ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::19::..

  • 22 612
  • 729
# 630
Разби ми сърцето тоз луничко, отивам да отворя бутилката ризлинг за спешни случаи newsm45
Виж целия пост
# 631
Никога не съм харесвала националния отбор на Италия, дори и онези красавците..... за това сега съм доволна - тия Еспаньолите са ми по - близки по кръв))))))))))
Аз пък ,Шами,да ти кажа,винаги съм ги харесвала.......обаче само на външен вид! Wink

Роми, значи ли това, че ние с теб за мъже няма как да спорим)))))))))))))))

НАЗДРАВЕ!!!



Ми можем да измислим други прийоми.......  newsm78,примерно да се гъделичкаме до победа! Обаче ще ме натръшкаш много бързо ....като Испания-Италия на Европейско Първенство! hahaha
Виж целия пост
# 632
Айде честито на Испания вече официално)))))))))
Виж целия пост
# 633
Видяхте ли Вийя и Пуйол,пращащи смс-и! Laughing

И сега някой да каже нещо за скучните испанци?! newsm44 newsm68

Язък за Супер-Марио,честно,жал ми стана!
Виж целия пост
# 634
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Никаква милост нямате.....приятели.........
Виж целия пост
# 635
Честито на испанците!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 636
Честито на испанците. Заслужена победа.

А Балотели какъв е селянин, не заслужава легендарния номер 9 #Cussing out
Виж целия пост
# 637
Ау, това момиченце с Торес е разкошно  Heart Eyes!

Честита победа на Испания! Повече от заслужена е.
Виж целия пост
# 638
Съжалявам! Аз съм виновна. Бях за холандците, хърватите, украинците, англичаните /щото ми харесаха уж  Laughing/ и италианците ... и к'во стана? Всички изгубихА. Бийте ме сега. Аз се чудя къде да ходя да рева.  Laughing Можете да ме екстрадирате в Амстердам, примерно.  Joy
Виж целия пост
# 639
Ау, това момиченце с Торес е разкошно  Heart Eyes!
И аз това идвам да напиша, на Нандо наследниците са уникални чаровници като него Party. А той- татко-мечта Heart Eyes
Виж целия пост
# 640
Ау, това момиченце с Торес е разкошно  Heart Eyes!
И аз това идвам да напиша, на Нандо наследниците са уникални чаровници като него Party. А той- татко-мечта Heart Eyes
О, не знаех, че това са неговите дечица!
Виж целия пост
# 641
Неговите са, момиченцето и момченцето с деветките на фланелките. А с каква любов само им се усмихваше, ахх, разчувствах се Heart Eyes

А при вида на тъжното лижце на Пирло ми се прирева Sad
Виж целия пост
# 642
Съжалявам! Аз съм виновна. Бях за холандците, хърватите, украинците, англичаните /щото ми харесаха уж  Laughing/ и италианците ... и к'во стана? Всички изгубихА. Бийте ме сега. Аз се чудя къде да ходя да рева.  Laughing Можете да ме екстрадирате в Амстердам, примерно.  Joy

Не само,че няма да те бием,ами даже и ще те почерпим!  Wink Party
Маме,дано да се организираме нещо! Не мога да пращам кИфтаците в момента,защото съм на iPad и не мога да сопирам в момента! Много е сладко това с дечицата,на Торес щерката е кукличка!
Виж целия пост
# 643
Много ме кефи музиката ))) Испанците си заслужиха победата от всякъде.

П.П. Роми, няма да те тръшкам бе душо, ще си пием на спокойствие)))))))))))
Виж целия пост
# 644
А при вида на тъжното лижце на Пирло ми се прирева Sad
Заради него ме е яд, и заради Буфон Cry. Ако още веднъж го покажат, наистина ще се разцивря  Embarassed.
На квалификацията, която ни предстои с тях, съм почти сигурна, че ще викам за Италия  hahaha.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия