Ветрецът топъл носи аромат на бебе,вълшебство мое ЮЛСКО,скоро ще се гушнем с теб

  • 42 757
  • 756
# 270
Момичета, моля ви, стискайте ми много силно палци утре  Praynig Praynig Praynig
Нувеле,стискаме всички палци Praynig
Не се притеснявай,всичко ще е наред Hug
С теб сме Heart Eyes
Виж целия пост
# 271
nouvelle_vague, стискаме палци. Райче, и на теб успех!
Момичета вече всеки един момент някоя от нас може да има нужда от стискане на палци Simple Smile Бебчетата започнаха да се появяват едно след друго. Да сме живи и здрави всички и да имаме леко раждане и здрави бебоци!  Hug
Виж целия пост
# 272
Ех, Диди, благодаря ти много. Ама друо си е да ти го каже някой брат по съдба. Те лекарите все гледат да те омаят, за да си свършат работата. За добро е де, ама като ми го каже някоя мама, ме успокоява.

Момичета, не ми се коментира повече катастрофата, защото нещата с детенцето не са никак добре.

Жузефина, котонче, Ел2000,  Hug

МПеева, съжалявам, но не намирам субтитри. Не го следя, но чат пат го гледам май по ТВ7 го дават.

Капкатр, както и Диди ти е отговорила, зависи от това кое по ред раждане ти е. Също така има чисто субективни фактори като големина на бебето, зрялост на плацентата, това дали има индикация за наближаващо раждане. Но общо взето секциото се назначава от 4 - 5 дни до 10 - 14 дни.

Мама Пети, за какъв балкон говориш? Rolling Eyes

мама на Влади, не се притеснявай, мила! Щом като лекарите са уведомени, вярвам, че ще направят необходимото.

Нувеееееел, в главата си ми още от сега! Вярвам, че всичко ще бъде наред. Стискам ти палчета и ще чакам инфо от теб. Прегръщам те!

Съни29, нали знаеш...от твоите уста в Божиите уши. Дано всички да родим здрави дечица и бързо да се възстановим за новия ритъм на живота ни!

Лека нощ, сладки! Спокойна вечер!
Виж целия пост
# 273
Честито на мама Биши! Да са живи и здрави малките принцески и много да ви радват, на мама бързо възстановяване!
nouvelle_vague, имаш стиснати палчета и от мен, мила. Не се притеснявай, всичко ще е наред Hug
Виж целия пост
# 274
Честити бебки на Биши!  HugДа са ви здрави, щастливи, късметлийки и много радост да ви носят!  bouquet
Стиснати палчета за Нуве, Srcs, Мама Рая и всички, които имат нужда! Hug
Гушки и приятна вечер! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 275
Минавам на бързо Hug
На Биши много целувки  и гушки!

Новел стискам палци  bouquet
Виж целия пост
# 276
Здравейте момичета  Party
Навънка как захладня, страхотно!!! Мога да си изнеса спалнята на терасата, навън е по- прохладно отколкото вътре  Joy
Момичета стискам на всички палчета, които имат нужда! Не знам защо, но си мисля че скоро и моя момент ще дойде....  Thinking Одеве сготвих набързо вечерята и реших най- накрая да си приготвя чантата за родилното, като  я зарязах почти готова с всички неща по средата на хола. Мъжлето ми като се прибра от тренировка, да не Ви разправям как се шашна  милият-помисли си, че моментът е дошъл и тръгна да се оправя и преоблича  hahaha
Момичета мен продължава да ме боли ужасно много главата, може ли да е от жегите, макар и през деня да не си подавам носа навън??? newsm78
Пожелавам Ви хубава и спокойна вечер на всички  Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 277
Ема, може и да е от жегите. Пий повече вода, може да си се обезводнила. Аз като се обезводня също се е случвало да ме заболи глава. Peace
Виж целия пост
# 278
Мама РАЯ, горе над всяка тема има списък с регистрираните юзъри на бг-мама, както и брой скрити и гости, които са влезли в темата. Ей на това нещо казвам балкон, защото се пада ной-отгоре над темичката.
Момичета, забелязвате ли, че нямаме празен ден до момента от един момент нататък? Дай боже всеки ден хубави новини за още родени юлчета.  Praynig Стискам палци и за всички, които очакват и други добри вести. Praynig
Виж целия пост
# 279
Ох, минавам пак набързо за по едно  Hug на всички...Тази жега ме скапа и мен днес, нито може да се спи, нито да се разходиш без да се "стопиш" буквално. И от вчера такива контракции "подготве" са ме почнали, че и доста болезнички, ама си търпя и гледам само положително, просто си припомних момента с "истинските" преди 3 години, абее...скоро ще е, ама кога ли?  Mr. Green И аз, както беше казал някой, съм вече спокойна, че влязохме в Рак-а(не се сърдете, мили близнаци, ама съм много субективна откъм раци и нямам никакви оплаквания)  Mr. Green
РайчеHug смяла съм се с въпроса за "балкона", че и аз мигах, мигах, не можах да го схвана, сега разбрах вече какво има предвид Пети
За памперсите - и аз взех пакета new born 43 бр., други още не съм купувала, къде от суеверие, къде от безхаберие  hahaha  hahaha С каката бях толкова изрядна, пък сега...хем така си наближи  Grinning
Завиждам на тези , които могат да се цопнат я в басейнче, я в моренце...Ние се бяхме нагласили за миналата неделя, ама нали каката беше болна, пропуснахме. Ако не съм я "сколасала" - тази неделя пак съм се нагласила да си потопя шкембака на някое по-чистичко местенце...
Хайде, утре чакаме следващото бебенце...Официалното раче  Mr. Green Лека и прохладна на всички!
Виж целия пост
# 280
Здравейте  preggo ,

И аз само минавам да кажа  Hug и да честитя бебчетата на мамчета tsankova, katia_o_m, smilekris, buba84 и Bishi777  bouquet! Стискам палчета на всички в очакване, в това число и на себе си  Embarassed, наистина не остана вече време.

Лека вечер  smile3524
Виж целия пост
# 281
Жегаааа......ужас немога да спя!

Нуве  Hug и от мен стиснати палчета имаш!
Виж целия пост
# 282
Добро утро, сладурки!
Имаме ли нови бебчета? Аз се наспах раничко, вчера пазих леглото и днес се чувствам значително по-добре Simple Smile
Хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 283
Добро утро и от мен момичета,
наистина тези жеги ще ни уморят, и аз цяла вечер напред-назад като призрак.
Днес мисля да си почивам цял ден, поне докато си дойде диването от ясли.
Прекрасен ден да имате всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 284
Привет!
Честито на Биши за малките госпожици    bouquet
Аз да се отчета след вчерашната консултация. Бебчо е 2400кг и според доктора ще се роди горе долу колкото кака си(3560кг). Вика ме след 3 седмици, тогава ще съм в средата на 9-я за да ме види за разкритие и за моя радост се съгласи да дойде когато момента настъпи в държавната болница. Той по принцип вече изражда в частната и само ако някой го повика ходи в държавната. Каза че следващата седмица ще отсъства, но се съмнява да родя тогава(аз другия четвъртък влизам в 9-я). Дано е прав, че с тези семейни проблеми напоследък не се чувствам добре, но се надявам да изкарам до края.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия