Приятели или врагове!

  • 6 660
  • 83
# 75
Воюваме ли помежду си или търсим себеподобни....Срещу света ли сме или имаме нужда от него, макар да го отричаме....инатим ли се или просто сме такива....

Аз разпускам, милон пъти съм го казвала. И воювам същевременно. Нищо не търся, съм себе си.
Виж целия пост
# 76
Хубави познати имам от отчетните само, там нямаше заяждане и набиване на канчета, най-вероятно поради тази причина съм ги открила в онзи подфорум!
Врагове и приятели не търся тук, има много неприятни хора, но се срещат и нормални, добри хора, които са стъпили в реалността, не фантазират и летят в облаците!
Виж целия пост
# 77
Не търся. Те сами се появяват.

п.с.
Де са на тумбето циците и защо си е сменила ника?
Ще пусна една подписка да забранят тези заблуждаващи маневри.
Виж целия пост
# 78
п.с.
Де са на тумбето циците и защо си е сменила ника?
 
Ника да сменя, но аватара да не пипа Laughing
Виж целия пост
# 79
Тумбе, дека си? Започнахме вече да хвърляме боб за теб и да те издирваме из дебрите на форума.

По темата:
Абсолютно нищо не търся, но намирам много приятни и интересни хора. Откривам хора с които ми е приятно да общувам виртуално. Срещам и много неприятни личности, но предпочитам да ги избягвам. Винаги съм смятала писането по форуми за пълна простотия, но ето че човек мени възгледите си. Сега съм един вид пристрастена към форума и ми е много хубаво тук. В свободното си време опознавам задочно други потребители. Обичам да коментирам филми и книги, а вкъщи мъжа ми нито чете, нито сяда да гледа филм с мен. Тук намирам хора със сходни интереси, има с кой да обсъдя поредната ТВ драма. Mr. Green Приятелство е много далечна дума, нямам приятели тук, но имам страхотни познати. А приятели в живота имам доста, защото съм по начало много контактна и общителна. Друго освен да са ми здрави всички, които обичам не искам. Пари в гроба няма да отнесе никой. Спомените и хората сса за цял живот.
Виж целия пост
# 80
Тука съм момичета и момчета! Ето ме в цялата ми прелест Laughing Stop Wink !
Никой не ме е обидил или нагрубил във Форума, всичко е наред!
И обещавам да не си сменям вече ника, както и гордо размятаните мърдащи прелести!
Ми, че те са за вас, за да ви усмихват и да ви създават настроение!
Прегръдки! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 81
Ох, Тумбе, вече ще спя спокойно. А съвсем сериозно обмислях дали да не подам сигнал за нелегален трафик на пернати, садистично скрити в дамски прелести.
Виж целия пост
# 82
Богиии Laughing Wink Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 83
Папагал да си на тези времена ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия