Ветрецът топъл носи аромат на бебе,вълшебство мое ЮЛСКО,скоро ще се гушнем с теб

  • 42 762
  • 756
# 345
Kamatna, не се разстройвай за такива неща! Разбира се, че е добре бебка! Това са просто едни размери. Докторът и без това, всички знаем, че не може да каже на 100%, че е качила 200гр. само. Ей, затова си харесвам моята докторка! Не ми съобщава никакви килограми. Казва ми отговаря си на седмицата, всичко е наред! В крайна сметка нас това ни интересува. Не да те хвърли сега в размисли до другата седмица, дали ти е добре детето.
Всичко е наред! Детето е добре! Успокой се! Hug
Виж целия пост
# 346
nouvelle_vague, честито! Да ви е жив и здрав малкият Божидар! Много да ви радва! А ти бързо да се възстановяваш.
Родилите вече майчета, наистина ще ни е полезно да ни дадете инфо от първа ръка - как беше в болницата, какво ви трябваше, как мина раждането? Пишете като намерите малко време Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Пети, Hugблагодаря за подкрепата,оценявам!
Така е.Има и такива моменти и дни.И аз съм в тях.Права си.То и аз си го знам.Нищо чудно другия път пък да ме изненадат измерванията.А пък те не са кг,а програма за изчисление..Най-важно е 1-като се роди,да си е здрава и наред всичко. Praynig
Виж целия пост
# 348
Диди,и на теб благодаря!!! Hug
Ама съм и аз..трябва да съм позитивна!Да не помрачавам хубавата серийка на бебевалежа!Толкоз се радваме всички напоследък Two Hearts
Виж целия пост
# 349
Сигурно ми избива напрежението. Simple SmileИ хормоните.
Бременна му казват хората. Blush
Виж целия пост
# 350
Венци, Венци!!!
Я горе главата, мила. Наближава момента мила и сме малко повече притеснени и изнервени - това и се взираме във всичко. Бебка е добре, тия размери са относителни и заради мен сме го обсъждали, когато едната седмица беше с 2 седмици напред, а после си е вика нормална. Я се успокой, че така и на себе си и на бебка вредиш!!!! На моята снаха браточведка й роди през април секцио и бързаха, защото детето било станало огромно и го извадиха 3 седмици по-рано, е познай беше си 3 кг. Ама доктори, аз нали споделих за моя дето се ошашка онзи ден, че съм прокървила и написа веднага лист за хоспитализация. А аз отивам веднага след прегледа в тоалетната и няма дори розова следа от каквото и да било!!
Сега се успокой и си вземи един душ и искам да се усмихнеш!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 351
Милички, имам огромното удоволствие, да Ви съобщя, че мама Поли /BeReady/, днес в 13.05часа е родила момиченце на име Анна, чрез секцио, малката тежи 3100гр и е 48см Simple Smile)) да им е жива и здрава, много послушна и да ги направи най - гордите родители Simple Smile))))
Виж целия пост
# 352
Ради, HugБлагодаря ти от сърце,мила!!!
Така и ще направя.Душче и усмивка.Да ми е здравичка,мъничката тя.И ще излеза да се разходя,че това фиксиране върху едно нещо -ей го къде води... Simple Smile
Виж целия пост
# 353
А ето и най-усмихващата новинкаааа Two Hearts!!!Честито бебче ,BeReady,да ви е живичка и здравичка и много да ви радва и осмисля!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 354
BeReady честита ти кукличка Анна и оттук мила, много да ви радва, да ви е много здравичка и много да ви слушка! Браво на теб мамче!   newsm51 newsm51 newsm51

Ааааа Венци, най слънчевото ни момиче е разстроено заради някакви си размери! Мила неслучайно моя доктор, въпреки че го наричам шматарок знаеш ли какво казва "Защо да ти казвам размери, като знам че ехографските не са толкова точни и не искам да те шашкам, че на вас бременните само това ви трябва, затова ти стига, че си отговаря на седмиците и ако видя нещо притеснително, тогава ще го споделя! " И сега виждам колко е прав човека!  Naughty Моля те не се разстройвай, бъди усмихната, разходи се малко, ако трябва си вземи душче както и Ради ти е казала, пусни си някое друго парче на Джон Ленън или друга музика която обичаш и ще видиш че всичко е наред мила  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 355
Честито на мама Поли!!!
Да ви е жива и здрава сладурката Анна! Да радва всички ви, да расте палава, усмихната и безгрижна!
На теб Поли, желая бързо възстановяване. smile3525 smile3501 newsm51
Виж целия пост
# 356
nouvelle_vague, BeReady, честити ви бебчета да са ви живи и здрави и много да ви слушкат и радват.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 357
Честито на мама Поли!!!
Да ви е жива и здрава сладурката Анна
  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 358
Ааааа Венци, най слънчевото ни момиче е разстроено заради някакви си размери! Мила неслучайно моя доктор, въпреки че го наричам шматарок знаеш ли какво казва "Защо да ти казвам размери, като знам че ехографските не са толкова точни и не искам да те шашкам, че на вас бременните само това ви трябва, затова ти стига, че си отговаря на седмиците и ако видя нещо притеснително, тогава ще го споделя! " И сега виждам колко е прав човека!  Naughty Моля те не се разстройвай, бъди усмихната, разходи се малко, ако трябва си вземи душче както и Ради ти е казала, пусни си някое друго парче на Джон Ленън или друга музика която обичаш и ще видиш че всичко е наред мила  Hug   bouquet
И аз подкрепям Пепи, я горе главата, що за глупости, всичко е наред...200 грама-300 грама...че то да не е робот да наддава по програма?!  Hug Всичко е наред! Аз давам съвет за един голяяяям шоколад или сладолед и една усмивка после!  Mr. Green
Ииииии - честито на Би Реди - тя си беше Ready и ето на финала - хубаво и здраво бебче!   Hug
Виж целия пост
# 359
Честито бебче Анна на BeReady! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия