целия пост
# 249
като се говори за косопад - първо двете теми са:

1. знаеш ли причината за косопада
2. ходила ли си на лекар
Виж целия пост
# 250
Здравейте момичета, ползвам Kerastase satin bain 2 и маска maskintez, но мисля че костата ми взе много да се лигави, не държи прическа, бързо се омазнава, явно трябва да рведувам, имам Joico Color Endure Shampoo For Long Lasting Color , шампоан и балсам, както и реконструктора. Дали да не мина пак на тях, или трябва нещо ново да взема. И моля препоръчайте ми нещо за преса. На CHI термозащитата не се спогодихме.

ПП: L2 това ли е -Двуфазен балсам без изплакване Lakme L2? Става ли за преди преса?
Виж целия пост
# 251
за него, може преди преса, но не само той

трябва да въведеш нещо по-протеиново, кой реконструктор на джойко имаш предвид  newsm78
Виж целия пост
# 252
като се говори за косопад - първо двете теми са:

1. знаеш ли причината за косопада
2. ходила ли си на лекар
Личния лекар ми беше пуснал изследване на един хормон и каза, че ако той е наред, и останалите ще са така...И така си и беше, но сега не мога да кажа кой е бил той-довечера като се прибера. Може би трябва да ида на ендокринолог, но все не остава време за него. Sad
Виж целия пост
# 253
Илиянчето, L2 не пази косъма от сешоар или преса, той подхранва и затваря люспиците, за да засияе косата.    Peace

Според мен по-универсалния продукт за защита при топлинна обработка е млякото Хрома Термик. Бих препоръчала него.   Peace
http://zlatnaribka.com/termichno-mlqko-za-boqdisana-kosa-kerasta … -ml-299-1373.html

Цимент Термик е по-силен, някои дами усещат косата си по-плътна след него. Може би за преса е по-подходящ.
http://zlatnaribka.com/termichno-mlqko-kerastase-ciment-thermiqu … -ml-296-1364.html


darii_iv, моят фаворит измежду противокосопадните шампоани, е този на Чи:
http://zlatnaribka.com/shampoan-protiv-kosopad-za-tretirana-kosa … -ml-278-2080.html

Ампули бих избрала между   http://www.multipharm.eu/product/218/revalid-revalid-ampuli-prot … kosopad-20br.html   и    http://zlatnaribka.com/serum-za-rastej-na-kosata-schwarzkopf-hai … -ml-464-3698.html

Добавки:    http://www.iherb.com/Country-Life-Gluten-Free-Maxi-Hair-Time-Rel … e-90-Tablets/1714

Много е важно обаче наистина да се изясни каква е причината. Желая ти успех!     Hug
Виж целия пост
# 254
като се говори за косопад - първо двете теми са:

1. знаеш ли причината за косопада
2. ходила ли си на лекар
Личния лекар ми беше пуснал изследване на един хормон и каза, че ако той е наред, и останалите ще са така...И така си и беше, но сега не мога да кажа кой е бил той-довечера като се прибера. Може би трябва да ида на ендокринолог, но все не остава време за него. Sad

един хормон не стига, наистина по-добре отиди на ендокринолог или трихолог, защото косопадът е симптом за нещо друго  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия