Ветрецът топъл носи аромат на бебе,вълшебство мое ЮЛСКО,скоро ще се гушнем с теб

  • 42 759
  • 756
# 315
Нуве, честито! Да е жив и здрав Божидар и много да ви радва!  smile3525  Tada
Съни, стискам палци  fingerscrossed
Виж целия пост
# 316
nouvelle_vague честито момченце! Да е жив, здрав и много да ви радва малкия Божидар! Бързо възстановяване на щастливата мама!  Hug Hug

Съни, и от мен имаш стиснати палчета!   Praynig
Виж целия пост
# 317
Много е относително това с преносването...Ехографите не винаги са вярни,това всички го знаят,но за това и се следят не само кг на бебето и датата,която изкарва машината.Нали все пак гледат води,плацента,кръвооток и т.н.За мен по-важно е мнението на доктора,ако той е читав (наистина професионалист) то той най-добре ще прецени каква е ситуацията и дали може да се чака или не.Аз имам му пълно доверие на лекаря и смятам,че съм си избрала един от най-добрите във Варна,още преди 2 седмици ми каза,че бебето е готово,но ще чакаме.А и мен ме притеснява факта,че главичката е по-голяма и ако ме оставят много може и да се наложи секцио.Здраве да е,важното е всичко да е наред.

Жузефина е,прегледа не е най-приятното нещо,но пък е доста кратко и се ядва.Не е болка за умиране,както се казва  Mr. Green
Виж целия пост
# 318
По-принцип за второ секцио е малко по-различна ситуацията и трябва да се направи по-рано.
Аз сега исках отново нормално да родя, след първото секцио. Минало е достатъчно време и на пръв поглед не е проблем. Но моята лекарка ми е обяснила, че няма никакъв проблем за нормално раждане след секциото, ако всичко е наред с белега ми. На всеки преглед тя ми следи, колко е изтънял, защото при втора бременност по-бързо ти се отпуска кожата и ти е по-голям корема. Съответно при прекалено изтъняване на раната е възможно да се пръсне от напъните при нормалното раждане или ако се изчака да се преноси. Затова сме се разбрали да изберем една дата, и ако преди това бебето тръгне нормално, да родя така, ако не секцио. Като гледам натам сме за запътили, защото бебо не е тръгнал да излиза. Laughing
Виж целия пост
# 319
Ха-хо, естествено, че все пак докторът си преценява, стига наистина да е добър, а не само да "я свърши работата някак си". За главата - не се притеснявай - това също е Адски относително, да не кажа абсурдно да е вярно с точност - моята дъщеря на 4Д главата й я изкарваха с  две седмици напред, това в 9-ти месец края - е, родих си я нормално с напълно нормална, съразмерна и малка главичка! Та..и това да не те притеснява! 
Диди, пожелавам ти тогава да се разбърза бебо..ако искаш наистина нормалното!
Виж целия пост
# 320
Nouvelle, честит ви син! Да расте силен и прекрасен юнак!
Моето си седи в корема още, никакви сигнали за излизане, аз също никъде няма да мърдам, че цяла нощ не мога да спя от жегите. И дребка спа при нас, за да е съвсем задушевно.
С този балкон ви хвърлих в музиката без да искам.  Simple Smile Само защо никоя от вас не се сети, че syni не е в Бг?  Wink
Виж целия пост
# 321
Хайде да ни е честито новото  бебе!

Нувел бъди най-щастливата маминка!!! smile3525 newsm51 smile3525

Ха-хо ние с теб уж сме на предна линия,а виж колко народ ни изпревари Joy

Аз пък едва дишам(нищо ново)и съм се паркирала на дивана с една кана вода...чакам да ми донесат пъпеш CrazyИ така с бебоната сме си две в едно Wink
Виж целия пост
# 322
Оле пак си имаме бебче-да е жив и здрав малкия Божидар и бързо възтановяване на мама!!!

Толкова е вълнуващо-от една страна малко завиждам на мамите вече гушнали съкровищата,от друга се надявам бебка да почака още малко!
Стискам палци на всички Hug Hug Hug

И малко извън бебешката тема да ви се похваля-днес моето пораснало момиче завърши 5 клас с отличен(е с една 5 по физическо)-много съм горда с нея Simple Smile-сега отиваме да се черпим ,пък после ще ви проверя за още бебоци Hug
Виж целия пост
# 323
Ейй  дафи-25,направо ме върна  назад...Как ме беше яд все и мах 5 или 4 по трудово  и физическо #Crazy

На Съни много стиснати палчета и гушки Hug

Брей...на 25 пък е секциото на братовчетка ми...ние така  и двете с един и същ термин Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Нувеле, честит син и от мен , да е жив и здрав, а на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 325
Ехааааа, влизам и що да видя Нувелчето родила, да си жива и здрава мамче, както и малкия Божидар, прекрасни мигове на цялото семейство ви желая, много прегръдки и целувки от нас, ако знаеш как се радвам за теб след всички тревоги, които имаше!!!  newsm44 newsm44 newsm44 smile3525 smile3525 smile3525

syni на теб мила стискам силно палчета, и чакаме новини  Hug
Рали1213 метни сега малко пъпеш душко, че ми излезе на пъпа, аз пък си взех малинки, можем да ги разменим ако искаш  Mr. Green
Виж целия пост
# 326
Пепи ей къде е Бургас,мятам се в колата и идвам да опънем трапезака Joy
Виж целия пост
# 327
syni-Успех мила с теб сме Simple Smile  Hug
nouvelle_vague-Честита рожба мила Simple Smile   bouquet  HugМного радости да ви носи,да ви е жив и здрав Simple Smile
Виж целия пост
# 328
Нуве, мила, честито! Много се радвам! Да ви е жив и здрав Божидар! Много, много радост и щастие да ви носи!
Как сте с бебчо? Добре ли мина всичко?

Съни, стиснати палчета на теб  fingerscrossed
Виж целия пост
# 329
Здравейте, момичета!!!!
Хайде пак бебче: Нувелче, честит ти син с прекрасното име Божидар!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА СЛУШКА МАМА И ТАТКО, КАКТО И ДА НОСИ МНОГО ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ ХОРА, КОИТО СРЕЩНЕ В ЖИВОТА СИ!
smile3525 smile3501 newsm51
syni на теб миличка пожелавам късмет, стискам силно палчета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и сме в очакване.
Катенце страхотни снимки, ще чакаме още и ви пожелавам много спокойствие в къщи и малкия Краси да е много послушен.
ha-ho нали знаеш, който измие прозорците заминава да ражда!!! Хаха аз това го знам още когато бях бременна с дъщеря ми и аз го направих тогава, но то си беше нужно. Сега едвам дишам в тия жеги.  Flowers Sunflower Flowers Sunflower от неделя идва леко захлаждане.
Аз нощес ставах поне 4 пъти и все вир вода бях!!! Мокрех краката със студена вода и пак лягах. На сутринта сънувах баба ми, която ми беше като майка и я няма вече сред нас от 9 години. Прочетох, че ако сънуваш такова нещо в къщата ти ще се появи нов човек!!! Е кажете ми какво е това???? Чакаме го новия човек, но имаме още време!!!
Ох, отивам да полегна малко и чакаме още новини днес!!!!
Повече течности и студена вода! Ще издържим ние сме мъжки момичета!!! newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия