БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-20

  • 24 901
  • 741
# 225
Въведох, но ми остава свинското и после рибата.
Виж целия пост
# 226
Ами въведи ги тях преди белтъкът (тук и двете ги даваме след 8-ми месец).  Simple Smile
Виж целия пост
# 227
Черните нишки в акото ( тънки като влакно) са от банан, нали? ( въвежам глутен и да съм спокойна)
Виж целия пост
# 228
Черните нишки в акото ( тънки като влакно) са от банан, нали? ( въвежам глутен и да съм спокойна)

Да, от пресен банан са.
Въвеждай си спокойно глутен-съдържащи.
Виж целия пост
# 229
Нещо не разбрах. Какво им е на добавките в АМ ? Ние скоро минаваме на Лактана Киндер. Смятах да го давам докато малката иска  newsm78
Виж целия пост
# 230
Момичета искам да попитам от кога може да се дава черен дроб и като цяло свинско?  newsm78
Виж целия пост
# 231
Момичета, как да направя пюре от кайсии в бурканчета? Нещо друго добавя ли се и колко време може да се съхраняват така?
Пасирах плод и го съхранявах в бурканчета до 2 дни в хладилника.
За съхранение във фризер има мнения в тази тема.
Виж целия пост
# 232
да попитам,ние сме на 9м,мога ли да въведа риба,жълтък,
Виж целия пост
# 233
Момичета, как да направя пюре от кайсии в бурканчета? Нещо друго добавя ли се и колко време може да се съхраняват така?

Имаш в пред да си консервираш за зимата ли?
Виж целия пост
# 234
да попитам,ние сме на 9м,мога ли да въведа риба,жълтък,

Изчакай още поне месец и за двете.
Виж целия пост
# 235
добре ще изчакам,мерси
Виж целия пост
# 236
И аз да питам откога се дава кашкавал? Не само като млечен продукт, а и заради солта (все пак не може да се изкисне като сиренето).
Виж целия пост
# 237
След 1г.,има и по-безсолен кашкавал,но трябва да опитваш,все пак не може солта да се изключва напълно от менюто на детето.
Виж целия пост
# 238
Момичета искам да попитам от кога може да се дава черен дроб и като цяло свинско?  newsm78

Свинското тук го предлагат още след 8-ми месец, не е от някакви меса, с които е добре да се чака. Говорим за шунка, т.е. чисто свинско филе.
Черен дроб - не бързай. Нека е след годинката. И евентуално само телешки. В никакъв случай от пиле, от свински също бих се въздръжала. В нашата къща обичаме, но не купуваме. Тровила съм се с дробчета и ме е страх от отлаганията, които са се струпали там от изкуственото и химическо хранене на животните  Rolling Eyes

Зизу, по принцип можеш, но и ако изчакаш още малко, също няма да е грешка. Дай първо жълтък, после рибата. Тя е алерген, той не  Peace
Виж целия пост
# 239
Мерси Блонди за отговора.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия