ПЛЕВЕН - 151

  • 71 711
  • 736
# 120
А да знаете ,къде има поддържани бунгала до плажа?
Аз съм навита ,ама за където питах все казват ,че са занемарени.

Миналата година бяхме тук:
http://bulrest.com/351/
не беше лошо ,на 10 метра от квартирата имаше малък  плаж ,притичвахме за това-онова,много бяхме доволни.
Като се има впредвид ,че носихме чанти,пояси,топки,чадър,дюшек .....и т.н.

Сега ми се иска на друго място ,отпуската ми е чак септември,дано е хубаво времето.
Виж целия пост
# 121
Да знаете от къде мога да си купя контейнери за замразяване на кърма?
Виж целия пост
# 122
Да знаете от къде мога да си купя контейнери за замразяване на кърма?

Повечето ми познати, които замразяват кърма си купуваха стерилни шишенца за у..на. ) Много по-евтино отколкото контейнери за кърма. Аз имам такива на Авент, 10бр. струваха около 7-8лв., ама това преди 5г почти.
Виж целия пост
# 123
И аз си мислех за шишенца за урина,но много малки ми се виждат.А Авентските са много скъпи
Виж целия пост
# 124
di_p може да си вземеш пликчета за съхранение от аптеката.
Виж целия пост
# 125
di_p, има и едни по-големи. Попитай за тях.

Момичета, да знаете майстор на климатици, японски?
Виж целия пост
# 126
И аз си мислех за шишенца за урина,но много малки ми се виждат
И не е много добра идея, Ди  Peace
Виж целия пост
# 127
Абе не знам за шишенцата, ама пробвали ли сте замразена кърма?
Е няма такъв потресаващ вкус. Не бих си го причинила на детето, честно казано. )
Виж целия пост
# 128
Последно полвах такива пликчета:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4676&cat=104

Зависи от детето ,Валя яде 3 месеца замразена кърма,не е протестирала , Марти пък дори не я близваше.
Виж целия пост
# 129
Тони, вероятно е така.

Уффф, днес много кофти случка в Пещерата.
Калина както си играеше и тичаше, в един момент дете с голямо колело я бутна в гърба. Тя падна, а то вече от инерцията ли, от какво, с едната гума мина през нея. Няма някакви сериозни наранявания, освен охлузвания и ожулвания....ама се чудя утре дали да не я заведа за всеки случай на лекар.
Все пак колелото си беше голямо, детето около 6-7г. и то също си тежи.
Виж целия пост
# 130
Мира,направо ми настръхна косата като те четох . Дано се е разминала само с уплахата .
Виж целия пост
# 131
Здравейте, искам да попитам някой има ли впечатления за д-р Стефан Цветанов? Стоматолог. Мерси
Виж целия пост
# 132
Мира,направо ми настръхна косата като те четох . Дано се е разминала само с уплахата .

Ами то и на мен ми настръхна, очаквах по-сериозни поражения и травми.
Уплаши се, но не е плакала. После се сети да помрънка малко, че я боли ръката, където се беше ожулила.
Виж целия пост
# 133
Здравейте, искам да попитам някой има ли впечатления за д-р Стефан Цветанов? Стоматолог. Мерси

Добър стоматолог е обаче е страшен грубянин.Аз лично съм ходила при него няколко пъти-разбира много,но много грубо работи.От мои познати знам,че вече и недовижда много.
Виж целия пост
# 134
Здравейте, искам да попитам някой има ли впечатления за д-р Стефан Цветанов? Стоматолог. Мерси

Добър стоматолог е обаче е страшен грубянин.Аз лично съм ходила при него няколко пъти-разбира много,но много грубо работи.От мои познати знам,че вече и недовижда много.

Благодаря за отговора, а бихте ли ми препоръчали тогава друг - става въпрос за вадене на мъдрец. Ще се радвам, ако някой ми отговори скоро, защото утре се бях заканила да ходя при Цветанов.. До ден-два трябва да го извадя. За д-р Лишев какво ви е мнението?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия