ПЛЕВЕН - 151

  • 71 711
  • 736
# 105
О, Атракция, при така създалата се обстановка при нас (съвсем случайно, междудругото) вашите 300м. до плажа ми се виждат непосилно за изминаване разтояние по няколко пъти дневно  Laughing
Трябвало е да послушаш Анатоли. Мъжете понякога се оказват прави  Mr. Green Пясъкът в чаршафите се понася  Laughing
Виж целия пост
# 106
Еййй, Дикси, размечтах се. Toва е истинска почивка Laughing На плажа, да няма никакво ходене и да имам интересни книги Grinning
Скрит текст:
Давате ли караваната под наем  Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 107
Еее, голямо мъртвило напоследък в темата. )
Я кажете, кога, къде ще ходите по почивки, море, балкан?
Аз преди 2-3дни видях страхотна оферта за комплекс около Габрово, до 31ви юли...но, за съжаление не можем да мръднем този месец никъде от бачкане.((((

А за тези с деца на 5г., всичките ли ще си продължават предучилищна в детската градина?

Аз записах малката в Иван Вазов!
Виж целия пост
# 108
manjunja, на колко години е? Тоест приемат там и от 5г. ли за предучилищна? Защото на сайта им пишеше единтсвено за предучилищна от 6г.
Виж целия пост
# 109
manjunja, на колко години е? Тоест приемат там и от 5г. ли за предучилищна? Защото на сайта им пишеше единтсвено за предучилищна от 6г.

5г тя ще прави чак на 31.10, да приемат,
Виж целия пост
# 110
manjunja, на колко години е? Тоест приемат там и от 5г. ли за предучилищна? Защото на сайта им пишеше единтсвено за предучилищна от 6г.

5г тя ще прави чак на 31.10, да приемат,

Е на мен ми обясниха, че не приемат.

Както и да е, накрая ще си платя една глоба и ще им тегля майната и на училища и образование.
Виж целия пост
# 111
manjunja, на колко години е? Тоест приемат там и от 5г. ли за предучилищна? Защото на сайта им пишеше единтсвено за предучилищна от 6г.

5г тя ще прави чак на 31.10, да приемат,

Е на мен ми обясниха, че не приемат.

 Както и да е, накрая ще си платя една глоба и ще им тегля майната и на училища и образование.

жената ми каза, че няма проблем, ама в понеделник ще ходя и ще питам, нали 100%  я взели. Защото тя още ходи на детската градина.

Виж целия пост
# 112
И Мира продължава предучилищна в градината.Аз пък съм в чуденка дали да запчне първи клас на 6 години или още една година да тъпче предучилищна,но имам още време да мисля.
  Завиждам ви на всички,които сте на морето.Сега и в бунгало с обща баня да съм,пак ще съм доволна.
 
Виж целия пост
# 113
Да помоля за малко помощ мамите от Плевен.Може ли да ми кажете къде се намира улица Св.Климент Охридски?Спешно ми е  bouquet
Виж целия пост
# 114
Да помоля за малко помощ мамите от Плевен.Може ли да ми кажете къде се намира улица Св.Климент Охридски?Спешно ми е  bouquet

Отвори си мапс бг.
Иначе е пресечка на бул. Христо Ботев и е успоредна от него, като започва точно от Медицинския университет.
Виж целия пост
# 115
Нади, заповядайте на 15-ти, тогава си тръгваме, тъкмо няма да събираме  Grinning
Наема ще го договорим някак  Laughing

Мира, хем пресечна, хем успоредна... Grinning  Пресечка е на бул. Хр. Ботев, а успоредна на бул. Русе.
Виж целия пост
# 116
Дикси, е така де, напекло ме е слънцето та ръся глупости. ))))
Виж целия пост
# 117
Нади,вашето заведение работи ли?
Виж целия пост
# 118
Честит рожден ден на Яна! Щастливо и весело детство! EFP
Маргото66, този положителен тест за бременност като пожелание ли е?  Laughing
Деси много ще се зарадва  tooth

 Joy

Мерси за пожеланията!

 Joy
Виж целия пост
# 119
Дикси, давай да договаряме наема  Joy.

Нади,вашето заведение работи ли?
Работи, но има друг наемател. Не знам как е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия