Азиатска козметика и грим

  • 79 002
  • 743
# 285
След като повечето от вас са пробвали вече кремчетата, ще се допитам до вас.

Търся си нещо НЕизбелващо, овлажняващо без да стои на мазен филм върху кожата, може би срещу бръчки.

http://www.laneige.com/product/detail.jsp?prdtCd=214118003

За цената си($26-27) въобще не струва.Използвам го от няколко седмици и не съм впечатлена никак.

Редувам с Ябълковото желе на Baviphat,което повече ми допада,макар че също не виждам никакъв + върху кожата.Попива по-бързо от Ла неж,и двете придават лек омекотен вид на кожата,но само това - ефект,който можете да постигнете и с обикновен крем за 5лв.Очаквам Лимоновата маска.

Засега от всички корейски продукти,които съм ползвала - купени и на семпъл,не бих повторила нито един от тях,с изключение на околоочния крем на СкинФууд.

Не знам как се справя с бръчки,но крема е с мазена консистенция и чудесен за дехидратиран контур.Ухае приятно на мед.

Виж целия пост
# 286
Вдовичке http://www.ebay.com/itm/Elishacoy-Skin-Repairing-Snail-Cream-Min … D1006%26rk%3D1%26 лично на мен много ми харесва лекичка гелообразна формула е и няма мазен филм
Виж целия пост
# 287
Момичета, току що получих лимоновата маска, а ми се иска да пробвам и други от плодовите маски на baviphat, така, че ако някой има желание да разменим пробички в стерилни контейнери  да ми пише  Peace може и за друго да се разберем  Peace

Аз чакам Паприка-та всеки момент, а бих искала да пробвам и Лимоновата. Ще ти пиша на лични.  Peace

супер  Peace ще ти пиша  Peace



след като ползвах с огромно удоволствие Skin79 Diamond Pearl - от снимката десния



сега пробвам следващия - супер + избелващия - малко ми е по-нетипично сив, но се нанася по-приятно от диамантено перления; ще го ползвам, но не бих купила, след него ползвам пудра и бронзър и ми е ОК ...., но без тях ми е странен, като цвят  Peace

имам да пробвам и колагеновата база sugar girl на baviphat; от нея също мога да разменя пробички  Peace
Виж целия пост
# 288
Момичета,знаете ли нещо изпитано за лечение на пъпки newsm78Помолиха ме да поръчам нещо азиатско,но никога не съм имала пъпки и не съм запозната с продуктите-благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 289
Момичета,май тотално омотахме двете теми.Нали уж отделна имаше за ВВ кремовете,защо не си преместите мненията там? Hug
Отделно аз лично се оплетох като патица в кълчища-кой е лилав,кой розов,кой перлен ooooh!Моля за по-конкретни имена с линкове,ако може Embarassed Praynig
Виж целия пост
# 290
Момичета, някой ползвал ли е Imju - Fiberwig Mascara и какви са ви впечатленията? Simple Smile
Виж целия пост
# 291
Момичета поръчах си мостри на Skin 79 от Корея и исках да ви попитам къде си получавате пратките обикновено,в пощата или на митница.Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 292
В пощата Peace
Аз получих този околоочен крем,а с него и куп мострички.Тепърва ще го видя има ли някакъв положителен ефект върху мен Grinning
Виж целия пост
# 293
Привет,

да споделя, че днес ползвах вулканичната маска, ужасно ми хареса, ама много, много, опееделено заема място в незаменимите ми продукти, идеално почистване, идеално - за моята кожа  Peace
Виж целия пост
# 294
Привет,

да споделя, че днес ползвах вулканичната маска, ужасно ми хареса, ама много, много, опееделено заема място в незаменимите ми продукти, идеално почистване, идеално - за моята кожа  Peace

Моля те, разкажи малко по-подробно! Какво точно ти почисти?
Виж целия пост
# 295
има нещо, като пилинг ефект, но не точно, като скраб  newsm78 наскоро бях в овулация и по разни и други причини имах и пъпчици и кожата ми бе по-мазна ... та тази маска някак ми ошлайфа кожата  Blush може би свали леко повърхностния слой - сваля се с отлепване, макар, че аз го направих много внимателно и не агресивно ....

след това кожата не беше раздразнена, а някак обновена  Peace

нямам черни точки, писала съм, но и не виждам какво остава по свалената маска  Peace
Виж целия пост
# 296
Аз имам косъмчета (мъх) по носа и тази маска ми ги свали всичките  ooooh! След маската носът ми не се е окосмил, но заради това обезкосмяване имам чувството, че порите ми се разшириха  Rolling Eyes
Маската я гледах с лупа и не видях нищо друго освен въпросния мъх, а след нея като си натиснах носа и излезе мръсотия от порите.  Twisted Evil
Според мен тази маска не може да замени механичното почистване при козметик, а толкова много ми се искаше да може.
Виж целия пост
# 297
Не мога да нарека един продукт добър,ако не изпълнява това,за което е основно предназначен.Като например да маха черни точки от носа.Пет пари не давам за повърхностния слой на кожата,тъй като него мога да по почистя и с какъвто и да е било скраб от айхърб/маркета за 5лв.

Получих също така лимоновата маска.Нямам още конкретни впечатления,освен че попива бързо,както ябълковата.Не очаквам и тук чудеса.
Виж целия пост
# 298
Момичета, някоя има ли представа какво, за Бога, е това??? - http://www.picvalley.net/u/1697/6176011519318972601343510453MOSa … IBqoS5QYHOa8j.JPG
Получих го като мостра към измиващата пяна с ягода на Миша, но на него пише само на корейски. Една думичка няма на английски за да мога по нея да го търся из Гугъл и да разбера за какво служи и как се използва  Laughing

Коментарите за ВВ кремовете наистина е добре да бъдат в другата тема за да може не само да не объркваме тази, а и защото много момичета чакат там коментари за интересуващите ги продукти и може да не се сетят да търсят тук  Peace
Виж целия пост
# 299
Не знам какво е, но е възможно сред другите продукти на продавача да го има - провери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия