ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::19::..

  • 22 612
  • 729
# 615
Аууу, момченцето с красивите лунички. Дано си кара на старите пропускливи навици, че иначе ... да му се невиди върви му на финали.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 616
Педро току що ви изяде един сигурен кИфтак! Така,образно казано! hahaha
Виж целия пост
# 617
Охх, остави, с красивите лунички сега имат и истински нападател на терена, а се видя какво правят и без такъв Embarassed
Виж целия пост
# 618
ФОРЦААААААААААААААААААА, само три гола ни трябват newsm18

И двата отбора са ми симпатични,ма си личи,че Испанците са на ниво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,Италианците нямат добра защита и от там иде цялата  драма Mr. Green
Абе,не е само от там драмата,мен ако питаш,Градска!
Виж целия пост
# 619
Много са добри!
Виж целия пост
# 620
Хааааааааааах айде честит ни новият стар Европейски шампион)))))))))))))))))))))
Виж целия пост
# 621
Аз се самонавивам в момента, то друго остава ли ми. Но, ако успеят макарончовците да направят нещо с 10 човека на терена, това ще е изключително.
Не е честно да му се невиди ... голям карък за италианците. Ей го на луничко.  Rolling Eyes
Добри са да, вероятно най-добрите ... но ираят с човек повече. И мен не ме впечталиха особено на това европейско. А италианците просто нямат ден и това си е.
Виж целия пост
# 622
Испанияяяяяяяяяяяя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 623
Разправяйте ми после, че Торес бил свършил със футбола Close Close Close
Виж целия пост
# 624
Оооооооооооооооолллллллллллллл!
ГОООООООООООООООЛ!!!
Шампионииииииии!
Момчето с вентилаторааааааааааааа! newsm44
Да покажем,че имаме и атаканти!!! Laughing
Айде още един кИфтак,Маме!
Виж целия пост
# 625
Никога не съм харесвала националния отбор на Италия, дори и онези красавците..... за това сега съм доволна - тия Еспаньолите са ми по - близки по кръв))))))))))
Аз пък ,Шами,да ти кажа,винаги съм ги харесвала.......обаче само на външен вид! Wink

Роми, значи ли това, че ние с теб за мъже няма как да спорим)))))))))))))))

НАЗДРАВЕ!!!

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ
4 КЮФТЕТА ОТ РОМИ И 4 БИРИ ОТ МЕН)))
Виж целия пост
# 626
Ииииииии,Челси в атака! LaughingМалеййййййййй....... Имаме си нападателиииииии!
Виж целия пост
# 627
Голямо удоволствие е да гледаш испанците на терена,
играят много красив футбол.......
 Heart Eyes
Радвам се, че стигнаха до финал и определено
заслужават да станат отново шампиони.
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 628
Четири кИфтака станаха..........Лелееееееее.....каква защита на Италия...........

Хайде, пращайте почерпка, поне утеха някаква да имаме........

Ужасен и срамен резИлтат за Италия!!!!!!!!!!!!


Честито на всички испански фенове в темата!!!!!! Hug

Роминке, дано се видим на живо!
Виж целия пост
# 629
Олееее 4-ти гол!  Crazy
На италианците май им идва в повече......
разбирам да падат с 1 или 2 ,
но с цели 4 ....
направо ми става гадно за тях.
 Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия