Ветрецът топъл носи аромат на бебе,вълшебство мое ЮЛСКО,скоро ще се гушнем с теб

  • 42 759
  • 756
# 300
Нувеле, съни, стискам палци за вас! Всичко ще е наред!

Рая, не се притеснявай! И аз бях така първия път. Уж нормално щях да раждам, но 4-5 дена преди големия ден се оказа, че ще съм секцио. Мен много ме беше страх от операции, защото съм си патила, но беше важно бебето да е добре. Е, всичко мина спокойно, бързо се въстанових, нямах проблеми с упойката! Дано и сега да е така! Praynig Стискам и аз палци за това детенце! Господ да е него и родителите му! Praynig
deina-meina Hug

Хайде хубав ден и дано и днес да имаме някое бебче!

п.с. Лелеее Нуве! Да е ви е жив и здрав малкия Божидар! Много се радвам за вас! Ти как си?
Виж целия пост
# 301
Нуве, браво, честито, да е жив и здрав, да ви дарява щастие и много вълшебни мигове Hug
Виж целия пост
# 302
nouvelle_vague - Честито маме! Много да се обичате! Добре ли сте?
Виж целия пост
# 303
На кого е Божидар?  newsm78 На Нуве ли?
Няма значение, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,МНОГО ДА ВИ РАДВА, БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!!!!! Hug
Виж целия пост
# 304
nouvelle_vague, да ти е жив и здрав БОЖИДАР! Много да ви радва и слушка!
Виж целия пост
# 305
Честито, Нувеле, да ви е жис и здрав!
Успех и на всики други мами, които са влезли да раждат, стискаме палци!  Hug
Виж целия пост
# 306
Кате много се радваме за вас и завиждаме благородно  Hug
Димитрова браво за хубавите мерки,а за разкритието-може и до термин да си откараш с 1см Simple Smile Пожелавам ти когато бебчето е готово-тогава да излиза  Hug
Съни стискаме палчета мила,дано всичко да мине бързо и лесно  Hug Чакаме те с хубави новини!
Котонче ще процедираме така,защото по ехограф термина ми е утре.И аз предпочитам само да тръгне,но не винаги става така.Надявам се до понеделник да се случи нещо...
Елфина едно прегледче с 2 пръста и преценяват  Mr. Green


Нуве,честита ти рожба!Да ти е жив и здрав малкия Божидар,много да ви радва!   bouquet

Ама моля ви се...тука от 10 мин натискам публикувай и все нови отговори.....Дайте ред и аз искам да честитя на Нувето  Joy
Виж целия пост
# 307
Здравейте и от мен! Е днес вече наистина е АД!  Shocked Излязохме за 1 час с дребка и се прибрахме като блъснати от жегата! НЕ излизайте ако не се налага задължително - съвет!  Hug
Ха-хо, и аз се чудя какво те пришпорва твоя доктор, имаш си достатъчно време до термин, а мисля, че крайния оптимален срок, в който и те следят естествено след термин е 1 седмица. Природата наистина си знае работата най-добре!
И със секциото се чудя защо го определят толкова много седмици преди термин?! Ако всичко е наред...защо бързат пустите доктори? Все повече зачестяват случаи, когато на мои познати, срязани 2 седмици преди термин планувано - бебчетата им стоят по кувьозите после точно толкова, колкото им е трябвало да си доразвият дробчетата. То не е само до кила да го докараме, нали трябва да са здрави бебчовците, не  само дебели...Мое мнение, разбира се, ама много порочна стана тая практика  Naughty
Котонче, спете сега и се гушкайте много, напук на жегата с мъжлето, че после ще му се сърдиш като се изнесе от ревящото дребосъче в най-отдалечената стая !  hahaha  Mr. Green
Съни, хайде, миличка, всичко ще е наред, може просто бебенце да е решило, че днес ще дебютира!  Hug Силни палчета!
Йеее, сега чета, Нувеле, честито ти момченце! Много здраве и бързо възстановяване, напук на всичките ти притеснения, всичко приключи страхотно!  Hug  Hug
Виж целия пост
# 308
Nouvelle-ка,честито вълшебство и тук от мен!!!Да ви е жив и здрав сина,да ви е радост и гордост,много,много,много се радвааам,прегръдки!!! Two Hearts
Виж целия пост
# 309
Нуве честита рожба!Да е жив и здрав малкия Божидар!Браво мамче!

Съни стискаме палци и на теб!

Didi първото ми раждане беше 4 дни преди термин но решихме да не го плануваме и беше вечерта!Не съм стояла преди раждането!Упойката ми я слагаха 2-3 дни след това!

ha-ho това прегледче с първото ми дете го правиха един единствен път и сега утре искат дами го правят ама аз май няма да се дам  ooooh!

pavlina_vt
за първо секцио съм съгласна с теб да се чака до последно но ако става въпрос за второ е недопустимо да се чака!Прави се 10-15 дни преди термин!
Виж целия пост
# 310
Нуве, честит ти син Божидар и от мен, нека е жив и здрав и много да ви радва
Виж целия пост
# 311
Нуве, честита ти рожба и от мен  Hug! Да ви е жив и здрав, и бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 312
pavlina_vt [/color] за първо секцио съм съгласна с теб да се чака до последно но ако става въпрос за второ е недопустимо да се чака!Прави се 10-15 дни преди термин!
Ама защо е така? Каква е разликата между първо и второ секцио? Не съм наясно...И какво рискуват тогава мамите, които не са в България с тая практика на секциото ("Един път секцио - всеки следващ секцио") и след първо секцио си раждат нормално? newsm78
Виж целия пост
# 313
Нувелче, честито! Hug Да ви е жив, здрав и силен Божидар!   bouquet

Съни, и аз ти стискам палци. Hug
Кате, много се радвам за вас. Hug

Не знам, кое е по-лошо- да те накарат да родиш по-рано или да те оставят много да преносиш. Тук ако преносваш и всичко е наред те оставят 2 седмици след термин. И чак като изтекат, ако не си родила - ти предизвикват раждането. Не ми се мисли просто. #Crazy
Виж целия пост
# 314
Честит син на мама nouvelle !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия