Вие плюскате ли на плажа като за последно?

  • 28 793
  • 705
# 30
Мидичка, не съм забелязала да си дезинфекцират ръцете, напротив изтупват пясъка и заръфат филиите...
Добре, детето ако много огладнее... аз говоря за възрастни хора дето опъват софрата на плажа  Tired
Да, и пушат също, а фасовете ги забучват в пясъка  Naughty
E, точно пък на южния дават на всеки кофичка с пясък за фасовете. нещо послъгваш ми се струва.
На плажа под хепи на басейна нищо не съм видяла да дават. Peace
Виж целия пост
# 31
Фу, не стига, че им висят циците, ами и плюскат  Crossing Arms

LUCKY14, досега къде си ходила на море?
Виж целия пост
# 32
Фу, не стига, че им висят циците, ами и плюскат  Crossing Arms

LUCKY14, досега къде си ходила на море?
На много места, но не искам да предизвиквам излишни нападки  Peace
Виж целия пост
# 33
Фу, не стига, че им висят циците, ами и плюскат  Crossing Arms

LUCKY14, досега къде си ходила на море?
На много места, но не искам да предизвиквам излишни нападки  Peace

мисля, че вече пропусна момента за това...
Виж целия пост
# 34
Да, ям. Често и по много. И децата ми ядат. Носим голяма хладилна чанта със сок, вода, плодове, сандвичи.


А, и циците ми висят, кво да прайш не са кат едно време.
Виж целия пост
# 35
Защото някои се познаха, много съжалявам за което. Wink
Виж целия пост
# 36
А, и циците ми висят, кво да прайш не са кат едно време.
Това е съвсем в реда на нещата  Peace
Виж целия пост
# 37
Ако съм на твое място, ще им се накарам на тези с филиите, увисналите цици и задници, а целулитните - направо ще ги наритам. Може ли да ти развалят изгледа по такъв просташки начин на тебе - аристократката с фини, изискани и дискретни маниери, която не дебне и не обсъжда хората, защото знае, че за всеки има място под слънцето и никой на никого не може да се меси в начина на живот, стига да не си навлизат в личното пространство. Whistling
Дългичко стана, но не е сложно. Надявам се да схванеш. Wink
 202uu
Схванах, но нали се сещаш че щом съм тук и аз съм една от тях,
 само дето няма как да ми се случи да си занеса сирене и домати на плажа.
Нищо не се сещам, защото това е някакъв твой комплекс.
Ако ще водя чуждоземни приятели на плажа, последното нещо, което ще ме интересува е кой ходи на плажа, дали плюска там и как изглежда. А камо ли да се оприличавам на някого. Crazy
Гледай си пофтата и другите не ги мисли. Плажът е за всички. Ти няма как да контролираш как изглеждат хората или пък какво ядат.
Виж целия пост
# 38
Миналата година два пъти водих детето на южния точно под ролбата, заради пързалката. докато седнеш под чадъра веднага идват и ти носят една саксия пълна с пясък специално за фасовете и точно там пясъка беше много чист. Нито фас съм видяла, нито тревичка.
Виж целия пост
# 39
Миналата година два пъти водих детето на южния точно под ролбата, заради пързалката. докато седнеш под чадъра веднага идват и ти носят една саксия пълна с пясък специално за фасовете и точно там пясъка беше много чисто. Нито фас съм видяла, нито тревичка.
Утре отивам на ролбата, ще видя там как е
Виж целия пост
# 40
Време е да изпреварим французите и в отговор на тяхната наредба за забрана на тютюнопушенето на плажа да въведем стриктна забрана за хранояденето (плюскотъпченето?) по нашата плажна ивица. Всички с филиите лютеница, буците сирене, скари-мари и квот друго е там, марш горе на улицата. Прави.

Пък тия с висящите части хич да не се ослушват, за тях направо забрана за достъп.
Виж целия пост
# 41
Време е да изпреварим французите и в отговор на тяхната наредба за забрана на тютюнопушенето на плажа да въведем стриктна забрана за хранояденето по нашата плажна ивица. Всички с филиите лютеница, буците сирене, скари-мари и квот друго е там, марш горе на улицата. Прави.

Пък тия с висящите части хич да не се ослушват, за тях направо забрана за достъп.
Подсмрък,  Cry Cry Cry, а да дишаме на плажа може ли?
Виж целия пост
# 42
Време е да изпреварим французите и в отговор на тяхната наредба за забрана на тютюнопушенето на плажа да въведем стриктна забрана за хранояденето (плюскотъпченето?) по нашата плажна ивица. Всички с филиите лютеница, буците сирене, скари-мари и квот друго е там, марш горе на улицата. Прави.

Пък тия с висящите части хич да не се ослушват, за тях направо забрана за достъп.
smile3508
Виж целия пост
# 43
Не бе - целулитните и висящите не са хора. Crazy На сапун! smile3513
Мдааа. Слънцето е било доста силно тези дни...  Ударило е някои хора в слабото място...Whistling
Виж целия пост
# 44
Кажи къде ходиш на плаж, че да не ти развалям гледката или поне да си навия циците на стегнато руло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия